Останні новини:

21 Лютого 2022

Пріоритети Binance Ukraine у ​​2022 році – запуск нової криптовалютної картиПріоритети Binance Ukraine у ​​2022 році – запуск нової криптовалютної карти
0/5
Усього голосів: 0

Одна з найбільших криптовалютних біржів світу — Binance продовжують свою інтеграцію з Україною. Такі плани днями анонсував генеральний менеджер Кирило Хом'яков.

Цифрові активи в Україні стрімко набирають популярності. У планах однієї з провідних криптобірж — випустити картку, яку всі бажаючі зможуть використати як повноцінний платіжний засіб для оплати товарів, послуг. При цьому криптовалюта автоматично конвертуватиметься в національну валюту.

Що ще готує Binance?

Випуск криптовалютної картки – це не єдиний пріоритет біржі у 2022 році. Також у перспективі:

  • розвиток локальних сервісів, пов'язаних із токенами NFT та фан-токенами;
  • розширення своєї діяльності у центрально-східній Європі;
  • створення та розвиток системи безконтактних платежів.

На сьогоднішній день українське законодавство забороняє будь-які прямі платежі, які виробляються в криптовалюті. У тому числі, ця заборона стосується і біткоїну.

Криптовалюта в нашій країні не вважається законним платіжним засобом, але заступник міністра цифрової трансформації не заперечує, що використовувати криптовалютні карти цілком законно, оскільки сума будь-якої операції буде автоматично переводитися у фіатні гроші, тобто гривню.

Коментарі:
    Додати коментар