Останні новини:

06 Квітня 2022

Створення благодійного фонду за умов воєнного стану.Створення благодійного фонду за умов воєнного стану.
0/5
Усього голосів: 0

Благодійність в Україні завжди займала особливе місце, а з початком війни стала тим, що стосується кожного. Діяльність різних організацій та фондів у буквальному сенсі рятує життя українців. Багато хто відчув у собі сили підключатися та діяти. Щоб допомога була максимально цільовою та фінансово прозорою, створюються благодійні фонди.

В умовах воєнного часу підтримки потребують абсолютно всі сфери життєдіяльності людини і держави. І насамперед необхідно визначитися з його спеціалізацією. Кому саме надаватиме допомогу цей фонд. Можливі різні варіанти. Наприклад:

  • допомога ЗСУ
  • гуманітарна допомога населенню
  • відновлення постраждалої інфраструктури

Реєстрація благодійного фонду під час воєнного стану

На жаль, під час воєнного стану, багато державних реєстрів закриті і оформлення юр особи є дуже скрутним. Саме тому реєстрація благодійного фонду має бути максимально продуманим та підготовленим кроком. Щоб уникнути складнощів з місцями та документами, краще довірити це професіоналам. Це допоможе скоротити час та докласти своїх сил у підготовці до роботи фонду.

Фінансування благодійного фонду.

Для успішної роботи необхідно визначитись із передбачуваними джерелами фінансування даного фонду. Такими можуть бути:

  • міжнародні партнери
  • інвестори
  • представники бізнесу
  • просто небайдужі співгромадяни.

Необхідно також визначитися, яким чином будуть перераховуватися кошти на потреби та цілі фонду. Хто вестиме бухгалтерський облік.

У будь-якому випадку має бути велика робота, що вимагає чимало зусиль, але неможливо не визнавати, що результат того вартий.

Коментарі:
    Додати коментар