rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Спори, адміністративні правопорушення

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Юридична компанія "Легал Солюшнз" займається наданням послуг у вигляді правового захисту у справах, стосовно адміністративних питань. Якщо у Вас утворилися адміністративні розбіжності, зверніться до юристів нашої компанії.

Чому треба вибрати саме нас?

По юридичну допомогу, виходячи з практики приходять у випадках, коли за адміністративні порушення притягуються фізичні особи для адміністративної відповідальності. У більшості випадків, звернення відбуваються вже в час, коли ухвала суду винесена, і з'явилася необхідність оспорити це рішення про притягнення до відповідальності.

Ця ситуація виникає унаслідок того, що багато громадян, що потрапили в подібну ситуацію адміністративних розбіжностей, поняття не мають, з якого часу вони стають учасниками адміністративного процесу і беруть участь в нім, абсолютно не ознайомившись зі своїми правами.

Дії юриста з питань, стосовно справ адміністративного характеру в компанії "Легал Солюшнз" розпочинається із складання претензії на незаконні дії державних органів, що служать, їх прямому керівникові. Надалі ми складаємо скаргу, або позовну заяву в певний судовий орган для того, щоб справедливість була відновлена і адміністративне рішення скасоване. Наше сприяння дає можливість законним способом відновити справедливість і піддати винуватців в незаконних посяганнях покаранню.

Про послугу

У категорію адміністративних правопорушень входять порушення в області будівельного права, права природоохоронного, податкового, а також порушення, які належать до переліку дорожніх, пожежних, санітарно-епідеміологічних, транспортних правил. Якщо говорити про фізичних осіб, то у більшості випадків це порушення ПДД, правил громадського порядку. Юридичні особи потрапляють під порушення встановлених вимог безпеки, податкових законів.

Відповідальність за порушення адміністративного характеру не так сувора, як в справах кримінального права, але разом з цим вона здатна викликати негативні наслідки. Юридичні особи можуть піддатися штрафним санкціям чималих розмірів, або діяльність організації може бути припинена, керівник, або посадовець може бути позбавлений своєї посади, або можливості на здійснення підприємницької діяльності.

Фізичні особи можуть піддатися громадським роботам, штрафним санкціям, або укладенню на строк до 14 діб. Для того, щоб зменшити негативні наслідки, якщо Ви піддаєтеся необгрунтованому залученню до адміністративних порушень, треба звернутися по юридичну допомогу до професійного адвоката.

Адвокати і юристи компанії "Легал Солюшнз" зроблять ознайомлення з усіма матеріалами справи, стосовно адміністративного порушення, зроблять оцінку перспектив цього розгляду, розроблять тактику і стратегію ведення адміністративної справи, здійснять збір і направлять в судовий орган докази, що вимагаються. Окрім цього, якщо є необхідність, посадовці, які складали протокол, що свідчить про правопорушення разом зі свідками будуть викликані на засідання суду.

Фахівці нашої компанії можуть виявити процесуальні порушення, які були досконалі при веденні справи і надати їх суду, оспорити рішення суду у вищестоящих інстанціях, здійснити захист сторони клієнта в усіх судових розглядах. Важливо помітити, що клієнт може не бути присутнім в суді. Також наші фахівці можуть оспорити постанову про накладення стягнення адміністративного характеру.

Послуги нашої компанії з адміністративних питань складаються з:

 • консультування з питань, стосовно адміністративної відповідальності;
 • представлення сторони клієнта в судових органах і органах державної влади;
 • здійснення захисту прав осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності;
 • cпростування дій, або їх відсутності уповноваженими особами, що мають право на оформлення процесуальної документації, стосовно притягнення до адміністративної відповідальності і винесення постанови про притягнення до адміністративної
 • відповідальності в судових органах і вищестоящих інстанціях;
 • складання процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення, стягненню витрат;
 • проведення дослідження про присутність, або відсутності складу правопорушення адміністративного характеру;
 • здійснення пошуку експертів, фахівців, свідків, списку питань для експертиз і аналізів, що вимагається;
 • представлення сторони клієнта при виконанні постанов, стосовно справ про правові порушення адміністративного характеру.

Алгоритм роботи нашої компанії по адміністративних розбіжностях:

 • Знайомство з документами, які були оформлені на підставі справи по адміністративному правопорушенню, оцінка перспективності ведення справи;
 • Розробка стратегії і вибір поведінки для ведення справи про правопорушення адміністративного характеру;
 • Здійснення збору і надання в судовий орган доказової бази, стосовно справи про адміністративне правопорушення;
 • Виклик на засідання суду представників ДАІ, МВС, і інших державних органів, які займалися оформленням протоколу про правопорушення адміністративного характеру;
 • Здійснення виклику, разом з опитуванням свідків у справі про адміністративне правопорушення;
 • Виявлення і надання суду процесуальних порушень, які були досконалі в ході оформлення справи про порушення адміністративного характеру;
 • Твір пошукових робіт допоміжних доказів у справі, разом з подальшим наданням їх в судовий орган;
 • Апеляційні дії відносно винесеної судовим органом ухвали у вищестоящому органі, стосовно справи по правопорушенню адміністративного характеру;
 • Захист прав і сторони клієнта в усіх судових розглядах, як під час присутності клієнта, так і без нього.
Документи які отримує клієнт - рішення суду, яке набрало чинності.

Чому слід звернутися до юриста по адміністративних справах?

Кожен громадянин має право звернутися до суду для захисту своїх прав і законних інтересів. Кваліфікована допомога юриста по адміністративних справах необхідна для розробки грамотної і надійної правової позиції, досягнення ефективного результату для клієнта.

Підстави для адміністративних спорів

До числа підстав для адміністративних спорів відносяться:

 • діяльність суб'єкта владних повноважень;
 • публічна служба;
 • реалізація компетенції в сфері управління;
 • адміністративні договори;
 • виборчий процес;
 • рішення комісій (МСЕК, атестаційних та т.п.).

Вичерпний перелік справ, на які поширюється юрисдикція адміністративних судів, передбачений ст. 19 КАС України.

Способи вирішення адміністративних спорів

Виділяють 2 основних способи вирішення адміністративних суперечок:

 • досудовий;
 • судовий захист.

У липні 2020 року Верховною Радою за основу прийнято законопроект "Про медіацію", який передбачає порядок позасудового, добровільного врегулювання спору. До теперішнього часу цей закон не прийнятий.

Основні види адміністративних спорів / класифікація адміністративно-правових спорів

Адміністративно-правові спори класифікуються за такими ознаками:

 • суб'єкту оскарження;
 • об'єкту оскарження;
 • характером правовідносин;
 • юрисдикції;
 • порядку дозволу (досудові, погоджувальні, органами вищої інстанції).

Як виникає адміністративно-правовий спір?

Адміністративно-правовий спір виникає, коли у одного боку правовідносин склалося чітке уявлення, що її права, законні інтереси порушуються або порушуються, дією / бездіяльністю іншої сторони.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар