rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Реєстрація зарубіжних компаній
Реєстрація зарубіжних компаній фото

Багато бізнесменів замислюються про розширення свого бізнесу, зниження податкового навантаження на підприємство. Хтось розглядає класичні офшори, а дехто обирає авторитетні зарубіжні юрисдикції для здійснення підприємницької діяльності. Реєстрація компанії за кордоном - кропітка, трудомісткий процес, що вимагає досконалого знання законодавства держави, на території якого буде вестися бізнес.

Якщо ви хочете вигідно зареєструвати іноземну компанію і отримати відповідні пільги, лояльне ставлення з боку держави і на законних підставах вести бізнес за кордоном, зверніться в юридичну компанію Легал Солюшнз.

Реєстрація компанії за кордоном — висококласні послуги від ЮК Legal Solutions

Наші співробітники — це команда експертів в галузі юриспруденції, аудиту, бухгалтерського обслуговування, оподаткування, що дозволяє забезпечити комплексний підхід до вирішення будь-якої задачі.

Реєстрація зарубіжних компаній — один з напрямків нашої діяльності. Ми працюємо по всьому світу - Європа, Азія, США, офшорні юрисдикції.

В рамках реєстрації зарубіжних компаній ми пропонуємо клієнтам наступний спектр юридичних послуг:

 1. Аналіз діяльності і бізнес-інтересів клієнта.
 2. Складання стратегії релокації бізнесу.
 3. Вибір оптимальної зарубіжної юрисдикції для реєстрації компанії кордоном.
 4. Структурування бізнесу.
 5. Вибір оптимальної системи оподаткування.
 6. Реєстрація компанії за кордоном «під ключ».
 7. Аналізування корпоративної структури.
 8. Юридичний супровід діяльності іноземної юридичної особи.
 9. Підготовка необхідних документів (апостиль, легалізація).
 10. Відкриття розрахункового рахунку в банку.
 11. Отримання статусу податкового резидентства в будь-якій країні світу.
 12. Допомога в пошуку юридичної адреси.
 13. Послуги в сфері трудових правовідносин, пов'язаних з наймом персоналу для роботи закордонного юридичної особи.
 14. Ведення договірної роботи.
 15. Повний пакет послуг, пов'язаних з імміграцією по бізнесу.
 16. Оформлення тимчасового та постійного виду на проживання за кордоном, отримання громадянства.

Для чого може знадобитися іноземна компанія

Реєстрація зарубіжних компаній в різних світових юрисдикціях стала популярною через нестабільну економічну ситуацію. Бажання розширити географію бізнесу і виведення компанії на світову арену зумовлює прагнення українських бізнесменів шукати фахівців, які допоможуть у створенні компаній за кордоном і їх супроводі.

Перш ніж починати процедуру бізнес-імміграції, необхідно з'ясувати, для чого може знадобитися іноземна компанія. Визначившись з метою відкриття юридичної особи за межами України, ви зможете побудувати оптимальну модель ведення бізнесу, зробити його успішним, перспективним і рентабельним.

Для чого може знадобитися іноземна компанія? Ось кілька причин:

 • лояльне законодавство;
 • низькі ставки корпоративного податку;
 • цивілізовані умови реєстрації компаній за кордоном і їх супровід;
 • мінімізація юридичних і економічних ризиків;
 • чітке законодавче регулювання економічних операцій;
 • підвищення рівня довіри до суб'єкта господарювання з боку міжнародних партнерів;
 • спрощений спосіб отримання візи і посвідки на проживання;
 • високий сервіс;
 • відмінно розвинена інфраструктура;
 • можливість розширення бізнесу шляхом залучення інвесторів;
 • підвищення престижності фірми.

Україна — відмінна юрисдикція для зайняття підприємницькою діяльністю. Але якщо ви хочете розширити географію свого бізнесу, фахівці ЮК Легал Солюшнз допоможуть вигідно зареєструвати іноземну компанію і на 100% забезпечити правовий захист.

Також до числа основних завдань, які вирішуються за допомогою реєстрації компанії за кордоном, відносяться:

 • безпека активів;
 • для уникнення подвійного оподаткування;
 • робота в умовах політичної та економічної стабільності;
 • розширення цільової аудиторії та підвищення рівня довіри клієнтів і партнерів.

Реєстрація зарубіжних компаній фото 2

Реєстрація іноземних фірм: всі плюси рішення

Створення компаній за кордоном і їх супровід краще довіряти професіоналам. Фахівці юридичної фірми Legal Solutions забезпечать комплексний супровід вашого бізнесу з різних напрямків, незалежно від юрисдикції і сфери діяльності.

Чому вигідна реєстрація іноземних фірм: всі плюси рішення полягають в наступному.

 1. Зниження експлуатаційних витрат. Залежно від країни, в якій ви вирішили працювати, у вас може бути доступ до більш низьким витратам на робочу силу і загальним експлуатаційних витрат, таким як утримання приміщення.
 2. Великий потенціал талантів. По всьому світу є кілька місць, де ви можете отримати доступ до значній мірі незадіяним пулів кваліфікованих працівників. Є висококваліфіковані працівники, які вітають новаторські ідеї, що дозволяють вивести бізнес на новий рівень.
 3. Законодавча база. У світі є країни, які прагнуть бути кращими країнами для ведення бізнесу. Коли ви збираєтеся почати свій бізнес за кордоном, слід врахувати кілька факторів реєстрації іноземних фірм: всі плюси рішення криються в - способи отримання кредиту, легкість оформлення дозволів і ліцензій, ставках оподаткування, законодавстві.
 4. Величезні можливості. Якщо ви хочете вийти на більший ринок, розвинені країни є джерелом необмежених можливостей.

Почати бізнес в іншій країні може бути непросто. Є багато речей, які слід враховувати, і настійно рекомендується провести великі дослідження. Реєстрація іноземних фірм: всі плюси рішення часто переважують потенційні недоліки, і це може відкрити безліч перспективних можливостей для виведення вашої компанії на новий рівень.

Основні завдання, які вирішуються за допомогою реєстрації компанії за кордоном

Багато бізнесменів задаються питанням, для чого можуть знадобитися іноземні компанії? Для когось — це трамплін в розвитку бізнесу, хтось хоче отримати більше прибутку і мінімізувати витрати, а треті бажають зробити свій бренд впізнаваним на міжнародній рівні.

Ось основні завдання, які вирішуються за допомогою реєстрації компанії за кордоном:

 • акумуляція фінансових коштів, ресурсів в будь-якому обсязі і оперативне управління ними;
 • надійний захист активів від рейдерських захоплень;
 • вигідне позиціонування на іноземному ринку - відмінний інструмент маркетингу;
 • мінімізація податкового навантаження на фірму (Україна - країна з лояльними податковими ставками, але є юрисдикції, які пропонують мінімальні і навіть нульові податки, що дозволяє збільшити прибуток і скоротити витрати);
 • безперешкодне здійснення зовнішньоекономічної діяльності; зняття обмежень валютного контролю;
 • конфіденційність.

Перераховані основні завдання, які вирішуються за допомогою реєстрації компанії за кордоном — не є вичерпним перелік. Їх набагато більше і список залежить від специфіки бізнесу і зарубіжної юрисдикції, в якій він зареєстрований.

Вибираємо країну для реєстрації іноземної компанії

Щоб бізнес був успішним і рентабельним, потрібен не тільки базовий набір ділових якостей і навичок або стартовий капітал, але і глибокий аналіз існуючих юрисдикцій, що дозволить зробити оптимальний вибір.

Ми вибираємо країну для реєстрації іноземної компанії з урахуванням наступних аспектів:

 1. Як зареєструвати іноземні компанії — процедура, законодавчі вимоги, терміни, мінімальний капітал, державні мита і т. п.
 2. Особливості оподаткування. Для іноземних юридичних осіб оптимальними стануть держави, які пропонують мінімальні ставки податків, зборів, що забезпечує мінімальне податкове навантаження.
 3. Витрати на реєстрацію та обслуговування. Вигідно зареєструвати іноземні компанії, значить, є за ціною. Потрібно розрахувати всі витрати, пов'язані з проходженням реєстраційної процедури та подальшою діяльністю юридичної особи. Фахівці ЮК Легал Солюшнз враховують витрати на оренду офісу, його зміст, виплату заробітної плати співробітників, банківське обслуговування, аутсорсинг (бухгалтерський і юридичний).
 4. Чорні списки. Провідні міжнародні організації щорічно оновлюють чорні списки країн. Ведення бізнесу в такій юрисдикції ускладнюється додатковими перевірками. Краще вибирати країни, які не входять до таких списків.
 5. Можливість еміграції. У більшості держав світу поряд з інвестиціями в економіку країни і розвитком бізнесу уряд пропонує доступні, спрощені програми з отримання посвідки на проживання, ПМЖ і громадянства. Вибираючи країну для реєстрації іноземної компанії, важливо враховувати цей аспект.

Вибираємо країну для реєстрації іноземної компанії — оптимальні варіанти від ЮК Легал Солюшнз

Серед безлічі авторитетних, престижних світових юрисдикцій, експерти відзначають кілька країн.

Країна

Коротка характеристика

Швейцарія

Одна з авторитетних світових юрисдикцій, що характеризується стабільністю і надійністю У середньому, реєстрація фірми відбувається протягом 3 тижнів. Податкові ставки варіюються від 8,5 до 21% в залежності від рівня — кантонального, муніципального або федерального

Нідерланди

Сприятливий інвестиційний клімат, розвинена інфраструктура і високий рівень життя — ключові ознаки цієї юрисдикції. Фірму можна зареєструвати протягом одного місяця. Податки тут великі, але це виправдано. Нідерланди - оптимальне місце для реєстрації холдингових структур

Великобританія

Нерезидентам надаються оптимальні умови для ведення бізнес і тотальна відсутність податкового контролю. Терміни реєстрації варіюються від двох до чотирьох тижнів

Естонія

Мінімальний розмір статутного капіталу становить 2500 євро. У країні добре розвинене законодавство, чітко врегульована кріптовалютная сфера. Нерозподілений прибуток не обкладається податком

Угорщина

У цій європейській країні мінімальна ставка корпоративного податку, що дорівнює 9%. У мінімальні терміни можна зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. За інвестиції можна отримати ВНЖ. В цілому, сприятливий політичний, економічний і інвестиційний клімат. Ще один плюс — географічне розташування і членство Європейського Союзу

Німеччина

Одна з найбільш перспективних європейських країн для ведення бізнесу нерезидентами. Відкривши свій бізнес в Німеччині, можна отримати посвідку на проживання

Реєстрація зарубіжних компаній фото 3

Як вигідно зареєструвати іноземну компанію і замовити послугу «під ключ» Київ, Україна

Хочете розширити свій бізнес, отримати кваліфіковані юридичні послуги та при цьому заощадити? Звертайтеся в юридичну фірму Legal Solutions. Сфера нашої дії не тільки Київ, а й інші міста України. А що стосується роботи на міжнародній арені, то ми не обмежені конкретним напрямом.

Ми допоможемо створити компанію в Європі, Азії, Америці, Австралії, в т. ч. в офшорах. Щоб стати нашим клієнтом і замовити послугу «під ключ», зв'яжіться з представником нашої фірми будь-яким зручним способом.

Після надходження заявки і обговорення всіх деталей ми виконаємо завдання в мінімальні терміни. Алгоритм нашої роботи виглядає так:

надходження заявки;

 • з'ясування всіх деталей і формальностей;
 • укладення договору з клієнтом;
 • внесення передоплати;
 • підготовка пакету документів;
 • проведення реєстраційної процедури;
 • допомога у відкритті банківського рахунку;
 • юридичне та бухгалтерське обслуговування бізнесу в рамках аутсорсингу.

Відкриття компаній за кордоном і їх супровід — наші переваги

Замовивши реєстрацію іноземної юридичної особи в Legal Solutions (Київ), ви гарантовано отримаєте ряд переваг:

 1. Професійні послуги від висококваліфікованих фахівців різного профілю.
 2. Абсолютну конфіденційність.
 3. Оперативність виконання поставлених завдань.
 4. Відповідальне ставлення до справи і персональний підхід.
 5. Пропорційні ціна-якість.
 6. Надійність, чесність і відкритість.

Реєстрація зарубіжних компаній фото 4

Як зареєструвати іноземну компанію — покрокова інструкція

Процедура реєстрації в кожній країні відрізняється. Етапи та вимоги залежать від законодавства країни, обраної для створення юридичної особи.

Ми знаємо, як зареєструвати іноземну компанію в будь-якій юрисдикції світу. Загалом, процедура виглядає наступним чином:

 1. Підготовча стадія. Дізнайтеся, чи маєте ви законне право на відкриття бізнесу в обраній юрисдикції. Процедури будуть відрізнятися для громадян ЄС / ЄЕЗ і нерезидентів.
 2. Складіть бізнес-план. Найважливіший крок у запуску успішного бізнесу - це складання докладного бізнес-плану, в якому викладаються цілі та плани. Бізнес-план повинен резюмувати місію бізнесу, але також включати звіти про прибутки і збитки, оцінки поточних витрат, річні прогнози і можливі альтернативи, якщо справи не підуть відразу за планом.
 3. Визначте, яку юридичну форму прийме ваша компанія. Одне з перших рішень, яке необхідно прийняти власнику бізнесу - це структура компанії. Правова форма залежить від таких питань, як управління бізнесом одним або декількома власниками, наявність фінансових партнерів і т. Д. Найоптимальнішим варіантом вважається товариство з обмеженою відповідальністю.
 4. Виберіть назву компанії. Переконайтеся, що назва компанії або торгової марки є унікальним і підходящим.
 5. Юридична адреса. Оренда офісу, коворкінг-майданчики і т. П. Юридична адреса має бути підтверджений правовстановлюючим документом (наприклад, договір оренди).
 6. Підготовка пакету документів та реєстрація компанії в компетентному державному органі.
 7. Відкриття банківського рахунку.

Реєстрація зарубіжних компаній фото 5

Від чого залежить ціна реєстрації іноземного підприємства

Замовити послугу в Києві ви можете в нашій компанії, вибравши для зв'язку оптимальний спосіб. Ми знаємо, як зареєструвати іноземну компанію відповідно до вимог законодавства конкретної держави.

Ціна реєстрації залежить від безлічі факторів і в кожному випадку визначається індивідуально. Ключовими аспектами, що впливають на ціноутворення, є обрана юрисдикція, організаційно-правова форма підприємства, вид економічної діяльності і обсяг послуг, що надаються.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете отримати комплексну, професійну юридичну допомогу, звертайтеся в ЮК «Легал Солюшнз». У нас є оптимальне рішення для кожного клієнта. Ми знаємо, як зробити ваш бізнес надійним і прибутковим!

Який офшор краще вибрати для бізнесу?

Все залежить від виду діяльності. Так, для розвитку гемблинга краще вибрати Мальту або Кюрасао. Онлайн-бізнес процвітає в Канаді і ряді європейських держав. Для вирішення глобальних бізнес-завдань оптимальними юрисдикціями стануть Гонконг і Сінгапур.

Чи допомагаєте ви відкрити рахунок?

Так, ми спеціалізуємося на відкритті рахунків не тільки в банках по всьому світу, але і в провідних міжнародних платіжних системах.

Чи можна купити готову фірму за кордоном?

Наша компанія пропонує два варіанти - діючий бізнес і так звані поличні компанії (зареєстрована в установленому порядку фірма без корпоративної історії).

Чи можна перенести бізнес з однієї країни в іншу?

Звичайно, цей процес називається редоміціляцією. Наші фахівці допоможуть перемістити ваш бізнес з однієї юрисдикції в іншу зі збереженням назви, активів і корпоративній історії.

Чи можна віддалено зареєструвати юридичну особу за кордоном, перебуваючи в Україні?

Багато країн світу пропонують онлайн-реєстрацію, але присутність номінального керівника або зареєстрованого агента також обов'язково. Зверніться в нашу компанію і отримаєте професійний пакет послуг з реєстрації юридичної особи за кордоном «під ключ».


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація підприємств Відповідно до законодавства України, заняття підприємницькою діяльністю без проходження процедури державної реєстрації категорично заборонено. Якщо...
 • Внесення змін до статуту ТОВ У червні 2018 року в Україні набув чинності новий нормативний акт, який регламентує порядок створення і функціонування товариств з обмеженою відпові...
 • Реєстрація некомерційних організацій Реєстрація некомерційних організацій передбачена законодавством України. Створення юридичної особи необхідно для легального функціонування, здійснен...
 • Реєстрація змін в неприбуткових організаціяхЗгідно з українським законодавством неприбутковими вважаються організації, метою яких не є отримання і розподіл прибутку серед їх учасників. До них, з...
 • Купівля-продаж готового бізнесуОскільки такого поняття, як «купівля-продаж готового бізнесу» в українському законодавстві не існує, угоди, пов'язані з відчуженням підприємств, їх оф...