Останні новини:

27 Квітня 2020

Що робити бізнесу під час коронавирусаЩо робити бізнесу під час коронавируса
0/5
Усього голосів: 0

Карантин затягнувся, і паніка серед дрібних і великих бізнесменів зрозуміла. Вони бояться втратити клієнтів. І навіть ті, хто не особливо пов'язаний з туризмом або розвагами, вже все одно відчули, як змінився світ, які зміни наздогнали бізнес. У той же час, цілком можна організувати роботу більшості підприємств в віддаленому режимі. Тому замість паніки потрібні конкретні дії. Важливо бути досить гнучким в цьому світі, повному змін. 2020 рік справді непростий для бізнесу, оскільки виявився повний неприємними подіями. На порядку денному коронавірус стоятиме ще досить довго. Що вибрати - атакувати, завмерти або бігти? Бігти - не варіант, закриття бізнесу можна розглядати всерйоз тільки тоді, коли всі інші способи вичерпані.

Атака - це прийняття гострих заходів у відповідь на цей виклик. Наприклад, деякі онлайн-кінотеатри пропонують зараз безкоштовну передплату. Багато послуг, щоб виділитися, можна надавати безкоштовно або зі знижкою. Так ви завоюєте лояльність клієнтів.

Хто не рухається вперед, той відступає назад. "Завмерти", "перечекати" - не найкращі варіанти реакції на те, що відбувається.

Як врятувати бізнес під час епідемії коронавируса?

Ось з чим довелося зіткнутися:

  • падіння ділової активності;
  • перебої в поставках;
  • скасування ділових зустрічей та відряджень.

Потрібно 6-9 місяців, щоб взяти епідемію під контроль. Тому звикаємо до нової реальності, де угоди, які ви вважали "залізними", можуть не відбутися. Те ж стосується і персоналу: подивіться, наскільки для вас реально робити більше за допомогою меншого числа людей. Намагайтеся не звільняти, а навчати співробітників. Будьте реалістами, а проекти, які можуть почекати, відкладіть на час, коли пандемія закінчиться.

У компаніях, які виживуть, правильно розставлені пріоритети. Займіться цим прямо зараз. Покажіть своїй команді, що ви - лідер, здатний контролювати ситуацію, знайти нові методи і підходи в роботі, незважаючи ні на що. Це те, що від вас чекають співробітники. Криза завжди кінцевий. І у нього є важлива властивість: він сприяє зростанню. Саме так. Ніщо так не знищує бізнес, як стабільність і відсутність здорової конкуренції. Розвиток там, де іноді з'являються перешкоди.

Якщо вам потрібна допомога юриста або бухгалтера в цей нелегкий час, звертайтеся в "Легал Солюшнз":

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • через онлайн-чат.
Коментарі:
    Додати коментар