rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Складання фінансової / податкової звітності

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Згідно з чинним законодавством України своєчасне, регулярне подання фінансової та податкової звітності для більшості суб'єктів господарювання є обов'язковим. У разі порушення встановлених вимог юридичних осіб очікують штрафні санкції та інші правові наслідки, аж до ліквідації компанії.

Щоб чітко дотримуватись вимог законодавства, мінімізувати фінансові ризики, своєчасно складати фін. звітність до податкової, ми рекомендуємо звернутися до юридичної компанії Legal Solutions.

Команда професіоналів, експертів пропонує комплексні послуги податкової звітності. З нами ви зможете позбавитися зайвих турбот, паперової тяганини, цифр і спілкування з контролюючими органами. Ми візьмемо все на себе, а ви зможете спокійно зосередитись на веденні бізнесу.

Послуги з податкової звітності — унікальні пропозиції та комплексні рішення від «Легал Солюшнз»

Наша юридична компанія — це команда фахівців у галузі юриспруденції. У нашому штаті є бухгалтери, фахівці з фінансів та оподаткування, тому ми гарантуємо компетентний та комплексний підхід до складання податкової/фінансової звітності для всіх суб'єктів господарювання.

Наші послуги включають:

 • перевірку та аналіз звітності;
 • формування податкової звітності;
 • фінансовий облік та звітність;
 • подання звітності за попередні періоди;
 • надання коригувальних, уточнюючих звітів;
 • консультування з усіх фінансових та податкових питань.

Також у нашій компанії ви можете замовити комплексне бухгалтерське обслуговування, яке включає ведення податкової звітності. Залежно від специфіки та масштабів вашого бізнесу, ми підготуємо унікальну торгову пропозицію та пакет послуг, який оптимально підходить саме вам.

Фінансова звітність в Україні: над чим ми працюємо?

Фахівці юридичної компанії Legal Solutions займаються професійним складанням звітності відповідно до національних стандартів та законодавства, а також вимог і регламентів GAAP, МСФЗ.

Ми підготуємо звіти про:

 • фінансове становище підприємства;
 • прибутки, витрати, збитки;
 • зміни в капіталі;
 • грошові потоки.

Підготовка фінансової звітності фахівцями нашої юридичної компанії базується на принципах:

 • своєчасності;
 • обачності;
 • раціональності;
 • достовірності;
 • повноти поданих відомостей;
 • несуперечності.

Для кого фінзвітність обов'язкова?

Законами України встановлено перелік суб'єктів господарювання, які зобов'язані надавати фінансову звітність разом із результатами аудиту. До таких належать:

 1. Публічні акціонерні товариства.
 2. Суб'єкти господарювання, що становлять суспільний інтерес.
 3. Великі підприємства, які не є емітентами цінних паперів.
 4. Всі фінансові установи.

Здача до податкової звітності здійснюється у встановлений термін. Заручившись нашою підтримкою, ви ніколи не прострочите термін подання звіту та зможете бути впевнені у фінансовій стабільності та правильності своїх дій.

Податкова звітність: ключові особливості

Жодний бізнес неможливий без регулярних звітів про результати діяльності, тому здавання звітності ніяк не може обійтися без заповнення спеціальних затверджених форм. Це такі форми статистичних та податкових звітів:

 • Якщо суб'єкт господарювання платник податків за загальною системою, надаються такі звіти — про фінансове становище, про фінансові результати, про рух коштів, про власний капітал, примітки до річної звітності, додаток до приміток.
 • При спрощеній системі оподаткування — звіт з нарахування та сум ЄСВ, декларацію платника єдиного податку, декларацію з ПДВ, форму 1-ДФ, звіт з ЄСВ.

Підготовка та складання податкової звітності — прерогатива спеціалістів. Якщо ви хочете мінімізувати фінансові ризики та уникнути штрафних санкцій, доручіть цю роботу спеціалістам юридичної компанії Legal Solutions.

Щоб отримати детальну інформацію, консультацію, дізнатися про умови співпраці, зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом. Зараз ви можете заповнити форму для зворотного зв'язку на сайті і ми вам миттєво передзвонимо.

Звітність з РРО

Для підприємств, які здійснюють розрахунок у готівковій або безготівковій формі за допомогою чеків, жетонів, платіжних карток, передбачено податкову звітність щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у господарській діяльності. 

До РРО відносяться касові апарати та інші фіскальні реєстратори, які фіксують факт отримання чи повернення грошей. Причому такі звіти робляться за всіма реєстраційним приладам, навіть якщо вони в якомусь звітному періоді не використовуються.

Звітність до ПФ та Фонду соцстрахування

На сьогодні в Україні всі раніше існуючі соціальні податки — пенсійний, з безробіття, з соцстраху та нещасних випадків — об'єднані в один єдиний соціальний внесок. Такий крок спростив стягнення податків за всіма соціальними фондами, зробивши єдину для всіх ставку в 22% і скасувавши реєстрацію в чотирьох державних установах. Тепер і реєстрація відбувається лише у фіскальному органі, і відрахування від зарплати здійснюється туди ж. Звіти здаються:

 • В електронному вигляді — за наявності електронного підпису.
 • На паперовому носії — за наявності не більше п'яти найманих працівників.
 • На паперовому носії з додатком електронної версії звіту на флешці або CD/DVD-носії, якщо працівників більше п'яти.

Можна надіслати поштою рекомендованим листом з описом вкладення, але тут слід пам'ятати, що день прийняття звіту на пошту вважається днем ​​його подання.

Переваги аутсорсингу звітності для бізнесу

Ви будете впевнені, що складання фінансової звітності вашого підприємства було здійснено з урахуванням останніх змін законодавства та відповідає всім його вимогам.

Дослідні та надійні фахівці нашої компанії уважно стежитимуть за термінами подання кожного зі звітів, тому здача звітності до податкової завжди буде своєчасною.

Команда «Легал Солюшнз» буде відстежувати за даними звітів поточний стан вашого підприємства і завжди зможе запобігти розвитку негативних тенденцій.

Чому Legal Solutions?

Довіривши свою звітність компанії «Легал Солюшнз», ви отримаєте:

 1. Довгостроковий супровід вашої фірми та оперативні консультації з різних питань складання та подання звітності до відповідних державних структур.
 2. Приведення первинної документації у відповідність до вимог законодавства.
 3. Складання звітів та декларацій на високому професійному рівні.

Яка вартість подання податкової звітності?

Якщо вас цікавить вартість наших послуг «під ключ», зателефонуйте або напишіть нам прямо зараз. Ціна обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку і залежить від переліку послуг, що надаються.

Ми гарантуємо адекватні, доступні ціни та послуги високої якості.

Хочете, щоб ваш бізнес працював як годинник, і ви не відволікалися на виконання рутинних рядових завдань? Замовте складання бухгалтерської та податкової звітності у юридичній компанії Legal Solutions. Для кожного клієнта ми маємо оптимальне, індивідуальне рішення.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Бухгалтерський супровід (аутсорсинг)Світ бізнесу — українського та міжнародного, змінює стереотипи та на зміну штатним бухгалтерам приходять фахівці профільних компаній, які надают...
 • Відновлення бухгалтерського облікуВідновлення бухгалтерського та податкового обліку – це послуга з повернення обліку бухгалтерії компанії у відповідний стан згідно із законом Укр...
 • Трансформація звітності за стандартами МСФЗТрансформація фінансової звітності передбачає перетворення звітності, складеної відповідно до українських норм, у звітність, яка відповідає міжнародни...
 • Нарахування і виплата зарплатиЗа законодавством України виплата заробітної плати проводиться двічі протягом місяця - авансову виплату за першу половину місяця та остаточний розраху...
 • Легалізація господарської діяльностіПід господарською діяльністю відповідно до законів України слід розуміти діяльність, яка пов'язана з випуском продукції, її реалізацією, виконанням ро...


Коментарі:
  Додати коментар