Останні новини:

03 Березня 2022

Що робити іммігрантам за умов воєнного стану в Україні?Що робити іммігрантам за умов воєнного стану в Україні?
0/5
Усього голосів: 0

Щорічно потік іноземних громадян в Україні становить десятки тисяч людей. У великих містах України багато іноземних студентів, людей, які працюють та постійно проживають на території України.

Останні події на території нашої країни внесли корективи кожної людини. Згідно із законами, іноземці можуть перебувати в Україні не більше 90 днів протягом півроку. Як бути іноземним громадянам, особам без громадянства та біженцям у цей час?

Правильний вибір – звернутися за допомогою до юриста. Міграційний адвокат відповість на всі запитання, розкаже алгоритм дій, а отримати його консультацію можна в режимі онлайн за цим посиланням.

Наразі більшість світових урядів закликає своїх громадян негайно залишити територію України та повернутися на батьківщину. Але не всім це під силу, тому, як і раніше, в нашій країні залишається багато нерезидентів.

Чим допоможе адвокат?

Міграційні послуги в умовах воєнного стану набувають особливої ​​популярності. Зараз важко пройти стандартні процедури та продовжити термін дії документів через форс-мажорні обставини.

Безперечно, на законодавчому рівні буде врегульовано це питання. Якщо у вас закінчується термін візи, дозволу на роботу, навчання, термін тимчасового проживання та ви не можете з об'єктивних причин виїхати з України, зверніться за консультацією до юриста.

Адвокат:

  1. Надасть актуальну інформацію з питань продовження документів.
  2. Допоможе підготувати пакет документів.
  3. Представлятиме інтереси іноземного громадянина перед компетентними державними органами.

У жодному разі не панікуйте. якщо ви маєте можливість, ви можете виїхати за кордон до стабілізації ситуації в Україні. Якщо ні, дотримуйтесь всіх заходів обережності. У разі виникнення спірних ситуацій з Управлінням міграційної служби у майбутньому ваші права захистять висококваліфіковані адвокати, які допоможуть врегулювати будь-яку суперечку в рамках чинного законодавства.

Коментарі:
    Додати коментар