Останні новини:

02 Березня 2022

Штатний юрист чи юридичний аутсорсинг – що краще для бізнесу?Штатний юрист чи юридичний аутсорсинг – що краще для бізнесу?
0/5
Усього голосів: 0

Сьогодні багато представників малого та середнього бізнесу в Україні замість укомплектування штату юристів у компанії віддають перевагу абонентському юридичному обслуговуванню. Чи це вигідно? Які є переваги та недоліки? Давайте розберемося.

Штатний юрист — потрібний чи ні?

Сьогодні дедалі більше компаній України передають юридичне обслуговування аутсорсингових компаній. Чому ж можна найняти одного штатного юрисконсульта, який розбиратиметься з усіма юридичними проблемами?

Насамперед, це обумовлено тим, що штатний фахівець не може віртуозно розумітися на всіх юридичних питаннях. Як показує практика, спеціалізація штатного спеціаліста обмежується питаннями трудового та корпоративного права. І не завжди штатний фахівець компетентний.

Крім того, зміст штатного юриста має на увазі:

  • організацію робочого місця;
  • оплату відпускних, лікарняних, витрат на відрядження;
  • відсутність на роботі у період відпустки чи хвороби тощо.

В основному такими спеціалістами комплектують штати великих компаній, у яких створюють цілі юридичні відділи. А от меншим підприємствам економічно невигідно утримувати юристів, адже для вирішення низки проблем вони залучають сторонніх вузькопрофільних фахівців, а це додаткові витрати.

У чому переваги юридичного аутсорсингу?

Якщо ви думаєте, що краще — абонентське юридичне обслуговування фірм або штатний юрист, ось кілька аргументів на користь аутсорсингу:

  • економія коштів;
  • компетентний, експертний підхід до вирішення будь-якого завдання;
  • оперативність виконання поставлених завдань;
  • відсутність необхідності виконувати контрольну функцію;
  • можливість вирішення будь-яких проблем, незалежно від специфіки та рівня складності.

Головна перевага ви економите гроші, оскільки платите тільки за виконану роботу. Юридичне обслуговування на абонентській основі — безперервний процес. Вам ніколи не скажуть, що юрист пішов у відпустку чи захворів. Профільні юридичні компанії гарантують безперебійність та високий професіоналізм в обслуговуванні вашого бізнесу.

Коментарі:
    Додати коментар