rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Внесення змін до статуту ТОВ
Внесення змін до статуту ТОВ фото

У червні 2018 року в Україні набув чинності новий нормативний акт, який регламентує порядок створення і функціонування товариств з обмеженою відповідальністю В зв'язку з цим всім суб'єктам господарювання необхідно внесення змін до статуту ТОВ.

Статут — основний, установчий документ, в якому зазначаються такі відомості:

 • загальні положення;
 • найменування (повне та абревіатура);
 • юридична адреса;
 • правовий статус;
 • предмет, цілі та види діяльності;
 • права і обов'язки;
 • організація діяльності та управління;
 • майно;
 • фінансова забезпеченість;
 • повноваження органів, що управляють;
 • порядок реорганізації та ліквідації і т. п.

Внесення змін до статуту ТОВ — поетапний процес, який у багатьох засновників господарських товариств викликає труднощі. Замовити послугу за доступною ціною ви можете в юридичній компанії Легал Солюшнз. Наші висококваліфіковані юристи оперативно проведуть аналіз чинного статуту і приведуть його у відповідність до вимог законів, а також проведуть державну реєстрацію внесення змін до статуту ТОВ.

Внесення змін до статуту — юридичні підстави Україна

Статут — один з перших документів, який оформляється засновниками при створенні нової юридичної особи. Надалі діяльність повинна здійснюватися в суворій відповідності з цим документів. Але при здійсненні діяльності, що приносить прибуток, часто виникає необхідність зміни виду економічної діяльності, управлінських органів, структури підприємства. В такому випадку обов'язково внесення змін до статуту - юридичні підстави яких, обумовлені законодавством.

Новим законом встановлено обов'язкові відомості, які повинні відображатися в статуті. Зокрема:

 • найменування (повне та скорочене);
 • управлінські органи (склад, компетенція, повноваження, порядок утворення, прийняття рішень);
 • вступ до товариства та порядок виходу з нього.

Порядок внесення змін до статуту — юридичні підстави щодо яких встановлені законом, також змінився. Тепер і сам установчий документ і протокол про його прийнятті та затвердження підлягають підписанню всіма учасниками товариства з обмеженою відповідальністю і нотаріальному посвідченню Кожен екземпляр прошивається, нумерується та скріплюється печаткою (за наявності).

Вам необхідно внесення змін до статуту — юридичні підстави можуть бути наступними:

 • Зміна розміру статутного капіталу або розмірів часток засновників.
 • Зміна складу учасників ТОВ (вихід засновника або поява нового учасника).
 • Зміна місцезнаходження господарського товариства.
 • Зміна порядку скликання та проведення загальних зборів.

Ще однією підставою є невідповідність статуту з новим законом. Хоча всі суб'єкти господарювання були зобов'язані привести установчі документи у відповідність ще в 2019 році.

Якщо ви хочете отримати кваліфіковану юридичну консультацію та практичну допомогу, позбавивши себе від паперової тяганини, бюрократичної процедури, замовте послугу в ЮК Легал Солюшнз.

Внесення змін до статуту ТОВ фото 2

Оформляємо новий статут — послуги Legal Solutions

Створення нового статуту і особливості реєстрації змін до статутних документів відомі не всім підприємцям. Щоб мінімізувати тимчасові витрати і виключити допущення помилок в розробці документації і проведенні державної реєстрації, рекомендуємо звертатися за допомогою до фахівців ЮК Legal Solutions.

Київ, вся Україна, близьке і далеке зарубіжжя — ось географія нашої діяльності. Ми допомагаємо всім юридичним особам без винятку — резидентам і нерезидентам.

До числа послуг нашої юридичної фірми відносяться:

 1. Професійні юридичні консультації.
 2. Аналіз діяльності суб'єкта господарювання.
 3. Допомога в складанні протоколу загальних зборів.
 4. Розробка проекту статуту.
 5. Підготовка пакету документів для проведення реєстраційної процедури.
 6. Нотаріальне завірення документів (в т. Ч. Переклад на українську мову, апостиль).
 7. Проведення реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю в зв'язку зі зміною юридичної адреси організації, при первинному освіту або в зв'язку з іншими змінами «під ключ».
 8. Отримання виписки з ЄДР.

Ми оформляємо новий статут в мінімальні терміни за доступними цінами. У нашу компанію звертаються клієнти з будь-яких питань. Ми допоможемо внести правки до статуту ТОВ і запропонуємо вам пораду щодо ведення бізнесу, а також забезпечимо всебічну, комплексну правову підтримку вашого бізнесу.

Як ми оформляємо новий статут? Алгоритм роботи Легал Солюшнз полягає в наступному:

 • звернення клієнта;
 • отримання необхідної інформації і документів;
 • складання протоколу загальних зборів, організація його підписання і нотаріального завірення;
 • розробка проекту статуту, адаптованого під специфіку вашої діяльності, відповідно до вимог чинного законодавства;
 • узгодження проекту статуту з клієнтом і його твердження;
 • оформлення статуту та нотаріальне завірення;
 • збір пакету документів та їх направлення державному реєстратору;
 • отримання виписки з ЄДРПОУ.

Як правило, оформляється новий статут поряд з реєстрацією новоствореного суб'єкта господарювання. Всі ці дії ми виконаємо «під ключ», надавши вам готове рішення — витяг з Реєстру.

Ми надаємо консультативну та практичну допомогу клієнтам на вищому рівні. Вашим питанням займуться професіонали з багаторічним, успішним досвідом роботи.

Особливості реєстрації змін до статутних документів

Внесення правок до статуту ТОВ допускається двома способами — шляхом затвердження нового статутного документа або оформлення доповнень.

Особливості реєстрації змін до статутних документів

Новий статут

Доповнення до діючого статуту

У разі внесення суттєвих змін у діяльності товариства з обмеженою відповідальністю доцільніше розробити новий установчий документ і затвердити його (в такому випадку ставиться відмітка «в новій редакції»). При цьому чинна редакція втрачає свою силу.

Правки до статуту ТОВ вносяться у вигляді окремого документа (доповнення), які стануть невід'ємною частиною статутного документа товариства з обмеженою відповідальністю Процедура реєстрації доповнень і змін аналогічна держреєстрації нового статуту.

Правки до статуту ТОВ — професійна допомога від ЮК Легал Солюшнз Київ

Давайте розглянемо найбільш часті причини і порядок внесення змін до статутних документів товариства з обмеженою відповідальністю.

Внесення змін до розміру статутного капіталу ТОВ

Україна — європейська держава з лояльним законодавством. Законом про ТОВ та іншими нормативно-правовими актами не встановлено вимог до мінімального розміру статутного капіталу. Також в ході здійснення господарської діяльності допускається зміна його розміру в бік збільшення або зменшення.

Оскільки розмір статутного капіталу вказується в статуті, то засновникам необхідно міняти установчі документи в разі внесення змін до розміру статутного капіталу ТОВ.

Робити це заборонено, якщо:

 • учасники не в повному обсязі внесли свої вклади спочатку;
 • суспільство володіє часткою у власному статутному капіталі.

Щоб зміни були правомочними, їх необхідно затвердити на загальних зборах співзасновників. У випадках, коли засновник і власник — це одна особа і інших учасників немає, внесення змін до розміру статутного капіталу ТОВ оформляються рішенням.

У протоколі або рішенні відображаються наступні дані:

 • новий розмір статутного капіталу;
 • порядок внесення коштів;
 • терміни і обмеження.

У разі виникнення необхідності учасники товариства з обмеженою відповідальністю мають право на внесення змін в розмір статутного капіталу ТОВ шляхом його зменшення. Важливий нюанс — розміри часток повинні залишатися пропорційними, тобто зменшення розміру капіталу ніяк не повинно вплинути на частки учасників.

Таке рішення приймається на загальних зборах, про що складається докладний протокол. Далі слід внести зміни до статуту (якщо розмір капіталу відбивався в установчому документі) і надати пакет документів державному реєстратору.

Внесення змін до статуту ТОВ фото 3

Реєстрація змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю при зміні назви

Назва ТОВ повинна бути унікальною. Перш ніж затвердити найменування нового суб'єкта господарювання, слід провести перевірку в реєстрі, щоб не було аналогів. Обов'язково в найменуванні зазначається посилання на організаційно-правову форму (ТОВ, ТОВ).

Як показує практика, найменування роблять повним і скороченим. Деякі підприємства також в статуті вказують назву російською, українською та англійською мовами.

Найменування вказується не тільки в статутному документі, а й державному реєстрі, виписки з нього, Відповідно реєстрація змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю при зміні назви проводиться в порядку, встановленому законом.

Причинами, що сприяють реєстрації змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю при зміні назви, можуть послужити:

 • зміна виду економічної діяльності;
 • вихід на новий ринок;
 • розширення фірми;
 • зміна власника і т. п.

Реєстрація змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю при зміні назви відбувається в наступній послідовності:

 1. Ухвалення рішення та його документальне підтвердження в рішенні власника або протоколі загальних зборів.
 2. Підготовка проекту статуту в новій редакції.
 3. Підготовка пакету документів, в т. ч. заяви встановленої форми.
 4. Направлення документів державному реєстратору.
 5. Реєстрація нового статуту та отримання оновленої виписки з ЄДР.

Фахівці ЮК Legal Solutions позбавлять вас від паперової тяганини і необхідності витрачати час на вивчення законодавчої бази. Поки ми займаємося змінами до статуту у зв'язку зі зміною даних у одного засновника, найменування або місцезнаходження, ви зможете зосередитися на веденні бізнесу.

Внесення змін до статуту ТОВ фото 4

Реєстрація змін до статуту у зв'язку зі зміною даних у одного засновника

Дані про кожного засновника господарського товариства відображаються не тільки в Єдиному державному реєстрі, а й статутний документації. У житті бувають різні обставини, які можуть зумовити внесення відповідних змін до установчих документів.

Такою інформацією є:

 • прізвище, ім'я або по батькові;
 • місце проживання (реєстрації);
 • паспортні дані (у разі заміни) і т. п.

У такому випадку потрібна реєстрація змін до статуту у зв'язку зі зміною даних у одного засновника. Крім копій документів, що підтверджують зміну даних, потрібно підготувати:

 • заяву встановленої форми;
 • нову редакцію статуту (в двох примірниках, кожний екземпляр посвідчується нотаріально);
 • протокол загальних зборів учасників ТОВ.

З юридичною компанією Legal Solutions реєстрація змін до статуту у зв'язку зі зміною даних у одного засновника пройде швидко і безтурботно. Загалом, процес займе від 2 робочих днів. Ми виконаємо всю роботу і надамо клієнту зареєстрований статут у новій редакції і оновлену виписку з ЄДРПОУ.

Реєстрація змін товариства з обмеженою відповідальністю в зв'язку зі зміною юридичної адреси організації

Одним з важливих атрибутів, без яких неприпустимо створення нового суб'єкта господарювання, є юридична адреса. Прямої вказівки, що таке юр. адреса в законодавстві немає. Це місце знаходження (зареєстроване і фактичне), де розташовано офісне приміщення або виробництво. Теоретично навіть допускається реєстрація за місцем проживання засновника, але це незручно, оскільки перевірки контролюючих органів в такому випадку будуть проводитися за місцем вашого проживання.

Якщо у вас немає власного або орендованого приміщення під офіс, ви можете замовити у нас послугу з оренди юридичної адреси в Києві з повним поштово-секретарським обслуговуванням. Ціна — доступна, якість — висока.

Інформація про місце розташування підприємства відбивається не тільки в статуті, але і в ЄДР, виписці і реєстру. Цими ж даними володіють компетентні контролюючі органи — управління статистики, податкова служба, пенсійний фонд і т. д.

Товариства з обмеженою відповідальністю в зв'язку зі зміною юридичної адреси організації зобов'язані привести свою документацію у відповідність до мінімальні терміни. Зміни потрібно вносити до статуту, з цією метою готується нова редакція документа, яка засвідчується нотаріально.

Товариствам з обмеженою відповідальністю в зв'язку зі зміною юридичної адреси організації ми пропонуємо наступний пакет послуг:

 1. Юридичні консультації.
 2. Підготовка необхідних документів (заява встановленої форми, статут в новій редакції, акти прийому-передачі майна, протокол загальних зборів і т. д.).
 3. Направлення документів в центр надання адміністративних послуг.
 4. Реєстрація статуту.
 5. Отримання виписки з ЄДР.

Товариства з обмеженою відповідальністю в зв'язку зі зміною юридичної адреси організації не повинні затягувати з приведенням документів в повну відповідність з вимогами чинного законодавства, інакше це тягне за собою певні правові наслідки.

Внесення змін до статуту ТОВ фото 5

Які документи потрібні для зміни статуту

Умовно проведення всіх змін в ході здійснення господарської діяльності в Україні можна розділити на два великих етапи.

 

Етапи

Опис

1 етап — прийняття рішення

Як тільки з'явилася підстава для внесення змін в статутну документацію, товариство з обмеженою відповідальністю має провести збори уповноваженого органу в мінімальні терміни. Рішення вважається правомочним, якщо за його прийняття проголосувало не менше трьох чвертей учасників. Порядок прийняття рішення може бути визначений статутом, але в будь-якому випадку рішення приймається більшістю голосів.

Прийняте рішення відбивається в протоколі. Чіткої форми немає, але протокол повинен містити вичерпну інформацію про всі зміни

2 етап — проведення державної реєстрації

Після підготовки пакету документів реєстрацію проводить державний реєстратор. Направити документи можна в центр надання адміністративних послуг або до компетентного органу виконавчої влади.

Суб'єкту господарювання будуть потрібні наступні документи:

 • реєстраційна картка встановленого зразка (заповнена);
 • документ, що підтверджує повноваження заявника;
 • паспорт;
 • статут у новій редакції (надається в двох примірниках, кожен з яких зшивається, нумерується, скріплюється печаткою (за наявності) та засвідчується нотаріусом);
 • документи, що підтверджують зміну юридичної адреси (договір оренди, купівлі-продажу приміщення);
 • інші документи, що підтверджують необхідність внесення змін.

У разі недотримання процедури, регламентованої законом, надання неповного пакета документів і в ряді інших випадків, в проведенні державної реєстрації може бути відмовлено. Щоб цього не сталося, рекомендуємо вам звертатися за професійною юридичною допомогою в ЮК «Легал Солюшнз».

Наші співробітники — експерти з питань юридичного супроводу бізнесу. Ми оперативно і якісно виконаємо будь-яке завдання, позбавивши вас від зайвого клопоту і витрат часу.

Наші ключові переваги

Наші пропозиції поширюються не тільки на Київ. Ми надаємо висококваліфіковані послуги господарським товариствам, зареєстрованим в інших містах України, в країнах СНД і за кордоном. Ми віртуозно володіємо необхідними навичками і знаннями, що дозволяє нам працювати не тільки на національному, а й на міжнародній правовій арені.

Ключовими перевагами юридичної компанії Legal Solutions є:

 1. Економія вашого часу. Вам не доведеться вивчати безліч законом, готувати новий статут, протоколи, відвідувати компетентні державні органи. Все це зроблять наші фахівці. Все, що потрібно від клієнта — надання мінімуму документів і оформлення нотаріального доручення.
 2. У нас не виникає проблем. Ми працюємо на ринку України з 2010 року. За цей період нам вдалося зібрати команду професіоналів і знайти успішний досвід. Ми розробили оптимальний алгоритм роботи і до виконання кожного завдання підходимо відповідально. Завдяки цьому у нас не виникає проблем і зволікань у процесі реєстрації установчих документів в компетентних державних органах.
 3. Оперативність. Мінімальний термін виконання поставленого завдання — 2 робочих дня. Ви можете на нас покластися і довірити свій бізнес, особливо, якщо рішення задачі не вимагає зволікання.

Внесення змін до статуту ТОВ фото 6

Як замовити послугу

Ви хочете стати нашим клієнтом? Тоді слідуйте простому алгоритму:

 • зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом — через зворотний форму для зв'язку на сайті, e-mail, по телефону або за допомогою месенджерів;
 • залиште заявку і розкажіть про свою проблему;
 • отримаєте консультацію;
 • надайте мінімальний пакет документів;
 • укладіть договір з нашою компанією;
 • оформите довіреність;
 • отримаєте результат.

Для кожного клієнта у нас є оптимальне, індивідуальне рішення і пропозицію. Для вас ми розробимо пакет послуг, необхідний саме вам. Ви отримаєте комплексний правовий супровід від провідних фахівців в області юриспруденції.

Від чого залежить ціна на послуги

Вартість послуг, що надаються нашою фірмою, залежить від ряду факторів:

 • масштабу підприємства і кількості засновників;
 • обсягу роботи;
 • виду змін до статуту;
 • місцезнаходження клієнта;
 • типу підприємства — резиденти або нерезиденти України.

Ціна внесення змін до статуту ТОВ обговорюється з клієнтом індивідуально. Після з'ясування всіх нюансів ми укладаємо договір на надання правової допомоги. Вартість послуг, порядок розрахунків визначаються договором. Ціна залишається незмінною за винятком випадків збільшення обсягу роботи.

Окремо клієнт оплачує послуги, пов'язані з:

 • апостилем, перекладом документів;
 • нотаріальним посвідченням;
 • орендою юридичної адреси;
 • сплатою адміністративних зборів.

З юридичною компанією «Легал Солюшнз» ваш бізнес в цілковитій безпеці. Ми забезпечуємо професійне вирішення будь-якої проблеми правового характеру. Легальне, легке ведення успішного бізнесу — це Legal Solutions. Звертайтеся!

Скільки часу займе зміна статуту?

Мінімальний термін роботи становить 2 робочих дня. Тривалість залежить від характеру змін і специфіки діяльності господарського товариства.

Чи потрібно завіряти статут у нотаріуса?

Після внесення змін до законодавства України статут підлягає нотаріального засвідчення. Також завірити в нотаріуса слід протокол загальних зборів.

Скільки коштує реєстрація статуту?

Реєстрація в центрах надання адміністративних послуг або державних органах виконавчої влади безкоштовна. Оплачуються витрати, пов'язані з юридичними і нотаріальними послугами.

Що таке модельний статут?

Модельний статут - установчий документ господарського товариства, зміст якого затверджується Кабінетом Міністрів. Модельний статут оптимальний для використання бізнесу на етапі стартапу. Вносити зміни в модельний статут не можна.

Скільки коштує реєстрація статуту ТОВ?

Якщо ви хочете дізнатися вартість розробки і реєстрації статуту товариства з обмеженою відповідальністю, зв'яжіться з представниками нашої компанії будь-яким зручним способом.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація підприємств Відповідно до законодавства України, заняття підприємницькою діяльністю без проходження процедури державної реєстрації категорично заборонено. Якщо...
 • Реєстрація зарубіжних компаній Багато бізнесменів замислюються про розширення свого бізнесу, зниження податкового навантаження на підприємство. Хтось розглядає класичні офшори, а ...
 • Реєстрація некомерційних організацій Реєстрація некомерційних організацій передбачена законодавством України. Створення юридичної особи необхідно для легального функціонування, здійснен...
 • Реєстрація змін в неприбуткових організаціяхЗгідно з українським законодавством неприбутковими вважаються організації, метою яких не є отримання і розподіл прибутку серед їх учасників. До них, з...
 • Купівля-продаж готового бізнесуОскільки такого поняття, як «купівля-продаж готового бізнесу» в українському законодавстві не існує, угоди, пов'язані з відчуженням підприємств, їх оф...