rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація представництва іноземного фонду

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Зараз, коли Україна стала показувати непогані результати на шляху до економічної стабільності, з'явилося багато іноземних компаній, що бажають розмістити свої філії на її теренах. Однак іноземним підприємствам досить складно розібратися у всіх тонкощах українського законодавства, тому часто вони перебувають в розгубленості, не знаючи часом навіть з чого почати. Згідно з законодавством України закордонні компанії можуть здійснювати свою діяльність лише створюючи філії або відділення головного підприємства без створення окремої юридичної особи та самостійного ведення бізнесу. При цьому для легалізації діяльності іноземних представництв необхідно обов'язково пройти акредитацію.

Оптимальне вирішення

Слід розуміти, що філія іноземного підприємства, що не володіє статусом юрособи, не має права на повномасштабну господарську діяльність. Тому потрібно зареєструвати філія в податкових органах як і не займається комерційною діяльністю на території України й отримати статус неплатника податків в країні перебування. Таким чином, філія виступає тільки представником головного закордонної фірми та діє з урахуванням її інтересів. На роботу в закордонне представництво іноземні співробітники можуть прийматися без офіційного дозволу, але у них повинен бути посвідка на проживання.

Якісна реєстрація представництва іноземної компанії в Україні може бути проведена силами юридичних фірм, спеціально займаються наданням різноманітних послуг зі створення та державної реєстрації підприємств, їх філій та представництв в будь-якій сфері діяльності. Якщо ви налаштовані відкрити представництво швидко і без порушень законодавства, а також вберегти себе від непродуктивного витрачання часу і сил, звертайтеся в компанію Легал Солюшнз.

Ми спеціалізуємося на створенні іноземних представництв в Києві та інших містах країни, займаємося цим досить давно і маємо безліч професійних секретів і практичних напрацювань, щоб успішно та оперативно впоратися з дорученою завданням. Для наших фахівців реєстрація іноземного представництва в Україні справа цілком звичайне і звичне, тому ви будете гарантовано захищені від прикрих помилок, промахів і некомпетентності виконавців. Наші співробітники грамотно легалізують ваше представництво і забезпечать йому повноцінну присутність на просторах України.

Однак ніяка реєстрація представництва не зможе бути виконана, якщо не надати всі необхідні для розгляду питання документи.

Документи для реєстрації представництва іноземного фонду:

 • Заява встановленого зразка про реєстрацію представництва.
 • Документи, які підтверджують реєстрацію головного підприємства.
 • Установчі документи створює представництво іноземного фонду.
 • Оригінал рішення про відкриття представництва в Україні.
 • оформлені доручення на керівну особу представництва.
 • Підтвердження сплати державного мита за проведення реєстрації представництва.

Чому Легал Солюшнз?

Компанія Легал Солюшнз зареєструє будь-які іноземні представництва в Києві та на всій території України. Наша досвідчена команда фахівців якісно підготує всі необхідні для реєстрації документи та надасть абсолютно безкоштовну консультацію по будь-яких питань, що виникають в ході реєстраційного процесу. Ми маємо величезну перевагу, тому що:

 • Давно працюємо на ринку реєстраційних послуг і накопичили чималий досвід у цій сфері.
 • Наші співробітники володіють не тільки колосальним багажем теоретичних знань, але і досконально вивчили практичні особливості питання.
 • У нас є зразки всіх потрібних документів і наші працівники можуть зробити якісний їх переклад на будь-який з мов.
 • Наші фахівці довгий час особисто співпрацюють з працівниками державних органів, від яких залежить реєстрація представництва.
 • Ми гарантуємо позитивний результат в найкоротші терміни.
 • Довірте компанії Легал Солюшнз рішення ваших проблем, і ми досягнемо запланованого результату!


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар