rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:



Реєстрація торгової марки в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ви розпочали бізнес, вас рекомендують друзям та знайомим? Настав час заявити про себе, створивши торгову марку. Компанія Легал Солюшнз пропонує таку послугу як реєстрація торгової марки під ключ. Сюди входить як вибір класу, так і подання заявки та її контроль, так і оплата всіх необхідних мит та зборів. Ви можете бути впевнені в унікальності вибраної торгової марки. 

Реєстрація торгової марки. На скільки років вона робиться?

Право власності на торгову марку надається на 10 років, після чого на такий самий термін воно може бути продовжене. Продовження здійснюється шляхом подання власником відповідної заяви. 

Реєстрація ТМ. Терміни

Звичайна процедура реєстрації торгової марки Київ є дуже тривалою, займає рік. За прискореною процедурою можна вкластися за 6 місяців. Швидка процедура реєстрації торгових марок зазвичай займає від 3 до 6 місяців.

Реєстрація торгових марок в Україні здійснюється за певними правилами, однаковими для всіх. Відрізняє між собою ці процедури лише їх вартість. Якщо вам потрібна реєстрація торгової марки, ціни на цю послугу можете уточнити у наших консультантів. 

Ви надаєте для реєстрації ТМ у Києві необхідний пакет документів, який буде озвучено на першій консультації після вивчення вашої справи. 

Реєстрація торгової марки України та інших послуг

Ми не тільки проведемо реєстрацію торгових марок в Україні, але й захистимо ваші права на назву. Його не зможуть використовувати компанії, які зайняті у тій же сфері, що й ваша.

Реєстрація торгової марки в Україні. Що вона дає бізнесу?

Ви отримуєте безліч переваг перед конкурентами:

 • підвищений юридичний захист;
 • підвищення вартості бренду;
 • збільшення впізнаваності продукції;
 • можливість продати франшизу;
 • виключне право на застосування знака;
 • можливість реєстрації домену в Інтернеті з ексклюзивною назвою вашої компанії.

Ви отримуєте особливе право на використання певних слів, цифр, знаків, поєднань кольорів. 

Реєстрація ТМ Київ

Без реєстрації торгової марки в Україні, ціна якої не така вже й велика в порівнянні з вигодами від неї, неможливий рух бізнесу вперед. Щоб бути конкурентоспроможними на ринку, доведеться зробити цей важливий крок.

Спочатку необхідно визначитися з типом та класом ТМ. 

Також не забудьте про те, що за цю послугу сплачуються збори та мита. Вам необхідно лише перерахувати нам гроші, решту ми зробимо самі.

Реєстрація ТМ в Україні. Ціна послуги для бізнесу

Скільки коштує реєстрація торгової марки в Україні, визначається індивідуально. Вартість залежить від її типу, кольорової гами, кількості обраних класів та терміну реєстрації (стандартна, прискорена, швидка). Ми йдемо назустріч клієнтам, тому ціна реєстрації торгової марки завжди виявляється посильною.

Хто такі патентні повірені?

Фахівці, з якими ви працюватимете, є представниками цієї професії. Завданням патентного повіреного є представлення інтересів будь-яких осіб у взаєминах із національним патентним відомством. Досвідчений патентний повірений завжди зможе заздалегідь сказати, наскільки може бути успішною процедура реєстрації торгової марки. Звернення до його послуг знижує можливість відмови у реєстрації ТМ. У деяких випадках потрібно підібрати додаткові документи для проходження процедури. Ви будете одразу про таку необхідність повідомлені. 

Патентні повірені обов'язково є повнолітніми громадянами України, постійно проживають тут і проходять спеціальну атестацію. Обов'язковою вимогою є повна вища освіта. Атестація цих фахівців буває один раз на рік. Після атестації патентні повірені вносяться до спеціального державного реєстру.

Патентний повірений вибирає спеціалізацію:

 • винаходи;
 • промислові зразки;
 • торговельні марки;
 • географічні вказівки тощо

Він має право вносити виправлення до матеріалів заявок, вести з вашого питання ділове листування, вносити зміни до реєстру. 

Інші обов'язки ПП:

 • патентно-інформаційні пошуки та дослідження;
 • надання юридичних консультацій;
 • укладання договорів з питань інтелектуальної власності;
 • представництво у судових органах, митних органах, кредитних установах.

Всі відомості про свою діяльність патентний повірений зобов'язаний зберігати в таємниці. Обов'язком патентного повіреного, прописаним у законодавстві, є уникнення конфлікту інтересів. 

В результаті звернення до послуг патентного повіреного буде заощаджено і кошти, і ваш час. 

Рекомендуємо розробити наперед оптимальну стратегію захисту інтелектуальної власності спільно з нашими фахівцями. 

Вартість реєстрації торгової марки

Дізнайтеся прямо зараз вартість реєстрації ТМ. Від вас потрібна мінімальна участь, оскільки всі процеси налагоджені для якнайшвидшого вирішення питання. Якщо потрібна реєстрація торгової марки в Україні, вартість завжди можна зробити доступною, збільшивши термін процедури. 

Серед наших клієнтів не один десяток провідних компаній України. Ми надійно захистили їхню інтелектуальну власність і допомогли зберегти час. Вони витратили його не на бюрократичні процедури, а на розвиток бізнесу.

Реєстрація торгової марки в Україні покаже, що у бізнесі ви всерйоз і надовго. Якщо конкурент раніше, ніж ви подасть на реєстрацію схожу ТМ, це може загальмувати розвиток компанії.

Якщо у вас буде торгова марка, бізнес стане більш відомим, ви зможете задовольнити багато нематеріальних потреб, наприклад, у впізнаваності чи хорошій репутації на ринку. Також мало кому відомо, що ТМ можна використовувати як заставу для отримання кредиту.

Якщо ви захочете вийти на закордонні ринки, використовуватимете українську торгову марку як базову. 

Чи існують альтернативні способи захисту логотипів?

Є можливість зареєструвати логотип як промисловий зразок. У вас не буде в цьому випадку торгової марки, але логотип матиме охорону інтелектуальної власності. Реєстрація промислового зразка виробляється з урахуванням формальної експертизи. Це простіша і дешевша процедура. Строк дії такої реєстрації становить 25 років без права її подальшого продовження.

Чому з нами зручно зареєструвати торгову марку?

Наші переваги:

 • прозора цінова політика;
 • працюємо з 2014 року;

Заповніть коротку форму та отримайте першу консультацію щодо процедури та вартості реєстрації ТМ у фахівців Легал Солюшнз.



ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Патентування пристроїв, способів, зовнішнього вигляду виробівПатентування необхідно для того, щоб уберегти себе від конкурентних боїв на ринку і судових тяжб в майбутньому. Патентування на винахід допоможе вам п...
 • Авторське правоРеєстрація авторського права - це процедура, яка дає твору господаря і тим самим забороняє стороннім використовувати чужу працю. Реєстрація авторсько...
 • Ліцензійний договір. Розробка і реєстраціяУ наш час у всьому світі, і Україна не є винятком, активно розвивається ринок інтелектуальної власності (ІВ). Різного роду винаходи, промислові зразки...
 • Отримання ISSNВирішили створити науковий журнал? Ідея з'явилася давно, дизайн вже розроблений, зараз йде робота над статтями? Але ви абсолютно не розбираєтеся в вих...
 • Реєстрація торгової марки за мадридською системою Всесвітньо відомий виробник побутової техніки і електроніки, одна з найбільших медіакомапній Sony на початку свого шляху була невеликим підпри...


Коментарі:
  Додати коментар