Останні новини:

23 Травня 2023

Реєструємо ТОВ в Україні: як зробити все правильноРеєструємо ТОВ в Україні: як зробити все правильно
0/5
Усього голосів: 0

Якщо ви плануєте вести бізнес та хочете здійснювати діяльність відповідно до всіх норм законодавства України, але робити це максимально просто, ваш найкращий варіант - товариство з обмеженою відповідальністю. Цей формат найуніверсальніший, якщо компанію засновують кілька людей. Бажаючи дізнатися про нюанси реєстрації, читайте наш сьогоднішній гайд, де ми відповіли на всі ваші запитання. 

Що важливо знати

ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю) є ідеальним форматом реєстрації компанії, яка планує виходити на великі обороти із залученням нових інвестицій. Окремий нюанс у тому, що для роботи деяких видів діяльності в Україні, наприклад страхових та туристичних послуг, потрібен лише цей формат юридичної особи. А ось кількість засновників і частка статутного капіталу від кожного з них не обумовлюються законом, відповідно їх може бути стільки, скільки вам потрібно. Але розмір внеску чітко фіксується і, виходячи з нього, розподіляється фінансова відповідальність.

Якщо це відповідний формат, тоді будьте готові до наступних кроків:

  • Придумайте назву компанії. 
  • Визначтеся з юридичною адресою та статутним капіталом. 
  • Проведіть збори засновників. 
  • Після реєстрації відкрийте рахунок у банку. 

Але цим реєстрація ТОВ в Україні не обмежується, тому більшість людей вважають за краще звертатися за допомогою юристів. Адже, крім вищезазначених пунктів, потрібно ще визначитися з кодами видів діяльності згідно з класифікацією КВЕД, подати заяву про державну реєстрацію юридичної особи та обрати систему оподаткування. З такими нюансами людина без спеціальної освіти не зможе розібратися. А ось кваліфікований юрист підбере для вас найкращий формат роботи.

Не кажучи вже про те, що він проконсультує вас з усіх питань, допоможе у розробці проекту, підготує весь пакет документів і подасть їх до державних установ, порекомендує відповідну юридичну адресу та одержує витяг після реєстрації. Простими словами, юрист дасть вам потрібний результат, при цьому позбавивши вас необхідності вникати у всі бюрократичні питання. Чи не цього ви хочете?

Коментарі:
    Додати коментар