Останні новини:

05 Серпня 2019

Скільки коштує ВНЖ в УкраїніСкільки коштує ВНЖ в Україні
0/5
Усього голосів: 0

Кожен іноземний громадянин, що має в планах перебувати на території України більш довгий термін, ніж це передбачено законодавством без спеціального дозволу, намагається отримати вид на проживання. Цей документ дає дозвіл іноземцю перебувати в Україні довгий час, і одночасно підтверджує його особу. Власник ВНП протягом усього періоду дії документа може без проблем виїжджати з країни і спокійно повертатися без затрат часу на оформлення виїзних та в'їзних віз. Іноземні громадяни, які мають довгострокові види на Україну, із задоволенням користуються своїм правом на отримання цього дозвільного документа, якщо мають для цього потрібні підстави.

ТЕРМІНИ ОФОРМЛЕННЯ ВНЖ

Беручись за оформлення ВНП, необхідно попередньо з'ясувати, скільки часу займе ця процедура і в яку суму вона може обійтися заявнику. При цьому слід розуміти, що загальна вартість процедури складається з офіційною обов'язкової частини, оплачуваної державі, і гонорару фахівця за постійний юридичний супровід, у разі якщо оформленням документа займається кваліфікований юрист. Можна, звичайно, заощадити на юристах, але краще щоб цією важливою справою займалися досвідчені фахівці — в кінцевому рахунку процес пройде швидше і буде більш організованим.

Термін видачі постійного виду на проживання конкретно сказати не можна, оскільки він залежать від різних чинників, але однозначно це займе не менше 15 робочих днів.

ЦІНИ ПРОЦЕДУРНИХ СКЛАДОВИХ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ВНЖ

ПОЧИНАЮЧИ ПРОЦЕДУРУ, ЗАЯВНИК ПОВИНЕН ЗРОБИТИ ТАКІ ПРОПЛАТИ:

 • держмито — 34 грн. (2 неоподатковуваних мінімумів, установлених законодавством;
 • адміністративний збір — 340 грн. (за тимчасове проживання);
 • збір на адмінпослуги — 517 грн. (тимчасове проживання) або 352 (постійне проживання) грн.;
 • вартість бланка з безконтактним електронним носієм – 291 грн. (постійне проживання) банківська комісія — встановлюється кожним банком індивідуально.
 • Крім цього, необхідно оформити страховку на загальну суму 30000 євро.
 • Якщо підготовкою документів буде займатися юридична компанія, то ця робота разом з консультацією буде зроблена за один день і обійдеться приблизно в 2800 грн.

СЛІДОМ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ ТАКІ ДІЇ:

 • подача документів в міграційну службу;
 • контроль за оформленням імміграційного дозволу та його отримання;
 • подача документів на отримання ВНЖ;
 • супровід процедури отримання ВНЖ.
 • На це у професіоналів піде понад трьох місяців і коштуватиме від 6300 грн.

Переклад документів з обов'язковим подальшим нотаріальним засвідченням обійдеться від 1000 грн. - в залежності від того, з якої мови буде здійснюватися переклад.

Державне мито — 900 грн.

Сервісний збір — 700 грн.

Оформлення довіреності на представника юрфірми — від 500 грн.

Виїзд нотаріуса на адресу — від 700 грн.

Орієнтуючись на наведені вище ціни, можна приблизно скласти уявлення про загальну вартість процедури оформлення ВНП.

Коментарі:
  Додати коментар