Останні новини:

18 Травня 2017

Проведено зустріч з Послом Аргентинської Республіки в УкраїніПроведено зустріч з Послом Аргентинської Республіки в Україні
0/5
Усього голосів: 0

17 травня 2017 року у м. Львові проведено зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Альберто Хосе Алонсо та представниками бізнесових кіл Львівщини. Зустріч проведено за сприянням Львівської торгово-промислової палати. Учасниками зустрічі були і представники юридичної компанії LEGAL SOLUTIONS.

Як зазначено Альберто Хосе Алонсо, основна мета зустрічі - це налагодження економічних та партнерських стосунків з Україною, оскільки аналізуючи статистику останніх років, такі зв’язки значно послабились та мають тенденденцІю до зменшення. Зокрема, на Львівщині на даний час не має жодних інвестиційних проектів між Аргентиною та Україною. В цілому по Україні таких проектів є лише декілька. Тому, основна функція візиту посла на Львівщину це донести до відома бізнесу Львівщини, так і

України в цілому про можливість співпраці з Аргентиною. З цією метою Альберто Хосе Алонсо проведено презентацію своєї країни як вигідного бізнес партнера, однак зазначено і про труднощі, які країна переборює у зв’язку з виходом із технічних дефолтів 2001 та 2014 року.

Однією з основних і перспективних галузей економіки для співпраці посол вбачає в агропромисловому комплексі, адже Україна завжди вважалася житницею Європи, тому вона повинна розширюватись і розвиватись у цьому напрямку. Також, пріоритетними посол вважає ядерну та ІТ сферу. Наголосив, що в Аргентині знаходиться велика українська діаспора, а саме цього року виповнилося 120 років з першим поселенням українців в Аргентину. Тому, вважає перспективними налагодження партнерських відносин в інших сферах економіки, в тому числі і в туризмі, адже Київ та Львів, на його думку, є надзвичайно красивими містами, які варто презентувати не тільки Європі.

Коментарі:
    Додати коментар