Останні новини:

21 Березня 2023

Реєструємо інформагентство: про які деталі варто знатиРеєструємо інформагентство: про які деталі варто знати
0/5
Усього голосів: 0

Інформаційні агенції займаються збором, обробкою та підготовкою інформації до її випуску в інформаційний простір. У нашій країні такі фірми можуть мати будь-які форми організації. Але важливо визначити, яка буде ідеальною у вашому конкретному випадку для вас. Щоб дізнатися, читайте нашу сьогоднішню статтю.

Особливості процесу

Відмінною особливістю інформагентств є їхня можливість випускати продукцію у вигляді сайтів, фото, кіно, аудіо та відео. Але їхній процес має бути зареєстрований відповідно до всіх норм законодавства, щоб компанія успішно функціонувала. Для цього потрібно зібрати низку необхідних документів:

  • Придумати назву агентства, визначити його вид, тип організації та форму права.
  • Подати копію виписки з ЄДР або копію паспорта та ідентифікаційного коду.
  • Надати інформацію про майбутню продукцію.
  • Скласти цілі роботи.

Якщо ви думаєте, що реєстрація інформаційного агентства потрібна тільки для галочки, значить не знаєте всіх переваг, які отримаєте від цього. Вам більше не доведеться випускати друковані тиражі продукції, ви зможете використати будь-який формат подачі інформації та збирати її за допомогою журналістської діяльності. Крім того, реєстрація дозволить реалізувати зібрану інформацію через власне джерело. А наявність посвідчення журналіста дозволяє розширити можливості збору інформації. Але головний бонус у тому, що агенція може стати джерелом інформації для власників ЗМІ, вивівши вашу роботу на новий рівень.

Чому варто звернутися за допомогою

При належних знаннях ви можете самі зареєструвати інформаційне агентство. Але якщо ви ними не маєте, краще звернутися за допомогою до кваліфікованого юриста. Досвідчений фахівець:

  • Проконсультує з усіх питань, що вас цікавлять.
  • Перевіриться, що статут компанії відповідає вимогам законодавства.
  • Підготує заяву на проведення державної реєстрації та подає її до Міністерства юстиції.
  • Оплачує державне мито за видачу свідоцтва про реєстрацію та отримує його.

Тобто юрист візьме на себе всі зобов'язання, щоб ви отримали належний результат без помилок та необхідності стикатися зі світом бюрократії. А це коштує будь-яких грошей!

Коментарі:
    Додати коментар