rating
4,6/5

Всього відгуків: 54

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація товарного знака в Росії

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Будь-яке українське юридична особа або ФОП мають право зареєструвати торгову марку в Російській Федерації. Процес оформлення і подачі заявки в Федеральний інститут промислової власності (в Україні функції цього органу виконує Укрпатент) схожий з аналогічною процедурою в нашій країні. Заявка складається російською мовою відповідно до норм законодавства РФ. Для отримання захисту ТМ на території сусідньої держави зовсім необов'язково кудись їхати. Реєстраційні процедури можна пройти в поштовому режимі.

Фахівці компанії «Легал Солюшнз» допоможуть забезпечити правову охорону вашого товарного знака шляхом як безпосередньої подачі заявки в ФИПС, так і з використанням Мадридської системи. Працюємо в Києві, приймаємо заявки від підприємців і комерційних організацій з інших українських міст.

Особливості реєстрації торгової марки в Росії

Для того, щоб зареєструвати знак для товарів і послуг та отримати відповідне свідоцтво в РФ, необов'язково проходити реєстрацію в Україні.

Перед відправкою заявки в ФИПС рекомендується зайнятися попередніми пошуком зареєстрованих ТМ в російській базі, а також знаходяться на розгляді патентного установи. Така процедура допоможе відразу виключити збіг або схожість з іншими ТМ, скоротити терміни отримання свідоцтва. Власник зареєстрованого товарного знака має право забороняти іншим компаніям використовувати аналогічне або схоже позначення, дозволяти користуватися ТМ шляхом надання ліцензій, укладання торговельних договорів.

Термін дії захисту торгової марки - 10 років з моменту подачі заявки в патентний орган. У вартість реєстрації товарного знака в Росії входять:

 • ціна попередньої перевірки;
 • гонорар патентного повіреного в Росії;
 • оплата послуг компанії «Легал Солюшнз»;
 • мито за заявку (залежить від кількості класів за міжнародною класифікацією товарів і послуг);
 • мито за видачу свідоцтва.

Розмір мита розраховується в рублях (при подачі заявки безпосередньо в ФИПС) або швейцарських франках (при реєстрації за Мадридською системою). Термін реєстрації ТМ в Російській Федерації - 12-16 місяців. Прискорена процедура не передбачена.

Як зареєструвати торгову марку в Росії: основні етапи процесу

 1. Патентний пошук словесного позначення в базі знаків РФ.
 2. Підписання договору про надання послуг з «Легал Солюшнз».
 3. Вибір класів МКТП.
 4. Складання та відправка заявки в російський патентний орган, оплата збору за розгляд заявки.
 5. Формальна експертиза знака.
 6. Кваліфікаційна експертиза.
 7. Сплата мита за видачу свідоцтва.
 8. Отримання свідоцтва.

Перед укладенням договору від вас знадобляться:

 • повні реквізити компанії або ФОП (українською та російською мовами), адреса, телефон, e-mail;
 • номер українського посвідчення на ТМ - якщо є;
 • логотип (бажано у векторному зображенні);
 • перелік товарів і послуг, які підлягають охороні.

Щоб замовити послугу або проконсультуватися з фахівцем в області інтелектуального права, зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар