rating
4,6/5

Всього відгуків: 54

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація іноземного представництва

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
13000

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ІНОЗЕМНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА В ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

 • Всі роботи, пов'язані з реєстрацією іноземного представництва.
 • Забезпечення консультаційного супроводу.
 • Підготовка всіх необхідних, під час реєстрації іноземного представництва, документів.
 • Аналіз інформації та документів перед процесом реєстрації іноземного представництва.
 • Видача Свідоцтва.
 • Реєстрація в ДФС.

Компанія "Легал Солюшнз" надає консалтингову та юридичну підтримку в Україні під час реєстрації підприємств з іноземним капіталом і іноземних представництв.

У Вас досить велика кількість партнерів і клієнтів в різних частинах України, і Ви хочете розширювати територію свого бізнесу шляхом відкриття офісів, і представництв в інших районах, містах і областях України?

При цьому Ви не бажаєте відкривати інші компанії, знову вигадувати назву, складати статут і по новому її розвивати?

Іноземне представництво (ІП) - суб'єкт, який має повноваження для представлення в Україні інтересів іноземних підприємств, і фірм. ІП діє у відповідності до законодавства України, дотримуючись встановлених норм і правил. Представництво відкривається протягом 2 місяців (60 днів), так як існують певні нюанси, які потребують вирішення в процесі оформлення. Варто сказати, що завершальним словом при реєстрації, є рішення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Процедура реєстрації іноземного представництва має на меті отримання необхідних прав на зайняття господарською діяльністю від імені генерального підприємства (материнської структури) і в його інтересах. Необхідно розуміти, що іноземне представництво, яке зареєстровано на території України, може бути тільки в якості ланки, що зв'язує компанію тут з її головним закордонним офісом. Окрема юридична особа при цьому, не створюється.

Передбачено державний збір під час реєстрації представництва.

Кабінет Міністрів України встановив відповідну плату, яка стягується при реєстрації іноземних представництв, які є суб'єктами господарської діяльності.

При поданні необхідних паперів в Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, заявник отримує номер рахунку для здійснення оплати державного збору. На даний час розмір збору становить 1 прожитковий мінімум для працездатної особи - 2102,00 грн. Винятком є розмір збору за реєстрацію ІП для іноземних суб’єктів господарської діяльності, які є резидентами держави, визнаної Верховною Радою України державою агресором, для таких заявників розмір збору становить 30 прожиткових мінімумів - на сьогодні це 63 060,00 грн.

Вас також можете зацікавитись послуга - Отримання ідентифікаційного номера платника податків.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЯКІ НЕОБХІДНІ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ІНОЗЕМНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА:

 • Заява з проханням про реєстрацію представництва, що складається у довільній формі на бланку фірми за підписом керівника;
 • Витяг з торговельного реєстру країни місцезнаходження офіційно зареєстрованого головного органу управління іноземного суб’єкта господарської діяльності;
 • Довідка з банку, у якому відкрито рахунок іноземного суб’єкта господарської діяльності;
 • Доручення (на конкретну особу) на здійснення представницьких функцій в Україні, із зазначенням повноважень, яке оформлене згідно із законами країни, де офіційно зареєстровано іноземного суб’єкта господарської діяльності

Обов'язково всі документи слід апостилювати і перевести на українську мову у офіційного перекладача, при цьому справжність перекладу посвідчується нотаріально.

Ми, тому що:

"Легал Солюшнз" - юридична компанія, яка здійснює повну консультацію і допомогу по реєстрації в Україні іноземного представництва. Компанія, керуючись законодавством України, підготує весь пакет документів необхідних для реєстрації, буде представляти Ваші інтереси в органах реєстрації. Також, допоможе Вам з укладенням договорів під час оформлення оренди приміщень (юридичної адреси) і зможе надавати юридичну допомогу протягом всієї діяльності представництва.

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВАМ ВИДАДУТЬ:

 • Свідоцтво про реєстрацію
 • Положення на іноземне представництво.
 • Особиста печатка.

Пам'ятайте, що документи в Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України необхідно подати не пізніше шести місяців, з дати їх отримання в країні перебування фірми.

Чому саме ми?

 • Юристи нашої компанії досконало знаютьспецифіку даного питання.
 • Досвід компанії в цій діяльності складає понад 5 років.
 • Всі проекти документів, які розробляла наша компанія, про представництво і філії постійно удосконалювалися , враховані всі дрібниці і деталі відповідно до вимог законодавства України.
 • Консультація.
 • Працівники нашої компанії проводять постійні консультації з посадовими особами, які безпосередньо проводять процедуру реєстрації іП.
 • А головне, кращим показником нашої роботи, є маса позитивних відгуків від вдячних клієнтів.

Процес роботи:

 1. Клієнт оформляє Замовлення;

 2. Особиста зустріч із клієнтом, для обговорення всіх деталей відкриття іноземного представництва;

   

 3. Клієнт робить передоплату (50%);

   

 4. Клієнт надає вичерпну інформацію про компанію та документи, на підставі чого ми формуємо пакет документів, необхідний для реєстрації даного іноземного представництва;

   

 5. Подаємо документи на реєстрацію ІП і ставимо його на облік у всіх необхідних державних органах;

   

 6. Виготовляємо печатку;

   

 7. Пакет документів з печаткою передається клієнту;

   

 8. Завершуємо роботу отриманням другої частини оплати (50%) за надані послуги.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар