Останні новини:

05 Серпня 2019

Скільки робиться дозвіл на проживання в УкраїніСкільки робиться дозвіл на проживання в Україні
0/5
Усього голосів: 0

Легалізація іноземних громадян в Україні — процес досить довгий і непростий, що проходить у кілька етапів. Якщо іноземний резидент має намір тривалий час перебувати в Україні по тим чи іншим справам, йому необхідно звернутися в міграційну службу для того, щоб подати заяву на отримання виду на проживання. Для того, щоб мати право на отримання ВНЖ, у претендента повинні бути вагомі підстави, передбачені законодавством. У кожного іноземця свої причини і підстави і вони впливають на строки оформлення та вартість процедури.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ОФОРМЛЕННЯ ВНЖ

Якщо за відправну точку вважати не дату початку підготовки документації, а день подачі заяви з повним пакетом документів на ВНП, то повідомлення про прийняте в органі міграційної служби рішення — позитивне або негативне — повинно бути одержано в строк 7 робочих днів. При цьому слід зазначити, що іноземець, якому надано дозвіл на отримання ВНП, зобов'язаний в 10-денний термін оформити реєстрацію за місцем проживання і поставити в паспорт штамп про поточну прописку.

Якщо ж мігрантові була дана відмова на видачу ВНП, йому необхідно з'ясувати причину, яка вплинула на отримання негативного рішення. Швидше за все, просто були допущені якісь неточності в документах, які цілком можуть бути виправлені і можна буде знову звертатися з проханням про надання виду на проживання.

Оскільки терміни оформлення різних типів дозвільних документів можуть значно відрізнятися один від одного, законодавством встановлені граничні строки виконавчого провадження за заявами окремих іноземних громадян:

  • дозвіл на тимчасовий ВНП має бути видано заявнику не пізніше ніж через 15 робочих днів після дати звернення заявника;
  • постійний вид на проживання повинен бути наданий (або відхилений) в термін до 1 року.

ТЕРМІНИ ОФОРМЛЕННЯ ОКРЕМИХ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ

Щоб отримати тимчасовий ВНП на 1-3 роки, буде потрібно 15 робочих днів. Вартість цієї процедури — приблизно 300 доларів США.

Для отримання безстрокового дозволу на міграцію потрібно почекати не менше місяця і заплатити доведеться близько 1600 доларів США.

Оформлення постійного ВНП на безстроковій основі займе 2 тижні і обійдеться в 400 доларів.

Дозвіл на роботу на території України на термін від 1 року до 3 видається протягом 10 робочих днів. Вартість послуги 200 доларів плюс 7000 грн. - держмито за дозвіл на 1 рік, або 11000 грн. - на 3 роки.

Реєстрація в Києві місця проживання на 1 рік проводиться за 1 день і коштує це 200 доларів.

Терміни видачі документів цілком виправдані і не занадто розтягнуті в часі. Кожен іноземний резидент, що має достатньо підстав для отримання ВНП, може подати заявку і в розумні терміни отримати вид на проживання.

Коментарі:
    Додати коментар