rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Розробка техдокументації при поділі земельної ділянки

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Досить часто ми можемо спостерігати ситуації, коли власники або користувачі земельних ділянок хочуть їх розділити, щоб виділити свою частку за наявності кількох співвласників, продати, заповісти, подарувати, здати в оренду частину землі. Поділ може проводитися за власним бажанням або за рішенням суду. Однак в будь-якому випадку буде потрібна розробка технічної документації на земельну ділянку.

Як відомо, розв'язання земельних питань вимагає знання законодавства і досвіду ведення справ в цій категорії. Співробітники компанії «Легал Солюшнз» знають всі тонкощі процедури поділу земельної ділянки, розробки технічної документації та допоможуть зареєструвати в установленому порядку зміни, які відбулися. Працюємо з резидентами і нерезидентами України, фізичними та юридичними особами.

Детальніше про послугу

Процес поділу земельної ділянки передбачає два етапи: геодезичний і юридичний. Для початку поділу необхідна заява власника (співвласників). При виділенні часток обов'язково мають бути дотримані добросусідські відносини між власниками, а також норми Земельного кодексу, законів про землеустрій, про державний земельний кадастр та інших галузевих законодавчих актів.

Всі роботи, пов'язані з поділом, здійснюються на підставі технічної документації на землю.

Технічна документація на земельну ділянку – це пакет документів, який містить графічну та текстову інформацію, оформлений відповідно до проекту землевпорядних робіт і затверджений Держземагентством.

Як проходить процес складання технічної документації

 1. Перш ніж приступити до основних дій, необхідно оформити у нотаріуса заяву, укласти договір з співвласниками про виділення частки в натурі або отримати рішення суду чи органів місцевого самоврядування (якщо ділянка знаходиться в оренді або постійному користуванні).
 2. Наступний етап – укладення договору на землевпорядні роботи із поділу землі.
 3. Далі складається документація із землеустрою.
 4. XML-файл ділянок вноситься в базу Держземагентства.
 5. Техдокументація узгоджується з районним архітектором та управлінням Держземагентства, ви отримуєте Витяг з Державного земельного кадастру, нові кадастрові номери.
 6. Документація затверджується в місцевій адміністрації (цей крок стосується лише землі в оренді або постійному користуванні).
 7. Реєстрація ділянок в Реєстрі речових прав на нерухомість, отримання виписки з нього.

Увага! Поділ ділянок проводиться без зміни їх цільового призначення.

Які документи необхідні

 • паспорт, ідентифікаційний код;
 • правовстановлюючі документи;
 • заява або договір про розподіл, завірений нотаріусом чи рішення суду / місцевої ради;
 • кадастрова зйомка.

Юристи компанії «Легал Солюшнз» виконують:

 • оформлення підстав для розподілу;
 • підготовку техдокументації;
 • її затвердження;
 • реєстрацію новостворених ділянок в Держреєстрі, отримання і видачу замовникам правовстановлюючих документів.

Термін оформлення поділу землі – від 14 днів. Вартість послуги залежить від місця розташування ділянки та складності робіт. Уточнюйте під час консультації.

Хочете замовити послугу, але вас цікавлять подробиці? Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Відповімо на всі ваші запитання і допоможемо оформити розподіл землі в найкоротші терміни.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар