rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Реєстрація некомерційних організацій
Реєстрація некомерційних організацій фото

Реєстрація некомерційних організацій передбачена законодавством України. Створення юридичної особи необхідно для легального функціонування, здійснення встановленої діяльності, представництва інтересів перед компетентними державними органами і в суді.

Діяльність некомерційних організацій не пов'язана з отриманням доходу (прибутку), відповідно, такі формування не є платниками податків. Але без реєстрації некомерційної організації і внесення відомостей до Єдиного державного реєстру здійснювати діяльність не можна, оскільки це незаконно.

Реєстрація некомерційних організацій — трудомісткий, тривалий процес, що вимагає підготовки документів та проходження певної процедури. У більшості випадків люди, які приймають рішення самостійно пройти реєстраційну процедуру, стикаються з численними труднощами, що призводить до відмови в держреєстрації.

Щоб цього не сталося, рекомендуємо звернутися в юридичну компанію «Легал Солюшнз». Реєстрація некомерційних організацій «під ключ» — один з напрямків нашої діяльності. Висококваліфіковані юристи виконають всі необхідні дії і нададуть вам готове рішення у вигляді виписки з ЄДРПОУ. Після цього неприбуткова установа може на законних підставах здійснювати свою діяльність.

Що являє собою громадська організація?

Перед проведенням процедури реєстрації кожен засновник повинен розуміти, що являє собою громадська організація. Такому суб'єкти характерні такі ознаки:

 • юридична особа, зареєстрована в установленому законом порядку, інформація про який є в ЄДРПОУ;
 • вид діяльності спрямований на задоволення суспільних, політичних інтересів;
 • діяльність не приносить прибуток.

Якщо сказати простіше, що представляє собою громадська організація, то це неприбуткова установа, порядок утворення і діяльність якого регламентована законами і статутом.

Основні види

Існує безліч різновидів неприбуткових юридичних осіб. Найбільш популярними в Україні є наступні:

 1. Благодійні фонди. Основний вид діяльності - благодійність. Юридична особа має право брати участь в різних конкурсах з метою отримання грантів, збору коштів для пожертвування, допомоги на лікування і т. п.
 2. Релігійні. Об'єднання на релігійному ґрунті. Основна мета - поширення і визнання віри.
 3. Творчі. Створюються з метою заняття і пропагування різних видів мистецтва - театру, малювання, рукоділля і т. Д.
 4. Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. У більшості міст України ОСББ стали альтернативою ЖЕК. Діяльність ОСББ не пов'язана з отриманням доходу, але покликана для вирішення актуальних питаннях, які стосуються конкретного будинку або кількох будинків, а також прибудинкової території.
 5. Професійні спілки. Створюються працівниками. Сфера дії обмежується конкретним підприємством чи професійних обов'язків.
 6. Політичні. Об'єднання функціонують з метою здійснення громадської діяльності.

Тепер ви знаєте, що представляють собою громадські організації. Виділяють і інші форми об'єднань, наприклад, дачні, садові кооперативи, молодіжні та дитячі об'єднання.

Порівняльний аналіз прибуткових і неприбуткових юридичних осіб

Якщо ви замислюєтеся, як створити і зареєструвати некомерційну організацію, і якщо така форма юридичної особи відрізняється від компаній, які здійснюють прибуткову діяльність, ми пропонуємо вам ознайомитися з ключовими відмінностями. Порівняльна характеристика дозволить вам зробити правильний вибір, спираючись на вигляд планованої діяльності.

Ознаки

Неприбуткова організація

Прибуткові компанії

Організаційно-правова форма

Реєструється, як юридична особа (неприбуткова)

Існують різні форми здійснення дохідної діяльності — ПП, ТОВ, ЗАТ, ВАТ та т. п.

Діяльність

Досягнення цілей нематеріального характеру

Виробництво, реалізація товарів і послуг

Цільова аудиторія

Клієнти, учасники

Кінцевий споживач

Сфера діяльності

Громадська діяльність, соціальні потреби, блага

Ринок — внутрішній і закордонний

Джерела фінансування

Держава, внески членів неприбуткової організації, пожертвування, благодійність

Дохід від діяльності, частки в статутному капіталі, інвестори

Реєстрація некомерційних організацій фото 2

Процедура легалізації некомерційної організації в Україні

Для законного здійснення діяльності на території нашої держави, кожен суб'єкт, що займається громадською діяльністю, зобов'язаний пройти процедуру легалізації некомерційної організації.

Цей процес строго регламентований законом і умовно його можна розділити на три великі стадії:

 1. Підготовчий етап. Процедура легалізації некомерційної організації починається з встановлення цілей формування такої юридичної особи. Також необхідно визначити коло засновників і місце реєстрації формування.
 2. Документальний. На даному етапі слід підготувати великий пакет документів. Незважаючи на те, що організація не буде отримувати прибуток, підготовка статутних документів обов'язкове. На цьому етапі доцільно звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців ЮК «Легал Солюшнз», які знають все про реєстрацію неприбуткових об'єднань будь-якої форми.
 3. Реєстрація. Після виконання ряду вимог і підготовки документів необхідно звернутися до державного реєстратора. Процедура легалізації некомерційної організації завершується внесенням інформації в ЄДРПОУ та отриманням витягу з нього. Після отримання такого документа можна займатися діяльністю на законних підставах.

Як створити і зареєструвати некомерційну організацію

Фізичні та юридичні особи не знають, як створити і зареєструвати некомерційну організацію. Для цього потрібно вивчити безліч нормативно-правових актів, підготувати пакет документів і пройти реєстраційну процедуру. З огляду на незнання всіх юридичних тонкощів процес може розтягнутися на тривалий період часу.

Фахівці компанії Legal Solutions виконають роботу в мінімальні терміни. Ми знаємо, як створити і зареєструвати некомерційну організацію (НКО) буквально за 2 робочих дня за доступною ціною.

Звернувшись до нас, ви позбудетеся від паперової тяганини, необхідності відвідувати компетентні державні органи і витрачати особистий час.

При створенні НКО обов'язково враховуються такі принципи:

 • рівність перед законом; 
 • відсутність майнових інтересів;
 • публічність;
 • відкритість і прозорість;
 • добровільність;
 • вільний вибір сфери і території діяльності.

У покрокової інструкції наочно продемонстровано, як створити і зареєструвати некомерційні організації на території України.

1 крок

Після прийняття рішення про створення НКО і визначенні кола засновників необхідно провести збори. Хід зборів та прийняте рішення документально підтверджуються протоколом. Засновником НКО може бути повнолітній громадянин (резидент або нерезидент України). Протокол зборів повинен містити вичерпну інформацію і відображати наступні моменти:

 • склад засновників;
 • мети НКО і види діяльності;
 • твердження статутний документації;
 • обрання керівника та управлінських органів.

Також на цьому етапі потрібно затвердити найменування НКО із зазначенням статусу. Назва повинна бути унікальним.

2 крок

До розробки статуту потрібно підійти відповідально. У цьому документі вказуються загальні положення, порядок реєстрації, ліквідації, реорганізації, органи управління, функції і т. д.

У статуті відбивається:

 • права і обов'язки членів НКО;
 • порядок формування керівних органів, термін повноважень;
 • надання звітності;
 • майно;
 • джерела фінансування та ін.

3 крок

Провести реєстрацію НКО вправі органи виконавчої влади. Безпосередньо реєстраційна процедура абсолютно безкоштовна. Звернутися з пакетом документів має право керівник або засновник. З моменту прийняття рішення і проведення зборів засновників до державної реєстрації має пройти не більше 2 місяців.

До заяви встановленої форми додаються:

 • протокол установчих зборів;
 • статут НКО в 2 примірниках;
 • повна інформація про засновників (анкетні дані, засоби зв'язку, посада);
 • реєстраційна картка.

Кожен документ повинен бути підписаний керівником, підпис якого засвідчується в нотаріальному порядку. Для іноземних громадян та юридичних осіб — нерезидентів, які планують відкрити НКО в Україні, необхідно додатково надати документи з країни походження, легалізовані (апостиль, нотаріальне завірення).

Реєстрація некомерційних організацій фото 3

Чому можуть відмовити в реєстрації і повернути документи

Основною причиною відмови у проведенні реєстрації може послужити наявність в статутних документах відомостей, що суперечать чинному законодавству. Але це не позбавляє права НКО повторно звернутися до державного реєстратора.

Знову направити документи можна послу усунення всіх недоліків. Підставами для повернення пакета документів служать:

 • порушення порядку формування юридичної особи;
 • невідповідність представленої документації вимогам законів.

Є ще випадки, коли державний реєстратор приймає рішення про залишення заяви без розгляду. До таких належать:

 • подання неповного пакету документів;
 • відсутність деяких відомостей в документації;
 • документи подані особою, яка не має достатніх повноважень;
 • порушений термін (т. е. з моменту проведення зборів і прийняття рішення про утворення НКО пройшло більше 2 місяців).

Документи, що будуть потрібні для реалізації процедури

Реєстрація відбувається на підставі документів, поданих керівником або засновником державному реєстратору. Перелік документів, що будуть потрібні для реалізації процедури, включає в себе:

 1. Паспорти всіх засновників (копії завірені належним чином).
 2. Номери облікових карток платників податків - засновників і керівника.
 3. Підтвердження юридичної адреси (правовстановлюючий документ на приміщення з нежитлового фонду: договір оренди, купівлі-продажу і т. п.).
 4. Нотаріально завірена довіреність.
 5. Статут.
 6. Реєстраційна картка.
 7. Протокол зборів засновників в 1 примірнику.

Засновниками НКО можуть виступати не тільки фізичні, але і юридичні особи, в т. ч. іноземні. У такому випадку документи, що будуть потрібні для реалізації процедури буде трохи відрізнятися. Крім названих документів іноземна юридична особа надає установчі документи та свідоцтво про реєстрацію, видані відповідною зарубіжною юрисдикції. Такий документ підлягає перекладу на українську мову та запевненням в нотаріальному порядку.

Державний реєстратор проводить ретельну перевірку пакету документів, тому до їх складання потрібен професійний підхід. Фахівці ЮК «Легал Солюшнз» підготують документи, що будуть потрібні для реалізації процедури, в повному обсязі і проведуть реєстрацію «під ключ».

Вартість реєстрації некомерційної організації

Безпосередньо державна реєстрація неприбуткової організації проводиться безкоштовно. Державне мито, збори оплачувати не потрібно. Вартість реєстрації некомерційної організації визначається обсягом послуг, що надаються фахівцями в галузі юриспруденції.

Якщо ви хочете дізнатися, яка вартість реєстрації некомерційних організацій в Києві або інших містах України, зверніться до нашої юридичної фірми. Для зв'язку вибирайте будь-який зручний спосіб.

У кожному разі вартість реєстрації некомерційної організації ми визначаємо індивідуально. На формування ціни впливає безліч факторів. Ключовими є обсяг послуг, терміни, вид діяльності.

Що ми пропонуємо клієнтам

ЮК «Легал Солюшнз» пропонує необмежений спектр висококласних юридичних послуг. Ми виконуємо свою роботу «під ключ». Мінімальні строки реєстрації НКО становлять 2 робочих дня.

В спектр наших послуг входять:

 • професійні юридичні консультації;
 • підготовка установчих документів;
 • збір пакету документів для державної реєстрації;
 • юридичний супровід реєстраційної процедури;
 • отримання виписки з держреєстру;
 • постановка НКО на облік в компетентних державних органах;
 • виготовлення печатки і т. п.

Ми надаємо висококваліфіковану допомогу не тільки на стадії формування НКО, але і в процесі здійснення діяльності.

Реєстрація некомерційних організацій фото 4

Чим ми відрізняємося від конкурентів

Основна мета нашої юридичної компанії — допомога клієнтам. Ми надаємо свої послуги представникам бізнесу, а також некомерційним організаціям. Ми не встановлюємо захмарні ціни на свої послуги, а позиціонуємо лояльну систему ціноутворення.

У нашій компанії працює команда професіоналів — юристів, які спеціалізуються в різних галузях права, аудиторів, економістів і т. д.

Ми завжди підходимо до вирішення будь-якої задачі індивідуально. Наші співробітники не вітають шаблонні підходи. Ми застосовуємо законні, передові, інноваційні методи і способи вирішення проблеми.

Якщо ви хочете відкрити некомерційну організацію, ми розповімо, яку краще організаційно-правову форму вибрати і надамо консультації з приводу подальшої діяльності.

Ми працюємо виключно в рамках чинного законодавства і забезпечуємо повноцінне юридичне обслуговування і представництво інтересів перед державними компетентними органами і в суді.

Чому клієнти довіряють нам

Якщо ви плануєте зареєструвати некомерційну організацію, незалежно від напрямку громадської діяльності, вам потрібно звернутися в юридичну фірму Legal Solutions.

Нам довіряють тисячі клієнтів з усієї України з наступних причин:

 1. Наша команда — виключно професіонали своєї справи. Ми працюємо з представниками малого, середнього бізнесу в Україні та на міжнародній арені. Завдяки наявності фахівців різної спеціалізації ми можемо забезпечити комплексний супровід діяльності будь-якої організації, в т. Ч. І некомерційної. Ви отримаєте як професійні юридичні консультації, так і повний пакет послуг за доступними цінами.
 2. Клієнт має право вибору — одноразові послуги або абонентське обслуговування. Після реєстрації НКО наша співпраця не закінчується. Ви можете укласти договір на юридичне абонентське обслуговування, в рамках якого рішення всіх юридичних питань ми візьмемо на себе.
 3. Клієнтоорієнтованість. Основною місією нашої компанії є представлення інтересів клієнта і реалізація його планів. Свої знання, навички та багаторічний, успішний досвід ми використовуємо для того, щоб кожен клієнт міг отримати максимальну вигоду.
 4. Структура і алгоритм роботи побудований таким чином, щоб не було зволікань, затримок. Ми надаємо послуги оперативно. Мінімальний термін роботи становить від 2 робочих днів.

Реєстрація некомерційних організацій фото 5

Як замовити послугу

Якщо ви хочете стати нашим клієнтом, зв'яжіться з представником Legal Solutions будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • через месенджери;
 • за допомогою заповнення форми для зворотного зв'язку на сайті;
 • через електронну пошту.

Протягом мінімального часу менеджер надасть вичерпну інформацію та призначить час юридичної консультації. Від клієнта потрібно мінімум інформації і документів. Все інше зроблять наші фахівці «під ключ».

Якщо ви шукаєте сумлінного, відповідального і кваліфікованого фахівця, який максимально швидко проведе процедуру легалізації некомерційної організації в Києві або інших містах України - це ЮК «Легал Солюшнз».

Що входить в реєстрацію НКО?

Повний пакет послуг по реєстрації некомерційної організації включає в себе — підготовку документів, пошук юридичної адреси (надання в оренду), проведення реєстраційної процедури та надання клієнту виписки з державного реєстру.

Скільки коштує реєстрація благодійного фонду?

Вартість послуг залежить від обсягу виконуваної роботи. Під час бесіди з клієнтом, після з'ясування всіх нюансів, встановлюється ціна. Порядок розрахунків, вартість послуг відображаються в договорі. Протягом всього періоду співпраці ціна, встановлена ​​в договорі, залишається незмінною.

Реєструєте ви спортивні федерації?

Наша юридична компанія спеціалізується на реєстрації будь-яких некомерційних організацій незалежно від напрямку і сфери діяльності.

Чи допоможете ви ліквідувати НКО?

Так. Ми надаємо послуги з ліквідації юридичних осіб «під ключ».

Де взяти юридичну адресу для молодіжної організації?

Якщо у вас немає власного або орендованого приміщення, ми надаємо послуги з оренди немасового, перевіреного, надійного юридичної адреси з абонентським поштовим обслуговуванням на вигідних умовах і за доступними цінами.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація підприємств Відповідно до законодавства України, заняття підприємницькою діяльністю без проходження процедури державної реєстрації категорично заборонено. Якщо...
 • Внесення змін до статуту ТОВ У червні 2018 року в Україні набув чинності новий нормативний акт, який регламентує порядок створення і функціонування товариств з обмеженою відпові...
 • Реєстрація зарубіжних компаній Багато бізнесменів замислюються про розширення свого бізнесу, зниження податкового навантаження на підприємство. Хтось розглядає класичні офшори, а ...
 • Реєстрація змін в неприбуткових організаціяхЗгідно з українським законодавством неприбутковими вважаються організації, метою яких не є отримання і розподіл прибутку серед їх учасників. До них, з...
 • Купівля-продаж готового бізнесуОскільки такого поняття, як «купівля-продаж готового бізнесу» в українському законодавстві не існує, угоди, пов'язані з відчуженням підприємств, їх оф...