rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Розробка проекту відведення земельних ділянок

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Відповідно до законодавчих норм кожен український громадянин вправі безкоштовно одноразово скористатися можливістю оформити ділянку землі з комунальної чи державної власності для спорудження приватного будинку, дачі, зведення гаража, зайняття садівництвом, ведення селянського або фермерського господарства.

Розробка проекту землеустрою – важливий етап оформлення землі. Ця процедура необхідна не тільки при утворенні нових наділів, а й при оренді, приватизації, зміні цільового призначення ділянки.

Складання проекту землевідведення вимагає кропіткої поетапної роботи: отримання дозволу від місцевої влади, проведення землевпорядних робіт, погодження та затвердження проекту. А це передбачає складні бюрократичні процедури, черги під кабінетами, відправку документів на доопрацювання тощо.

Співробітники компанії «Легал Солюшнз» готові допомогти вам на будь-якому етапі отримання землі у власність або користування, оренду. Працюємо по всій Україні – в Києві, Львові, Дніпрі. Відкрито представництва в Одесі, Рівному, Харкові, Хмельницькому.

Детальніше про послугу

Що таке проект відведення земельної ділянки? По суті це набір документів, які відображають його технічні та економічні характеристики.

Проект землеустрою з відведення земельних ділянок розробляється на підставі:

 • постанови суду;
 • договорів між власниками, користувачами землі і розробниками проектів землевідведення;
 • рішень органів місцевого самоврядування.

Процедура має здійснюватися з дотриманням норм Земельного кодексу, Закону про землеустрій, інших нормативних актів.

Основні етапи відведення земельної ділянки

 1. Дозвіл органів місцевої ради (земля розташована в межах населеного пункту), райдержадміністрації, облуправління Держземагентства (за межами населеного пункту).

У відповідний орган подаються:

 • заява;
 • копії документа, що посвідчує особу, ІПН;
 • викопіювання з генплану населеного пункту або план місцевості, де вказане місцезнаходження ділянки.
 1. Виконання проекту. Цим займаються землевпорядні організації.
 2. Узгодження проекту у відділі архітектури та містобудування, територіальному органі Держземагентства, за необхідності – в органах екології, лісгоспі, водогоспі тощо).
 3. Реєстрація в Держземкадастрі. Для цього подають:
 • заяву;
 • узгоджений проект;
 • XML-файл.

Наділу присвоюється кадастровий номер, заявникові надається витяг з ДЗК.

 1. Затвердження відведення ділянки для будівництва або інших цілей в органі, який видавав дозвіл. Подаються всі зібрані документи. Документ про рішення видається протягом двох тижнів.
 2. Реєстрація права власності на земельну ділянку держреєстратором. Подається повний пакет документації. Виписка з ДЗК – оригінал. Також буде потрібно пред'явити квитанцію про сплату реєстраційних послуг.

Після проходження всіх процедур ви стаєте повноправним власником землі, отримавши виписку з Реєстру речових прав на нерухомість.

Компанія «Легал Солюшнз» пропонує як весь комплекс процедур «під ключ», так і юридичну допомогу на окремих етапах. Відповідно, ціна і терміни виконання встановлюються з урахуванням ваших потреб.

Залишилися запитання? Телефонуйте, ми підберемо для вас оптимальний комплекс послуг та допоможемо оформити бажану ділянку.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар