rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація зміни видів діяльності КВЕД

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
2900

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Вам необхідно внести зміни видів діяльності вашего підприємства? Швидко і недорого. Звертайтеся до нас!

Зміна КВЕД: Що включається до базової послуги?

Ми завжди намагаємося запропонувати своїм клієнтам цілий комплекс послуг, щоб в результаті ви змогли отримати справді позитивний результат. Наша компанія пропонує:

 • Консультування від справжніх професіоналів, яке дозволить вам краще зрозуміти, що таке види діяльності по КВЕД, навіщо їх міняти і як це правильно зробити. Ми також відповімо на будь-які ваші запитання з цього приводу.
 • Підготовку пакета необхідної документації.
 • Проведення процедури реєстрації в ЄДР.
 • Отримання виписки з ЄДР. Це необхідно в тому випадку, якщо відбувається зміна основного виду діяльності ТОВ (або ФОП).
 • Отримання відомостей з ЄДР.
 • Отримання для вас нової редакції Статуту вашого підприємства. Це необхідно лише в тому випадку, якщо зміни будуть внесені в Статут.

ЧОМУ МИ?

 • «Легал Солюшнз» є компанією з багатим досвідом роботи у сфері надання юридичних послуг, наші співробітники можуть запропонувати вам ефективне вирішення будь-якої вашої проблеми.
 • У нас працюють енергійні, цілеспрямовані працівники, для яких зміна видів діяльності стала вже звичайним і нескладним завданням.
 • Фахівці зі зміни видів діяльності нашої компанії зроблять все можливе, щоб ви отримали бажаний результат.

Зміна видів діяльності: опис послуги «Реєстрація зміни видів діяльності п КВЕД»

Відомості про ті види діяльності, якими займаються всі зареєстровані підприємства на території України, зберігаються в ЄДР (Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань). Для внесення будь-яких змін в цю інформацію вам вистачить лише рішення юридичної особи.

Зміна видів діяльності означає, що підприємство хоче перейти з однієї сфери в іншу. При цьому діяльність компанії змінюється в юридичному сенсі. Найчастіше така процедура не вимагає будь-яких особливих дій, але якщо ви зробите хоча б одну незначну помилку, вам можуть відмовити в проведенні зміни.

Інформація о видах діяльності вважається найважливішою інформацією про діяльність будь-якої компанії, яка зареєстрована в Україні. Зверніть увагу, що процедура зміни не залежить від організаційно-правової форми вашого підприємства.

Коди видів економічної діяльності часто використовують не тільки самі суб'єкти господарювання, а й усі державні органи, які існують в Україні. Це дозволяє їм простіше і швидше фіксувати діяльність підприємців і підприємств.

Зверніть увагу, що змінювати види діяльності зобов'язані суб'єкти як прибуткового так і неприбуткового господарювання. Зазвичай ця процедура проводиться керівниками компаній, які вирішили спробувати свої сили в іншій сфері. Ви завжди можете перевірити свої коди на офіційному сайті Укрстату або в ЄГР.

Читайте додатково: Реєстрація зміни юридичної адреси.

Переваги та особливості послуги

Відомості, які знаходяться в Управлінні статистики та Реєстраційній службі, можуть бути представлені не тільки директору підприємства, а й його довіреній особі, якщо остання може показати правильно оформлену і підписану довіреність. Зміна головного виду діяльності здається досить простою, вона не вимагає від керівника будь-яких складних дій або рішень. Але варто пам'ятати – одна помилка в будь-якому документі і  державний реєстратор може відмовити вам у проведенні змін.

Зміна видів економічної діяльності: детально

Перед тим, як ви будете змінювати види своєї діяльності, вам потрібно буде подумати про те, чим саме ви плануєте займатися в майбутньому. Це можна пояснити тим фактом, що вибір видів інколи буває дуже складним. У загальних рисах процес перереєстрації є ідентичним для всіх організаційно-правових форм. Але деякі відмінності можна простежити між внесенням змін юридичними і фізичними особами.

Новий код стане дійсним відразу ж після того, як завершиться процедура перереєстрації. Зміна видів діяльності ТОВ (або ФОП) проводиться набагато швидше, якщо цим займаються справжні професіонали.

Регистрация изменения видов деятельности КВЕД

Зміна КВЕД самостійно: як здійснити?

Дану процедуру Ви можете провести самостійно. Але варто звернути увагу, що зміна виду діяльності ТОВ (або ФОП) може пройти не так швидко, як у випадку проведення її професіоналами. Що потрібно буде зробити?

Спочатку вам потрібно звернутися до державному реєстратору і подати зібраний пакет документів (не забудьте про заяви, які потрібно буде заповнити, а також про довіреність, якщо ви представляєте інтереси керівника компанії). Там видають опис пакетів з документами, який вказує на ваше рішення змінити діяльність.

Далі документи подаються в Управління статистики (додайте до нього пакет деяких важливих документів). Після видачі довідки зміна виду діяльності ФОП (або ТОВ) вважається офіційно проведеною.

Необхідні документи:

 • Відомості з ЄДР (не обов'язково).
 • Редакція вашого поточного статуту – копія. Необхідно подавати тільки в тому випадку, якщо до нього будуть вноситися зміни.
 • Протокол, що підтверджує внесення змін до вашого статуту – оригінал. Необхідно подавати тільки в тому випадку, якщо до нього будуть вноситися зміни (готуємо ми).
 • Редакція нового статуту – оригінал. Необхідно подавати тільки в тому випадку, якщо до нього будуть вноситися зміни (готуємо ми).
 • Довіреність – оригінал з вашим підписом і печаткою (готуємо ми).

Необхідна інформація від клієнта:

Зміна виду діяльності ФОП (або ТОВ) є такою процедурою, яку неможливо провести без отримання деяких відомостей від вас.

Що нам потрібно знати?

 • Якими видами діяльності ви збираєтеся займатися в майбутньому?

Документи, які отримуються по завершенні:

 • Новий статут з внесеними змінами (якщо це було необхідно).
 • Відомості з ЄДРПОУ.

Алгоритм робіт:

 • Отримуємо заявку від клієнта.
 • Уточнюємо всі нюанси із завдання.
 • Отримуємо 50% передоплати.
 • На підставі наданих документів та інформації розробляємо всі необхідні документи на зміну видів діяльності.
 • Проводимо зміну видів діяльності.
 • Передаємо всі документи клієнтові.
 • Отримуємо 50% постоплати за проведену процедуру.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Зміна директора, керівникаДля того щоб зміна директора в Києві пройшла без проблем, потрібно чітко уявляти собі, як саме проводити дану процедуру. Дана послуга вважається дійсн...
 • Реєстрація зміни юридичної адресиЗміна юридичної адреси - це трудомісткий процес, який вимагає знань в юриспруденції. У Законодавстві України точно не прописано значення «юридич...
 • Зміна назви підприємстваВам необхідно змінити назву вашої організації або компанії? Ми оперативно допоможемо вам в цьому справі! Назва застосовується для відмінності між суб...
 • Реєстрація зміни статутного капіталуЗгідно процедури статутний капітал ВАТ, ТОВ, ЗАТ ми надаємо: Збір необхідної документації та внесення змін до установчих документів; Засвідчує...
 • Зміна засновників ТОВ (ЗАТ)Если вы не обладаете информацией по поводу смены учредителя в ООО, то вы можете обратиться к нам за оперативной и качественной помощю в данном вопросе...


Коментарі:
 1. Регистрация ООО под ключ в Киеве и по Украине без проблем
  Артем
  14.01.2020
  18:15
  Відповісти
  Для чого потрібен КВЕД і як його підібрати?
  1. Регистрация ООО под ключ в Киеве и по Украине без проблем
   Legal Solutions
   14.01.2020
   18:36
   Відповісти
   КВЕД-це класифікатор видів економічної діяльності, який дозволяє структурувати різні види діяльності, з метою уніфікації та ефективного ведення бізнесу в Україні. Від визначення коду, в першу чергу, залежить на якій системі оподаткування буде перебувати суб'єкт економічної діяльності, а також в разі отримання ліцензії, якщо не буде вказано певний вид КВЕД., то лыцензія не буде видана.

   Для того, щоб підібрати КВЕД Вам необхідно проаналізувати свій проект: бажаний вид діяльності, сфера основного доходу, додаткові послуги, ринок збуту, чи дозволений даний вид діяльності для ПП, можливі види діяльності в майбутньому.
  Додати коментар