rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Сертифікація продукції (якщо є ТУ/ГОСТ/ДСТУ)

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


На даний момент на території України завершився перехід від Державної системи сертифікації та активно впроваджується політика повної відповідності товарів спеціально встановленим регламентам технічного типу. Подібних змін було внесено через визначення напряму діяльності країни. Він спрямований на інтеграцію до Європи. Якщо ви вирішили здійснити сертифікацію продукції, знайти надійного помічника можливо у нашій компанії.

Сертифікація продукції в Україні: особливості

Загалом процес сертифікації передбачає виконання певної процедури, яка дозволяє реалізувати товар, довести, що він повністю відповідає вимогам, встановленим на законодавчому рівні в Україні.

Сертифікат відповідності – документ, що підтверджує високу якість продукції, яка виробляється у точній відповідності до нормативного документа (ДСТУ, ГОСТ, ТУ). Його також використовують для визначення якості товару у момент перетину кордону. Але лише за умови, що це передбачено законодавством України.

Сертифікація власної продукції: види

Всі типи сертифікації поділені на дві великі групи: обов'язкова та добровільна.

Обов'язковий вид передбачає проведення робіт з дослідження якості та рівня безпеки продукції. Це дозволяє визначити його відповідність встановленим державою стандартам. Сертифікація є обов'язковою для тих продуктів, які підлягають їй відповідно до законодавства країни.

Сертифікат якісного товару можна отримати і на добровільній основі. Для цього існує безліч установ, які перевіряють продукцію на відповідність вимогам держстандарту.

Зверніть увагу: документ можна отримати не лише на товар вітчизняного, а й на імпортне виробництво. Окремі категорії продукції обов'язково підлягають одержанню санітарно-епідеміологічного висновку.

Сертифікація продукції: які документи потрібні?

Якщо ви вирішили отримати сертифікат, що підтверджує якість продукту, варто уважно вивчити список необхідних паперів. В окремих випадках він може дещо відрізнятися. Тому рекомендовано уточнити його у представників державної установи, яка їх розглядатиме.

Для того, щоб пройти сертифікацію продукції, потрібно надати пакет документів, до якого включено:

 • умови технічного типу на товари/обладнання;
 • документація конструкторська;
 • експлуатаційні документи (паспорт, етикетки, інструкція з використання);
 • висновок санітарно-епідеміологічної експертизи;
 • приклад товару.

Сертифікація або декларування

Сертифікація продукції ДЕРЖСТАНДАРТ передбачає отримання відповідного стандартам документа. Дуже часто це поняття плутають із декларуванням.

Декларація відповідності – документ, що підтверджує відповідність продукції технічним регламентам. Її можуть зробити не лише виробники, а й імпортери. Для цього достатньо звернутися до відповідних органів. Але є одне &aquo;але»: щоб отримати декларацію потрібно провести спеціальні випробування, які дозволять визначити, наскільки ваш продукт відповідає технічному регламенту. Це має бути виконано в акредитованій лабораторії.

Який термін дії сертифіката?

Сертифікація готової продукції не є вічною. Її потрібно оновлювати впродовж певного терміну. Цей термін може змінюватись в межах 1-3 років.

Якщо вам потрібний сертифікат більше, ніж на 1 рік, його можна щорічно подавати до технічного нагляду. Документ терміном на 3 роки можна отримати тільки в тому випадку, якщо на вашому підприємстві є система управління якістю.

Першокласні послуги з сертифікації продукції

Якщо вам потрібна якісна допомога в отриманні сертифікату продукції, різні компанії з сертифікації продукції запропонують вам свою допомогу. Ваше завдання – вибрати надійного партнера для такого завдання.

Наша компанія входить до числа найкращих у регіоні. Вона працює на ринку вже понад 3 роки, що дозволяє оцінити її роботу на практиці. На сайті можна знайти відгуки клієнтів за всі роки існування компанії. Зверніть увагу: всі вони є позитивними, що тільки підвищує показник надійності.

Фахівець із сертифікації продукції – це справжній професіонал своєї справи. Він має всі необхідні знання, вміння. І, що дуже важливо, має величезний досвід роботи у цій сфері.

Головні переваги співпраці з компанією:

 • оперативність виконання завдання;
 • гарантії якості;
 • індивідуальний підхід;
 • невисокі ціни на послуги;
 • комплексне рішення поставленого завдання;
 • прозорість умов співпраці;
 • безкоштовні консультації.

Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з представником компанії за телефоном, що вказано на сайті. Дзвінки приймаються у робочий час.

Скільки коштує сертифікація продукції?

Цінова політика компанії передбачає індивідуальний підхід до розрахунків за надані послуги. Вартість включає:

 • тип послуги;
 • рівень складності поставленого завдання;
 • термін виконання запиту.

Розрахунки проводять після ретельного вивчення вимог замовника. Зверніться до фахівців компанії, щоб дізнатися більше. Контакти наведено на сайті.

Оформляємо послуги фахівців онлайн

Потрібна сертифікація продукції у Києві? Фахівці компанії допоможуть вам у цьому. Щоб скористатися послугами, залишайте заявку на сайті або по телефону. Менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі співпраці.

Фахівці компанії виконують роботу покроково:

 • збір та аналіз документів;
 • вибір органу сертифікації;
 • подання заяви;
 • отримання дозволу;
 • відбір та ідентифікація образів;
 • випробування продукції;
 • отримання сертифіката;
 • технагляд за випуском продукції.

Фахівець із сертифікації продукції може виконати всі перераховані вище етапи, а може тільки їх частину. Все залежить від вимог замовника. Довіряйте професіоналам.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Дозвіл на початок будівельних робітБудівництво можна починати тільки після отримання дозволу на будівельні роботи. Будівництво - це не просто споруда об'єкта, але організаційна, монтаж...
 • Дозвіл на початок роботи нового підприємстваПочати роботу нового підприємства не так просто, як здається на перший погляд. Для отримання дозволу на виконання робіт підприємства необхідно заповни...
 • Введення в експлуатацію об'єктаДля завершення будівництва необхідно отримати дозвіл на експлуатацію об'єкта. Такий дозвіл підтверджує, що об'єкт відповідає всім стандартам законода...
 • Дозвіл Антимонопольного комітетуЩоб отримати згоду Антимонопольного комітету України необхідно укласти угоду (здійснити узгоджені дії). Узгоджені дії: Антиконкурентні (обмеження ...
 • Дозвіл на протипожежні роботиПротипожежні роботи - це діяльність організації по монтажу, розробки, випробувань, експлуатації, виробництві продукції для захисту від загоряння. Щоб...


Коментарі:
  Додати коментар