Останні новини:

01 Травня 2023

Розблокування податкових накладних: чого очікуватиРозблокування податкових накладних: чого очікувати
0/5
Усього голосів: 0

Справний платник податків завжди має бездоганну податкову накладну. Якщо так сталося, що вам її заблокували, необхідно докласти всіх зусиль, щоб змінити це. У цьому вам із абсолютним успіхом зможе допомогти досвідчений юрист. Про те, якими алгоритмами він користуватиметься для забезпечення бажаного результату, читайте в нашій сьогоднішній статті.

Особливості процесу

Розблокування податкової накладної починається зі збору пакета документів. Спочатку потрібно подати заявку на розгляд, необхідну для податківців, які прийматимуть рішення про реєстрацію чи відмову в ній. Навіть якщо ви отримаєте відмову на відновлення накладної, цей порядок можна оскаржити у суді. Коли ж ризиковою визнано саму операцію, порядок дій трохи змінюється. У цьому випадку потрібно зібрати більший пакет документів, розширивши його додатковими формами та копіями основних документів.

У цьому випадку заявку на розгляд вашої справи також можна подавати кілька разів, якщо отримаєте відмову. Якщо вам потрібно розблокування податкових накладних, щоб вивести компанію з форми ризикових, знадобиться пояснити діяльність компанії, які ресурси у неї є, у тому числі які потужності задіяні, і на завершення пояснити причини операції. Крім перерахованих вище документів, потрібно зібрати ще:

  • договори;
  • рахунки;
  • довіреності;
  • ТТН;
  • платіжні та складські документи;
  • витратні накладні документи.

Загалом процес не найприємніший і найшвидший, тому його краще довірити юристу. Кваліфікований спеціаліст зможе проконсультувати вас з усіх питань, якщо ви вирішите зайнятися розблокуванням самостійно, або візьме на себе всі зобов'язання щодо досягнення кінцевої мети. Тобто він не тільки займеться збором всього пакету документів, а й буде представником ваших інтересів у суді, якщо це знадобиться. Таким чином ви отримаєте бажаний результат і вам не доведеться витрачати свій час, нерви та сили. А це саме те, що кожен із нас шукає, вірно?

Коментарі:
    Додати коментар