rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Спадкові спори

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Спори спадкового характеру вважаються найбільш важкими справами в цивільному праві. У них відбувається зіткнення як майнового інтересу на об'єкти спадкоємства, так і моральна зацікавленість родичів заповідача. В ході прийняття успадковного майна серед спадкоємців виникають розбіжності стосовно інших осіб, що мають право на спадок, наступників і нотаріуса.

Спадкоємством називають передачу прав і прямих обов'язків (спадки) від заповідача, який помер іншій особі (спадкоємцеві). У спадку поєднуються усі права і обов'язки, що були у заповідача на момент смерті і не були завершені до його смерті.

Чому ми?

Наша компанія працює на ринку надання послуг юридичного характеру у багатьох галузях права вже упродовж останніх декількох років. А тому, в колективі юридичної компанії "Легал Солюшнс" є присутніми висококваліфіковані і грамотні юристи по багатьох галузях права, до числа яких входить спадкова справа. Наші фахівці готові надати Вам професійну юридичну допомогу і відновити Ваші порушені спадкові права.

Найбільш часті спори спадкового характеру:

 • Розділення майна, яке є спадком;
 • Розбіжності між спадкоємцями в питаннях, стосовно ділення між ними частин спадкового майна;
 • Відновлення упущеного терміну і визначення додаткового терміну для прийняття спадку;
 • Визнання спадкоємця незаконним, виключення його зі списку спадкоємців;
 • Визначення і докази факту прийняття спадкоємства;
 • Спростування заповіту, визначення долі спадкоємця;
 • Встановлення за рішенням суду факту спорідненості і інших вагомих юридичних фактів, які знадобляться для прийняття спадку.
 • Визнання права власності на майно в порядку спадкоємства при відсутності документів на дане майна і інше.

З чого складаються спадкові стосунки

Не багатьом відомо, що спадкоємство містить в собі не лише права, але і усі обов'язки, які були у заповідача на момент його смерті і не були завершені.

Юрист у справах спадкового характеру повинен пояснити спадкоємцям усі питання, стосовно вступу в спадок, куди треба для цього звертатися, які права і обов'язки зявляться після вступу в спадок, порядок вступу, хто ще може мати право спадкоємство майна померлого і інші питання.

Спадкові спори, як правило, з'являються в ході переходу прав і обов'язків від померлого спадкоємцям.

На даний момент спадкові правовідносини регулюються 6-ою книгою ГК України "спадкове право".

Згідно ст. 1218 ГК України, в спадку поєднуються усі повноваження, разом з обов'язками, що були у спадкодавця, спадки, що належали йому на момент відкриття, і що не завершилися до його смерті.

До числа успадковного майна не входять права і обов'язки заповідача, нероздільно з ним пов'язані:

 • Особисті немайнові права;
 • Засновництво в суспільствах, організаціях, права на участь в союзах громадян, якщо інше не вказане в засновницьких документах;
 • Право на компенсацію шкоди, що виникла в ході каліцтв або інших травм;
 • Права на аліментні, пенсійні і інші виплати, визначені законодавством;
 • Права і обов'язки кредитора і боржника, встановлені ст. 307 ГК України.

Спадкоємство відбувається згідно із законом, або на підставі заповіту:

 • Фактичне прийняття спадку за допомогою спільного проживання із спадкодавцем;
 • Подання клопотання в нотаріальну контору про прийняття спадку.

Значимість термінів і дат

Позовна давність, вживана стосовно спростування заповіту про право спадку рівний 3-м рокам. Для того, щоб вступити в спадок після смерті спадкодавця дається півроку. Термін, через який можна звернутися з позовною заявою до суду про прийняття спадкоємства після смерті заповідача складає півроку, але до нотаріуса ви повинні звернутися до витікання цього періоду.

На підставі ст. 1268 ГКУ, неможливо прийняти спадок частково, або з умовами. Спадкоємець повинен перейняти спадок в повному розмірі і бере на себе усі ризики, які можуть бути пов'язанні з тим, що обтяжило (так само як і в ст. 548 старого ГК УРСР 1963г).

Згідно ст. 1296-1297 ГКУ, спадкоємець зобов'язаний звернутися до нотаріуса для того, щоб отримати свідоцтво на право спадкоємства нерухомості і термін для таких дій не обмежений.

Проте, якщо цього документу у спадкоємця немає, відмовити у відкритті судочинства на цій основі йому не можуть.

Алгоритм дій юридичної компанії "Легал Солюшнс" по захисту Ваших порушених спадкових прав:

 1. Здійснення консультування клієнта, стосовно будь-яких питань по спадковому праву.
 2. Допомога Клієнтові у визначенні порядку дій для того, щоб прийняти і оформити спадок.
 3. Розробка усіх необхідних документів.
 4. Захист в суді (у неї також входить апеляція, касаційна судова інстанція).

Що отримає клієнт після надання послуг:

 • Рішення суду, що набрало чинності, повністю відновлює Ваші спадкові права.
 • Додаткові послуги Клієнтам.
 • Реєстрація права власності на нерухоме майно.

Як через суд включити майно в спадкову масу?

У спадщину можна отримати майно, яке легально належало спадкодавцеві. Якщо права на майно не були оформлені, подається позов до суду. При цьому підготовляються різні документи, докази. Рішення суду при успішному результаті розгляду передається нотаріусу.

У яких випадках потрібен захист прав малолітніх або неповнолітніх осіб в питаннях визнання права на спадкування майна в суді?

Як показує практика нашої компанії, права малолітніх дітей, неповнолітніх осіб порушуються досить часто. Близько ⅓ суперечок доводиться на виділення обов'язкової частки. Найчастіше труднощі виникають при наявності заповіту. Юристи компанії «Легал Солюшнз» завжди готові допомогти в питаннях захисту прав неповнолітніх на отримання обов'язкової частки спадщини.

Які особливості успадкування банківських вкладів?

Згідно зі статтею 1228 ЦК кодексу спадкодавець вправі призначити спадкоємця банківського вкладу за заповітом або через розпорядження фінустанові. Спадкоємець отримує свою частку, звернувшись до нотаріуса. Слід враховувати, що на вклади поширюються приписи про обов'язкову частку у спадщині малолітніх і неповнолітніх осіб.

Хто має право на обов'язкову частку у спадщині?

Навіть якщо спадкодавець позбавив права на спадщину певне коло людей, його розпорядження не може поширюватися на малолітніх, неповнолітніх осіб, непрацездатних вдову (вдівця), дітей, батьків.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Спори з шлюбно-сімейних відносинСім'я - основа суспільства, його найменша частка, чия атмосфера робить безпосередній вплив на процвітання не лише підростаючого покоління, але і цілої...
 • Житлові спориНемає нічого дивовижного в тому, що житлові спори є найбільш актуальними у сфері цивільних справ при судових розглядах. Часто, при самостійних діях, с...
 • Невиконання договірних зобов'язаньУ сфері підприємництва часто мають місце випадки, коли контрагент за договором не виконує взятих на себе зобов'язань. Завдання постраждалої сторони пр...
 • Захист інтелектуальної власностіЗахист прав інтелектуальної власності - дуже значимий і актуальний на поточний час розвитку ринкових відносин аспект юридично-правової діяльності в ук...
 • Підготовка позовної заяви до суду, заперечення по цивільній справіЯкий би стороною в судовому процесі ви не виступали - позивачем або відповідачем - результат подій залежить від правильності складання позовної заяви,...


Коментарі:
  Додати коментар