rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація ФОП, СПД

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
1500

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ви — новачок у бізнесі? Щоб легально займатися бізнесом, можна розпочати свій величезний шлях з отримання статусу підприємця (ФОП). Реєстрація відбувається набагато швидше та простіше, ніж юридичної особи. Якщо ви не готові на цій стадії співпрацювати з іншими юридичними особами, інвесторами та виходити на міжнародну арену, реєстрація ФОП Київ — оптимальний варіант.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» Багато років успішно працює над ринком надання юридичних послуг населенню. Наші юристи мають дуже великий позитивний досвід надання допомоги, пов'язаної з отриманням дозвільної документації. Ми раді поділитися своїми напрацюваннями з вами і полегшити бюрократичні труднощі, що виникають на цьому шляху.

 Ми пропонуємо клієнту реєстрацію фізичної особи — підприємця «під ключ».Ми гарантуємо лояльні ціни, високу якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші висококваліфіковані юристи, бухгалтери, фахівці в галузі податкового права супроводжуватимуть вас від втілення бізнес-ідеї в життя до юридичного супроводу підприємницької діяльності щодня.

Навіщо потрібна реєстрація ФОП: основні переваги

Реєстрація СПД Україна має низку безумовних переваг:

 1. Якщо в самозайнятий, працюєте у сфері IT чи іншої галузі та регулярно отримуєте прибуток, реєстрація ФОП в Україні — це запобігання всім проблемам з банком. Ваш рахунок не буде заблоковано, і у вас не запитуватимуть про джерело доходу.
 2. Спростити роботу з клієнтами. Останні більше довіряють суб'єктам, які офіційно пройшли державну реєстрацію. Також ви зможете розширити клієнтську базу та, відповідно, збільшити рентабельність своєї діяльності.
 3. Нові можливості. Реєстрація СПД у Києві чи інших містах України — це нові перспективи у бізнесі. Ви зможете оформлювати кредити на розвиток бізнесу, отримувати візи, трудовий стаж тощо.
 4. Фінансова свобода. Фізичні особи — підприємці мають право наймати співробітників, укладати контракти та отримувати прибуток.

Реєстрація ФОП, СПД

Реєстрація ФОП «під ключ»: пакет послуг від Legal Solutions

Ви вирішили набути статусу СПД? Реєстрація та вирішення всіх організаційних питань — завдання співробітників юридичної компанії «Легал Солюшнз». 

Звернувшись до нас і скориставшись цією послугою, ви зможете заощадити час і сили, а також знайдете впевненість, що при створенні суб'єкта підприємницької діяльності нами будуть враховані всі тонкощі та юридичні формальності.

Київ реєстрація СПД включає надання наступних послуг:

 • юридичні консультації:
 • вибір оптимальної системи оподаткування залежно від виду діяльності та масштабів;
 • консультації та юридичний супровід з питань надання звітності;
 • вибір видів діяльності з КВЕД;
 • ведення книги обліку;
 • реєстрація РРО;
 • підготовка повного пакета документів;
 • реєстрація ФОП у ЄДР;
 • постановка суб'єкта підприємницької діяльності на облік у компетентних державних органах;
 • отримання виписки з Реєстру;
 • виготовлення штампів та печаток (за потреби);
 • оренда юридичної адреси тощо.

Реєстрація ФОП Україна: особливості

Сьогодні пройти процедуру державної реєстрації можна 2 способами — через державного реєстратора або додаток «Дія». На перший погляд здається, що самостійна реєстрація — це просто. Але вам доведеться витратити найцінніший ресурс — час, тому ми рекомендуємо доручити виконання цього завдання професіоналам юридичної компанії Legal Solutions.

Які особливості варто враховувати під час реєстрації ФОП (ФОП, СПД):

 1. Якщо ви плануєте реєструватися онлайн, обов'язково оформити електронний цифровий підпис.
 2. Стати суб'єктом підприємницької діяльності має право будь-який громадянин, який досяг 16-річного віку і має постійну реєстрацію в Україні.
 3. У разі відсутності ідентифікаційного коду та відмови у його отриманні за релігійними переконаннями, реєстрація у держреєстратора можлива лише особисто.
 4. Для того, щоб стати ФОП, не потрібно розробляти статут і вносити статутний капітал.

Якщо вас цікавить реєстрація СПД Київ, ціна наших послуг, порядок і терміни співробітництва, зв'яжіться з нашим менеджером, який надасть актуальну інформацію та відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Реєстрація СПД: все, що потрібно знати про підприємництво

Якщо Ви вирішили надалі працювати тільки на себе, займатися підприємницькою діяльністю чесно і прозоро, в той час на свій власний страх і ризик, отримуючи при цьому грошовий прибуток, наша послуга розроблена саме для вас!

У нашій країні неможливо вести господарську та економічну діяльність, продавати, купувати, або виробляти та отримувати при цьому прибуток без відповідних відрахувань до скарбниці держави та її офіційного дозволу. Це просто незаконно і тягне за собою низку санкцій. Тому, скориставшись нашою допомогою у легалізації вашої діяльності, ви позбавите себе маси можливих проблем.

Особи, які обіймають високі посади в органах прокуратури, суду, державної безпеки, внутрішніх справ, державного нотаріату, влади та управління, не можуть здійснювати оформлення ФОП (ФОП) та займатися веденням свого бізнесу.

Для початку, ви повинні визначитися, яким саме видом підприємницької діяльності займатиметеся, після чого ми класифікуємо даний вид діяльності відповідно до загальноприйнятого Класифікатора видів економічної діяльності. Виходячи з цього, ми встановимо один основний код КВЕД і трохи забігаючи наперед, кілька додаткових кодів діяльності. Це дасть вам можливість, наприклад, займатися продажем не лише продовольчих товарів, а й непродовольчих.

Негайно, сама процедура реєстрації є подання заздалегідь підготовлених документів державному реєстратору в органах реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Всі документи готують наші фахівці, надавши держреєстратору заздалегідь підготовлену довіреність.

Довіреність — це головний офіційний документ, що дозволяє юристу компанії «Легал Солюшнз» діяти у ваших інтересах від вашого імені. Далі відбувається перевірка даних, наданих у пакеті документів державним реєстратором, ухвалюється рішення про відкриття фізичної особи — підприємця як суб'єкта підприємницької діяльності.

Реєстрація ФОП У Києві: вигідно чи ні?

Відповідь, однозначно, ствердна, і цьому є таке пояснення:

 • пакет документів для реєстрації - мінімальний;
 • форма власності не потребує статутного капіталу;
 • схема податкової звітності та бухгалтерського обліку досить проста;
 • можна працювати без друку;
 • можна вільно користуватися заробленими грошима.

На відміну від юридичних, ФОП (СПД) може нести відповідальність перед позичальниками навіть своїм особистим майном. Відповідно до законодавства України на нього може бути накладено стягнення.

<Р>Реєстрація ФОП займає зовсім мало часу. В результаті реєстрації ми отримуємо витяг з Державного реєстру, ставимо ФОП на облік у податковій інспекції та реєструємо у державних фондах. За бажанням підприємця, ми можемо виготовити друк. Але, згідно із законодавством, робити це необов'язково. Витяг з реєстру також є достатньою підставою для відкриття рахунку у банку.

Реєстрація СПД в Україні: які документи потрібні?

Для реєстрації потрібні такі документи:

 1. Від фізичних осіб — резидентів: копія паспорта та ідентифікаційного коду.
 2. Від фізичних осіб — нерезидентів: копія закордонного паспорта (всі заповнені сторінки) та ідентифікаційного коду (за наявності), (якщо немає в наявності потрібно отримати: отримання ідентифікаційного номера платника податків).< /li>

Як відбувається реєстрація СПД Київ за підтримки Legal Solutions? 

Звернувшись до нас, ви знайдете впевненість, стабільність і заощадите час, оскільки:

 • всі консультації, які надають наші співробітники — максимально інформативні для вас;
 • вам не доведеться звертатися кудись ще за додатковими роз'ясненнями або інформацією;
 • наші клієнти завжди повертаються до нас для вирішення питань різної тематики. Це пов'язано з уважним і доброзичливим підходом до кожної людини, яка до нас звертається;
 • всі дії виконуються чітко і послідовно, а можливі форс-мажорні обставини, що виникають, усуваються фахівцями максимально швидко і ефективно.

Тому, довіривши нашій компанії процедуру реєстрації вашого бізнесу, ви, без сумніву, зробите правильний та легкий вибір!

Що отримує клієнт?

В результаті співпраці з юридичною компанією «Легал Солюшнз» в рамках реєстрації ФОП кожен клієнт отримує:

 1. Опис з унікальним кодом, згідно з яким, можна переглянути ваш статус, документи, які подавалися державному реєстратору, копію яких можна завантажити.
 2. Випис з ЄДР.
 3. Друк (якщо замовлялася).
 4. Вилучення з реєстру платників Єдиного податку (якщо ви працюватимете на спрощеній системі).
 5. Зареєстровану книгу доходів і витрат, якщо ви працюватимете на спрощеній системи.

І найголовніше — можливість вести підприємницьку діяльність законно та прозоро!

ТОП-5 причин замовити реєстрацію ФОП у нас

Звернувшись до нас, ви не тільки досягнете швидше за бажаний результат, але й знайдете надійного партнера та захист вашого бізнесу в правовому полі.

Ось ключові причини, з яких до нас звертаються клієнти:

 • висока якість послуг;
 • безпека та абсолютна конфіденційність інформації;
 • максимальна оперативність;
 • індивідуальний підхід;
 • гарантія якості.

Ви хочете розпочати бізнес, але не знаєте, що потрібно робити? Зверніться до нас, а решту ми зробимо самі. Legal Solutions стане вашим надійним партнером на довгі роки.

Кому можуть відмовити в реєстрації і хто не може бути ФОП?

Законодавством України встановлено, що фізичною особою-підприємцем може бути тільки особа з повною цивільною дієздатністю.  Фізичні особи, дієздатність яких обмежена або які є недієздатними, не можуть займатися підприємницькою діяльністю.

Для відмови в реєстрації ФОП необхідна наявність однієї  з перерахованих підстав:

 • подача документів неуповноваженою особою,
 • судове рішення в ЄДР про заборону проведення реєстрації,
 • законодавчі обмеження для заняття підприємницькою діяльністю,
 • наявність запису в ЄДР про реєстрацію фізичної особи як ФОП,
 • документи для реєстрації не відповідають  нормам законодавства,
 • протягом встановленого терміну не були усунені підстави для призупинення розгляду документів.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Бухгалтерський супровід (аутсорсинг)Світ бізнесу — українського та міжнародного, змінює стереотипи та на зміну штатним бухгалтерам приходять фахівці профільних компаній, які надают...
 • Реєстрація торгової марки в УкраїніВи розпочали бізнес, вас рекомендують друзям та знайомим? Настав час заявити про себе, створивши торгову марку. Компанія Легал Солюшнз пропонує таку п...
 • Реєстрація громадської організаціїВи займаєтеся своєю справою спільно з іншими громадянами для досягнення своїх поставлених цілей. Настав час розширюватися, удосконалюватись і переходи...


Коментарі:
 1. Регистрация ООО под ключ в Киеве и по Украине без проблем
  Макс
  21.01.2020
  19:59
  Відповісти
  Які форми оподаткування доступні при реєстрації ФОП?
  1. Регистрация ООО под ключ в Киеве и по Украине без проблем
   Legal Solutions
   21.01.2020
   22:08
   Відповісти
   До фізичних осіб-підприємців може застосовуватися як загальна система оподаткування, так і спрощена. Як правило, загальну систему оподаткування вибирають ФОП, які несуть значні витрати. На цій системі оподаткування ставка для ФОП становить 18% від бази оподаткування. Також платнику буде необхідно заплатити військовий збір-1,5% від чистого доходу і єдиний соціальний внесок-22% від чистого доходу, але не менше 22% від мінімальної заробітної плати. Якщо дохід ФОП за останні 12 місяців перевищує 1 млн. Грн, то тоді необхідно зареєструватися як платник ПДВ.

   На спрощеній системі оподаткування до ФОП можуть бути застосовані три групи, які залежать від наявності найманих працівників, виду діяльності та доходу. Платникам першої групи необхідно буде заплатити єдиний податок-10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, ЄСВ-22% мінімальної ЗП.ФОП другої групи сплачують єдиний податок-20% мінімальної ЗП та ЄСВ-22% мінімальної ЗП. У третій групі єдиний податок становить 5% (3% + ПДВ) від доходу і 22% ЄСВ від мінімальної ЗП.
  Додати коментар