ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація товарного знака в Білорусі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Юридичні особи з України та фізособи-підприємці, які бажають здійснювати діяльність в Білорусі, має право зареєструвати в цій країні торгову марку. Згідно з білоруським законодавством, нерезиденти можуть подавати заявки тільки через патентних повірених.

Співробітники юридичної компанії «Легал Солюшнз» готові допомогти з реєстрацією товарного знака в Республіці Білорусь за національною і міжнародною (Мадридська система) процедурою.

Особливості реєстрації торгової марки

У білоруському законодавстві ТМ офіційно називається товарним знаком і знаком обслуговування, визначається як позначення, що відрізняє товари і послуги однієї особи від аналогічних пропозицій інших осіб. В якості такого знака можуть виступати:

 • словесні і літерні сполучення (в тому числі власні імена);
 • цифрові позначення;
 • образотворчі об'єкти, поєднання кольорів;
 • об'ємні фігури.

Питання реєстрації ТМ в сусідній країні регулюються законом «Про товарні знаки і знаки обслуговування», а також Правилами, що стосуються розгляду відповідної заявки. Заявка подається до органу державної влади - Національний центр інтелектуальної власності (НЦІС). Зареєструвати позначення можуть фізичні особи, компанії, об'єднання юридичних осіб.

Термін дії реєстрації - 10 років з можливістю продовження дії свідоцтва необмежену кількість разів. Національна реєстраційна процедура передбачає сплату мит за:

 • подачу заявки ($ 200 за кількість класів МКТП не більше трьох + $ 40 за кожен наступний клас);
 • видачу свідоцтва ($ 200).

Крім того, в оплату входять вартість послуг співробітників «Легал Солюшнз» і гонорар патентного повіреного. Реєстрація в середньому займає 12-18 місяців.

Порядок реєстрації товарного знака в Білорусі

 1. Наші фахівці визначають можливість реєстрації позначення як торговельної марки, перевіряють відсутність зареєстрованого аналогічного позначення, причин у відмові з боку НЦІС.
 2. Укладаємо договір.
 3. Вибираємо класи МКТП, визначаємо вартість послуг.
 4. Збираються необхідні документи, заявка оформляється і відправляється в білоруський патентний орган.
 5. Товарний знак проходить попередню експертизу.
 6. Проводиться остаточна експертиза, патентне установа приймає рішення про реєстрацію ТМ або відмову в ній.
 7. Після сплати всіх мит власнику видається свідоцтво.

Якщо ви маєте намір використовувати знак для товарів і послуг також в інших країнах, в вашому випадку доцільно замовити реєстрацію за Мадридською угодою і Протоколу до нього (Білорусь входить в число учасників). Мадридська система передбачає подачу заявки до Світової організації інтелектуальної власності через Укрпатент. Сума мит розраховується в швейцарських франках.

Цікавить більш детальна інформація про реєстрацію товарного знака в Мінську, інших містах Республіки Білорусь? Телефонуйте з будь-якого з телефонів, зазначених на сайті, або замовте зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

  Додати коментар