Останні новини:

13 Березня 2023

Шлях до Європи: як отримати ВНЖ в ІспаніїШлях до Європи: як отримати ВНЖ в Іспанії
0/5
Усього голосів: 0

Іспанія є однією з найрозвиненіших країн Європейського Союзу. Тому не дивно, що високий рівень життя держави приваблює людей з усього світу. Якщо ви хочете осісти в країні, де завжди тепло, почніть з отримання посвідки на проживання. Про те, що вам знадобиться і які документи потрібно зібрати, ви дізнаєтеся далі. 

Що потрібно для отримання ВНЖ

Незаконне перебування на території будь-якої країни може обернутися погано, що вже казати про європейську державу. Тому тимчасовий дозвіл на проживання дозволить вам на законних підставах перебувати в країні, навчаючись, працюючи або відпочиваючи. Так як облаштуватись на ПМП в Іспанії займає багато часу і досить складно через бюрократичні процеси. Тому варто почати з ВНЖ і для цього знадобиться:

  • Заповнити заявку на отримання візи. 
  • Подати копію закордонного паспорта, термін дії якого покриває період проживання, що запитується. 
  • Подати документи, що підтверджують кошти на витрати, пов'язані з поїздкою
  • Неповнолітнім потрібно отримати дозвіл від батьків або опікунів. 
  • Подати інформацію про медичне страхування та підготувати довідку про несудимість. 

Спершу ВНЖ видається терміном на рік, потім його можна продовжити ще двічі кожний на два роки. Отримання внж в Іспанії дозволяє безпечно і законно перебувати в розвиненій державі, користуючись усіма її перевагами та благами. Ви можете будувати бізнес, проживати з сім'єю, навчатися в Європі або просто приїхати на зимівлю та почуватись у будь-якій ситуації комфортно. Але процес часом досить затягнутий, тому люди найчастіше звертаються до досвідчених юристів. Професіонал вирішить все швидко і не втягуючи вас у ці бюрократичні процеси, заощаджуючи ваш час та нерви. А це варте того, щоб делегувати обов'язки, згодні? 

Коментарі:
    Додати коментар