rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація компанії у Делавері

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Делавер – другий за величиною штат США. Делавер, який отримав прізвисько «Діамантовий штат», найбільш відомий своїм надзвичайно сприятливим для бізнесу корпоративним законодавством. Багато українців та резидентів інших країн розглядають цю юрисдикцію, як оптимальне місце для ведення бізнесу.

Якщо вас зацікавила реєстрація компанії у Делавері, зверніться до юридичної компанії Legal Solutions. Колосальний досвід роботи на міжнародній арені та висока кваліфікація наших фахівців дозволяють досить швидко та з мінімальними фінансовими витратами відкрити компанію у будь-якій точці світу, у т. ч. Сполучених Штатах Америки.

Розширюйте межі свого бізнесу разом із «Легал Солюшнз». Заповніть форму для зворотного зв'язку – зробіть перший крок!

Реєстрація компанії у Делавері: наші пропозиції клієнтів

Ми не працюємо за шаблонами, а звикли знаходитися для кожного клієнта унікальне, оптимальне рішення, яке повністю виправдовує всі очікування. Реєстрація компанії Делавер – одна з послуг, яку ми можемо запропонувати.

У нашій особі ви знайдете надійного партнера та зможете не турбуватися про вирішення проблем правового характеру.

Хочете створити компанію за кордоном - напишіть прямо зараз і отримайте вигідну комерційну пропозицію.

Ми пропонуємо клієнтам послуги «під ключ», які передбачають:

 1. Юридичні консультації з усіх питань, пов'язаних із вибором юрисдикції, реєстрацією юридичної особи, оподаткуванням, веденням звітності тощо.
 2. Вибір оптимальної організаційно-правової структури бізнесу.
 3. Вибір найменування фірми відповідно до вимог законодавства США.
 4. Підготовка повного пакета документів.
 5. Послуги зареєстрованого агента
 6. Отримання ідентифікаційного коду роботодавця (EIN).
 7. Оформлення візи.
 8. Супровід процедури реєстрації у Департаменті корпорацій штату Делавер.
 9. Відкриття корпоративного рахунку у банку.
 10. Організація бухгалтерського обліку та оподаткування.
 11. Юридичний супровід бізнесу на абонентській основі.
 12. Переклад документів англійською мовою, апостиль.

Як відбувається реєстрація компаній у Делавері?

Щоб розпочати бізнес на території Сполучених Штатів Америки, необхідно чітко розуміти всі нормативні вимоги та виконувати їх. Щоб ви не витрачали свій час на вирішення подібних завдань, рекомендуємо звернутися до юридичної компанії «Легал Солюшнз». Ми знаємо, як відбувається реєстрація компаній у Делавері, виконуємо роботу на професійному рівні та гарантуємо результат.

Реєстрація компанії Делавер проходить у кілька етапів:

 • Вибір структури бізнесу – DBA, корпорація чи товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ, LLC). Саме ТОВ є кращим варіантом через доступність процедури реєстрації, простоти управління та лояльного оподаткування.
 • Вибір найменування. Назва має бути унікальною, для цього краще перевірити реєстри, щоб уникнути будь-яких потенційних конфліктів. Також слід перевірити товарні знаки у Відомстві США з патентів та товарних знаків (USPTO).
 • Підготовка пакета документів та його подання до Департаменту корпорацій штату Делавер.
 • Вибір зареєстрованого агента. Наявність професійного зареєстрованого агента є обов'язковою вимогою. Вибраний зареєстрований агент повинен мати фізичну адресу на території штату.
 • Проведення організаційних зборів.
 • Оформлення EIN (Федеральний ідентифікаційний номер роботодавця). Щоб отримати EIN, можна подати онлайн-заявку до IRS.
 • Відкриття рахунку. Важливо вибрати банк із вигідними умовами обслуговування.
 • Побудова системи бухгалтерського обліку та оподаткування. Документи компанії, як правило, повинні зберігатися протягом 3 років, включаючи список усіх власників та адрес, копії всіх установчих документів, фінансові звіти, річні звіти. Усі податкові та корпоративні документи аналогічно мають зберігатися не менше 3 років.
 • Отримання ліцензій та дозволів. У штаті Делавер діє єдина система реєстрації та ліцензування бізнесу, в якій ви можете зареєструвати свій бізнес у податковому відділі, відділі страхування безробіття та в Управлінні компенсацій працівникам.

Реєстрація компанії Делавер — вигідні пропозиції від «Легал Солюшнз»

Якщо ви бажаєте швидко відкрити компанію в США, обов'язково звертайтесь до нас. Ми гарантуємо:

 • індивідуальний підхід;
 • обслуговування на найвищому професійному рівні;
 • лояльні ціни;
 • компетентність та експертність у будь-яких юридичних питаннях, пов'язаних з бізнесом;
 • оперативне виконання поставлених завдань;
 • конфіденційність персональних даних та корпоративної інформації;
 • чудовий сервіс;
 • правову підтримку 24/7.

Напишіть нам прямо зараз - і ми допоможемо реалізувати будь-яку бізнес-ідею!

Що потрібно, щоб відкрити офшор Делавер?

Від клієнта потрібно мінімум зусиль — звернення до нашої юридичної компанії та надання стандартного пакету документів. Решта дій виконують наші висококваліфіковані юристи, які діють від імені клієнта на підставі довіреності.

Поки ви займаєтеся розробкою бізнес-плану та створенням стратегії, ми виконуємо рутинні завдання, які допоможуть вашому бізнесу легально працювати на території Сполучених Штатів Америки.

Зв'язатися з нами можна будь-яким оптимальним способом:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через месенджери;
 • через форму зворотнього зв'язку на сайті.

Ви все ще на старті вашого бізнесу і боїтеся ризикувати? Чи не знаєте, з чого почати? Чи попередні спроби увінчалися невдачею? Звернувшись до юридичної компанії Legal Solutions, ви можете бути спокійними, оскільки відкривати офшор Делавер будуть справжні професіонали, які гарантують результат. Ми чекаємо вас!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністюРеєстрація ТОВ у Києві «під ключ» — затребувана та актуальна послуга останнім часом. Саме цю організаційну форму обирають бізнесмени...
 • Реєстрація ФОП, СПДВи — новачок у бізнесі? Щоб легально займатися бізнесом, можна розпочати свій величезний шлях з отримання статусу підприємця (ФОП). Реєстрація в...
 • Реєстрація ППЗаконодавство України пропонує безліч різних організаційно-правових форм ведення бізнесу. Кожен бізнесмен-початківець повинен оцінити особливості реєс...
 • Реєстрація акціонерного товариства (ПАТ, ПрАТ)ЩО ВОНА ЯВЛЯЄ СОБОЮ: Проведення повних зборів учасників АТ; Розробка документації акції, що дозволяє випуск, в комісії з цінних паперів; Укладенн...
 • Реєстрація філії, представництваРЕЄСТРАЦІЯ ФІЛІЇ І ПРЕДСТАВНИЦТВА В КИЄВІ З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ЦЯ ПОСЛУГА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЛІЇ І ПРЕДСТАВНИЦТВА: Розробка наказу про відкриття філії; Роз...


Коментарі:
  Додати коментар