rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Сертифікація ISO та TUV

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Бажаєте отримати документальне підтвердження якості вашої продукції? Бажаєте, щоби покупці цінували, а партнери поважали те, що ви робите? Вам не обійтись без міжнародної сертифікації.

Легал Солюшнз працює не лише як юридична компанія та реєстраційний сервіс, а й надає послуги міжнародної сертифікації бізнесу. Це особливо важливо для тих українців, які бажають вести справи до ЄС.

З нами процедура спрощується! Сертифікація систем управління завжди передбачає навчання персоналу. Ми допоможемо його пройти та впровадити на підприємстві нові, вищі стандарти.

Що таке ISO?

Так називається міжнародна організація стандартизації, яка займається розробкою стандартів якості. А сама сертифікація здійснюється незалежними організаціями.

Що таке TUV?

TUV - міжнародна група компаній зі 150-річною історією, яка займається контролем безпеки продукції. Зареєстрована у Німеччині, має 5 підрозділів. Лідер серед компаній, що проводять випробування продукції за різними показниками. У всьому світі працює 800 представництв. Ми безпосередньо співпрацюємо з ТЮФ.

Якщо на продукції стоїть абревіатура TUV, вона відповідає усім європейським вимогам.

Сертифікація можлива в різних галузях:

 • енергетика;
 • сировинні матеріали;
 • торгівля;
 • харчова промисловість;
 • сільське господарство;
 • товари широкого вжитку;
 • охорони здоров'я.

Небажаний вплив на експертні висновки виключено. Для працівників передбачені дуже суворі норми. Підхід до вивчення властивостей товарів всебічний та цілісний.Сертифікати TUV застосовуються в різних галузях, пов'язаних з безпекою, включаючи окремі продукти та процеси, наприклад, програми та будівельне обладнання.

Партнерство з TÜV також пропонує вашим співробітникам досвід та навчання. Споживач бачить, що ваш продукт має безпечні та актуальні функції, відмінну ергономіку, матеріали, стійкі до зносу та інші позитивні характеристики.

Етапи сертифікації

Вона проводиться так:

 • здійснюється аудит тієї системи менеджменту, яка є на підприємстві;
 • після того, як зроблено перевірку, ми даємо рекомендації щодо покращення;
 • персонал проходить навчання, у компанії впроваджуються нові стандарти та правила роботи;
 • далі формується пакет документів для сертифікації;
 • останнім етапом є отримання документа.

Ми гарантуємо позитивний результат за дотримання наших рекомендацій! Накопичений досвід дозволяє оптимізувати перехідний період у компаніях наших клієнтів.

Зверніть увагу: важливо не лише отримати сертифікат та пакет документів до нього, а й навчити з цим усім працювати персонал. Ми сприяємо покращенню корпоративної культури наших клієнтів, виводимо компанію на новий рівень впізнаваності та довіри, вирішуємо складні юридичні питання та завдання, що стосуються безпеки бізнесу та продукції.

Скільки коштують послуги команди Легал із сертифікації?

Легал Солюшнз – ваш надійний партнер з питань міжнародної сертифікації товарів та послуг у Європі! Ласкаво просимо до нових ринків збуту!

Залишайте запит на отримання сертифікату якості, і наші фахівці сформують вигідну цінову пропозицію.Якщо у вас є питання, готові відповісти:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • у месенджерах.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар