ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація відомостей про кінцевих бенефіціарів

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


!!!!!! Кінцевий термін подачі документів - 01.10.2021 !!!!!!!!!!! Система ЄДРПОУ вже зараз висне і лагає через ажіотаж, покваптеся !!!!

28 квітня 2020 року почав діяти Закон № 361-IХ про запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. Положення цього нормативного акту спрямовані на впровадження в українській державі рекомендацій FATF і антіофшорних директив ЄС, на посилення контролю над підозрілими фінансовими операціями. Важливий момент в даних заходах - отримання контролюючими органами достовірної інформації про осіб, на користь яких здійснюються певні дії, іншими словами - розкриття бенефіціарів.

Згідно з нормами Закону дані про кінцевих бенефіціарів подаються держреєстратору, нотаріусу на етапі реєстрації юр особи. Компанії, зареєстровані на день набрання документом чинності, зобов'язані подати зазначені відомості повторно. Ця процедура необхідна для синхронізації відомостей, що містяться в ЄДР та базі Держслужби фінмоніторингу.

Як діяти компаніям у зв'язку з нововведеннями? Розкривати бенефіціарів або шукати альтернативні методи контролю? Як розкриття вплине на подальше ведення бізнесу? Як це все пов'язано зі світовою теорією змови? Відповіді на ці та інші подібні питання ви отримаєте, проконсультувавшись з юристами компанії «Легал Солюшнз».

ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ Про вигодонабувачів зареєстровано КОМЕРЦІЙНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

РЕЄСТРАТОРУ ПОДАЮТЬСЯ:

 • інформація про вигодонабувача;
 • відомості про структуру власності.

Зазначені відомості повинні бути надані протягом трьох місяців з дати набрання чинності підзаконних актів, які стверджують форму заяв і змісту структури власності.

Нові реєстраційні форми (всього їх 9 замість 24) затверджені Законом №1716 / 5 і діють з 1 червня 2020 го. Ухвалення документа, що регулює процедуру подання відомостей про структуру власності, планується до 28 липня. Як буде виглядати схема структури, поки невідомо.

Слід зазначити, що кінцевим бенефіціарним власником вважається не тільки фізична особа, прямо або побічно володіє хоча б 25% статутного капіталу, а й надає вирішальний вплив на діяльність компанії.

Інформацію про підсумкові вигодонабувача не пропонують держоргани, державні і комунальні підприємства, адвокатські об'єднання, ОСББ, торгово-промислові палати, громадські, релігійні організації, політичні партії.

Як бачите, сама процедура подачі даних проста і нехитра. Ви можете завантажити форму 6 з інструкцією щодо заповнення на нашому сайті і зробити все самостійно. АЛЕ основну увагу ми пропонуємо зосередити саме на питанні: як краще для бізнесу, як грамотно розкрити цю інформацію.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНО ПІДГОТУВАТИ

РЕЄСТРАТОРУ ПОДАЮТЬСЯ:

 • заява за формою 6;
 • копія паспорта кінцевого бенефіціара (якщо документ паперовий, знадобиться нотаріальне посвідчення);
 • документ про структуру власності, зміст та форма якого затверджені на законодавчому рівні;
 • документ, що підтверджує реєстрацію компанії за кордоном (якщо юрособа є нерезидентом);
 • квитанція про сплату держмита;
 • нотаріально завірена довіреність на подачу документів (якщо керівник не підписує форму 6 власноруч).

Заява заповнюється друкованими літерами, незаповнені сторінки не підписуються і не подаються. Вказівка в заяві більшої кількості відомостей, ніж передбачено в формі, не забороняється законом.

Відомості про кінцевий вигодонабувачів подаються щорічно. Тобто, якщо компанія зареєстрована, наприклад 1 квітня 2020 року, в 2021-м інформація про бенефіціара повинна бути подана 1-14 квітня.

Незважаючи на те, що відповідно до закону, інформація про вигодоодержувача подається протягом 3-х місяців після затвердження форми власності (яка ще не прийнята), підтверджувати бенефіціара необхідно вже зараз. Тобто необхідно подати копію паспорта, прописавши його в заяві, або виписку з іноземного реєстру щодо компаній-нерезидентів, які є учасниками юридичної особи (документ необхідно апостилювати, перевести і завірити нотаріально підпис перекладача).

Щоб дізнатися більше інформації про подачу заявки держреєстратору, зверніться за юридичною консультацією в компанію «Легал Солюшнз» або просто відразу замовте послугу з подачі інформації про бенефіціарів (форми 6). Телефонуйте нам за телефоном, пишіть на e-mail або в месенджер.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Послуги митного брокераМитний брокер: дієва допомога в оформленні Численні сюрпризи і проблеми, що виникають при митних перевірках, стали справжнім каменем спотикання для с...
 • Отримання довідок, виписок і свідоцтвЧим би ви не займалися в повсякденному житті, напевно кожному з вас доводилося стикатися з ситуацією, коли необхідно звернутися до державних органів д...
 • Юридичний супровід бізнесуУ процесі ведення господарської діяльності у кожного суб'єкта господарської діяльності можуть виникнути проблеми, які пов'язані з правовими нормами, щ...
 • Процедура юридичних досліджень «due diligence»Для укладення договору, покупки землі або інвестування дуже важливо знати, що вкладення обов'язково принесе прибуток. Щоб перевірити і оцінити об'єкт ...
 • Виготовлення печаток і штампівПечатка та штамп необхідні кожному підприємцю. При відкритті своєї справи, виникає питання про термін та якість виготовленої продукції. Існують різні ...


Коментарі:

  Додати коментар