Останні новини:

13 Березня 2023

Простий спосіб отримати ВНЖ в УкраїніПростий спосіб отримати ВНЖ в Україні
0/5
Усього голосів: 0

Іноземцю для законного проживання на території України потрібен офіційний документ, який надає таке право. Забезпечує такі можливості тимчасовий дозвіл на проживання - посвідчення особи, термін якого можна продовжувати при своєчасному поданні всього пакету документів. Про те, як які права надає ВНЖ і що потрібно для його отримання, читайте далі.

Особливості офіційної реєстрації

Тимчасовий дозвіл на проживання в Україні є документом, з яким законність вашого перебування на території країни не підлягає обговоренню. Отримуючи таке посвідчення, людина має всі підстави мешкати в Україні один рік із можливістю продовжувати термін документу. Перш ніж оформити заявку на створення документа, що підтверджує намір отримати тимчасовий посвідку на проживання в Україні, резидент повинен пробути в країні не менше 15 робочих днів і спиратися на одну з таких умов:

  • Проходження навчання або офіційне працевлаштування.
  • Поєднання сім'ї.
  • Проведення культурної, наукової, релігійної, освітньої діяльності.
  • Реалізація міжнародних проектів або участь у них.

Зрозуміло, причин може бути кілька. Це значно підвищує ваші шанси на отримання такого необхідного документа. При цьому і способів офіційно зареєструватись теж кілька. Пройти всю процедуру ви можете самі, витрачаючи не лише гроші, а й час, нерви та сили, а можете покластися на досвідченого юриста. Кваліфікований спеціаліст проконсультує з усіх правових питань, забезпечить повний супровід, підготує необхідні документи та надішле їх у відповідні інстанції. Тобто вирішить за вас усі проблеми, забезпечуючи необхідний результат, а ви заплатите за це лише грошима. Вигідна угода, чи згодні?

Коментарі:
    Додати коментар