rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Розробка положень про порядок проведення загальних зборів громадських організацій

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Громадська організація є добровільним об'єднанням фізичних осіб на основі спільних інтересів в галузі освіти, культури, спорту, здоров'я тощо. Що стосується юридичних осіб, то вони можуть об'єднуватися тільки в громадські спілки. І ті, й інші організації ніколи не створюються з метою отримання прибутку.

Громадські організації та об'єднання діють на основі статуту – документа, в якому визначаються правила, що регулюють діяльність об'єднання, взаємини з іншими формуваннями, права і обов'язки учасників. Важливий та обов'язковий розділ цього документа – положення про порядок проведення загальних зборів.

Загальні збори є вищим керівним органом громадської організації. У розділі про загальні збори, як правило, цей розділ називають «Керівні органи» або «Органи управління», може міститися інформація різного роду. Водночас є ряд пунктів, які розробляються в обов'язковому порядку.

Основні положення статуту, що стосуються проведення загальних зборів

 • Учасники, які мають право голосувати на загальних зборах.
 • Мінімальна періодичність скликання зборів.
 • Відсоток голосів учасників, необхідний для прийняття рішення.
 • Перелік запитань, за якими загальні збори компетентні приймати рішення.

Зазвичай в розділі про органи управління також встановлюються правила роботи правління, голови, відповідального секретаря.

Незважаючи на те, що нині в Інтернеті можна знайти різні варіанти шаблонів статутів громадських організацій, що включають в тому числі інформацію про загальні збори, рекомендуємо все ж звернутися за допомогою до юристів, які вміють якісно оформляти документи і продумувати до дрібниць кожен їх пункт. Звернувшись до фахівців компанії Legal Solutions, ви за помірну плату отримаєте чітко прописані положення про загальні збори, а за вашим бажанням можемо скласти повністю статут.

Що вам потрібно надати перед початком роботи

 • Побажання щодо проведення загальних зборів.
 • Відомості про керівні органи, в тому числі їх найменування.
 • Іншу інформацію.

Якщо у вас виникли запитання щодо організації зборів, задайте їх нашим співробітникам, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, заповнивши форму зворотного зв'язку або залишивши повідомлення в месенджері.

Крім повноти інформації в статуті, слід звернути увагу також на його правильне оформлення і наявність всіх необхідних реквізитів.

Реквізити, які необхідно вказувати в статуті

 • Назва громадської організації.
 • Найменування документа – «статут».
 • Дата і місце складання.
 • Текст.
 • Гриф.
 • Відмітка про державну реєстрацію.

У разі якщо ви замовите послугу зі складання документа у нас, вам не доведеться турбуватися щодо коректності оформлення статуту. Ми зробимо свою роботу якісно, недорого і в максимально короткі терміни. Завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар