rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Спори у сфері порушення державними органами прав та інтересів фізичних і юридичних осіб

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Часто трапляється, після постанов, або дій, відсутності дій органів держ. влади і місцевого самоврядування відбувається порушення прав і захищених законом інтересів громадян, організацій, підприємств.

Спростування незаконних рішень, або дій уповноважених органів, є одним із способів відновлення прав.

Закон України містить в собі інформацію про те, що особа, чиї права були порушені, має право, обирати спосіб захисту за допомогою клопотань у вищі інстанції, або до посадовця, або за допомогою прямого звернення в судовий орган. Також, якщо ви склали скаргу у вищестоящі органи, це не відбирає у Вас право на звернення до суду.

Чому ми?

Досвід і висока кваліфікація фахівців юридичної компанії "Легал Солюшнз", знання деталей адміністративного процесу, взаємодія з державними органами, персональний підхід до кожного клієнта дає можливість нашій команді домагатися потрібного результату при судових розглядах.

Послуга

Громадянин має право звернутися з претензією стосовно постанов, дій, або бездіяльності уповноважених органів, або місцевого самоврядування в порядку підлеглості найвищому органу особисто, або за допомогою уповноваженої їм особи. Претензія в інтересах особи, не достигнувшего повнолітнього віку, або недієздатної особи може подаватися за допомогою законного представника.

Статтею 17 Закону України "Про звернення громадян" передбачається, що претензія на винесену ухвалу, підмет спростуванню має бути спрямована у вищестоящий орган, або посадовцю в період, рівний одному року з моменту ухвалення цього рішення, але не пізніше місяця з часу, коли громадянин був ознайомлений зі змістом прийнятого рішення. Претензії, які подаються пізніше цього періоду розглядатися не будуть.

Пропуск терміну з поважної причини може підлягати відновленню органом, або посадовцем, який займається розглядом претензії.

Постанова найвищого державного органу, який робив розгляд претензії, в ситуаціях, коли позивач не згоден, може бути оспорено в судовому порядку впродовж терміну, прописаного в законі України.

Спростування постанов, дій або бездіяльності органів держ. влади і місцевого самоврядування до суду має деякі нюанси, які мають відношення до виду порушених прав. Ці позови підвідомчі судам загальної юрисдикції або адміністративним судам, юрисдикція яких має відмінності між собою. Від вірного визначення виду судового органу, в який слід спрямовуватися за отриманням захисту, залежить швидкість відновлення порушених прав і інтересів зацікавленої особи.

Статтею 19 Кодексу Адміністративного судочинства України встановлені юрисдикції адміністративних судів, які включають:

 • Розбіжності між фізичними, або юридичними особами з суб'єктом владних повноважень стосовно спростування постанов (НПА, або правового акту індивідуальної дії), дій, або відсутності таких;
 • Розбіжності, стосовно прийому громадян на публічну службу, її проходженню, звільненню;
 • Розбіжності між суб'єктами публічно-правових стосунків, стосовно здійснення їх зони відповідальності в області управління, у тому числі передачі прав, а також розбіжності, що відбуваються із-за укладення, здійснення, завершення, анулювання, визначення недійсними договорів адміністративного характеру;
 • Розбіжності по зверненнях суб'єктів публічно-правових стосунків в ситуаціях, вказаних в законодательствах;
 • Розбіжності, стосовно правових стосунків, що мають відношенню з процесу балотування, або процедури референдуму.

Доля розбіжностей, яка має відношення до спростування незаконних постанов, дій, або бездіяльності уповноважених органів, підлягають розгляду судовими органами загальної юрисдикції. Грунтуючись на ст. 15 ГПК України, судові органи загальної юрисдикції ведуть справи стосовно порушень прав, свобод, або інтересів громадян, що виникли як наслідок цивільного, житлового, земельного, сімейного і іншого правовідношення в цивільному судочинстві, якщо інше не передбачене випадком проведення цієї справи в іншому виробництві.

Постанови, разом з діями, або відсутністю таких уповноважених органів, що порушують цивільне право, житлове, земельне, трудове, сімейне право людини, підлягають апеляції в судовому порядку в судах загальної юрисдикції, в порядках цивільного виробництва.

При зверненні до суду для того, щоб оспорити неправомірну постанову, дію, або бездіяльність уповноваженого органу, треба грамотно виявити характер розбіжності і суд, який займається цими справами.

Алгоритм роботи нашої компанії:

 • аналіз усіх матеріалів справи і розробка юридичного вердикту;
 • досудове регулювання (якщо вимагається);
 • складання позовної заяви і збір усієї необхідної документації для звернення в судовий орган;
 • беремо участь в судових розглядах;
 • оформлення процесуальних документів (відгуків, заперечень, пояснень, клопотань
  заяв);
 • складання і оправляння претензії до апеляції постанови суду першої інстанції;
 • складання касаційних скарг;
 • спростування рішень у справі;
 • представництво сторони клієнта в органах державної виконавчої служби (складання і подання заяв, клопотань, скарг та ін.).
Документи отримувані клієнтом після завершення - постанова суду, що має законну силу.

Як відбувається процедура оскарження рішень, нормативно-правових актів, індивідуальних актів, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень?

Існує 2 способи оскарження:

 • до вищестоящих органів;
 • у суді.

Якщо скарга направляється до вищої інстанції, необхідно керуватися Законом "Про звернення громадян". Порядок судового оскарження регламентований КАС України. Для отримання професійної консультації і підготовки документів можна звернутися в компанію Легал Солюшнз.

Які бувають види суперечок?

Існує безліч видів адміністративних спорів:

 • оскарження постанов у справах про адміністративні правопорушення;
 • оскарження рішення, бездіяльності або діяльності суб'єктів владних повноважень;
 • порушення в ході виборчої кампанії;
 • перебування осіб без громадянства або іноземців на території України;
 • доступ до публічної інформації;
 • митна справа;
 • землевпорядкування;
 • виконання судових рішень та ін.

До якого суду звертатися з позовом?

Позовну заяву необхідно направляти до суду загальної юрисдикції або окружний адміністративний суд. Правила підсудності визначені Кодексом адміністративного судочинства.

Чи можна визнати незаконними рішення, дій (бездіяльності) органів державної влади?

Безумовно, але тільки при наявності доказів, які підтверджують неправомірність прийнятого рішення або протизаконність дій / бездіяльності. При розгляді справи суди керуються принципами верховенства права / закону, об'єктивності та неупередженості.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар