rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Для чого потрібен стандарт ISO 50001 та як його правильно оформити

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Для організації ефективного енергоменеджменту в управління компанією запроваджують спеціальний стандарт ISO 50001. Це міжнародна система ведення бізнесу, яка дозволяє оптимізувати енергозбереження. У юридичній компанії Legal Solutions надають послуги з оформлення ISO 50001 та розробці відповідної системи з урахуванням вашої сфери діяльності.

Навіщо компанії проходити сертифікацію на ISO 50001

Міжнародний стандарт з енергоефективності дозволяє значно підняти імідж компанії та покращити внутрішню ситуацію. Зокрема, це допомагає зменшити витрати на споживання енергії. Також цей стандарт необхідний для відповідності екологічним нормам сучасності.

Якщо оформити ISO 50001 стандарт і впровадити всі його правила в систему управління, це дасть наступні переваги:

 1. Оптимізуються ризики, які можуть супроводжуватись у сфері енергопостачання. Фахівці нашої юридичної компанії допоможуть виявити помилки управління, щоб зменшити витрати.
 2. З'явиться або покращиться управління енергоспоживанням та моніторинг усіх етапів процесу. Компанія працюватиме за чітким алгоритмом і підвищуватиме ефективність.
 3. Скоротяться не лише витрати, а й викиди вуглецевого типу. Це покращить ситуацію із забрудненням екосистеми і дозволить дотримуватися установок від відповідальних органів.

Таким чином, компанія з впровадженим ІСО 50001 продемонструє, що дотримується високої якості та піклується про природу. Це дозволить брати участь у тендерах і результативно себе там проявляти завдяки вагомій перевагі у вигляді продуманого менеджменту.

Що потрібно, щоб отримати міжнародний стандарт ISO 50001

Як і будь-які інші сертифікати, стандарт 50001 ISO передбачає підготовчий етап. До нього входить:

 1. Попередній аудит енергосистеми.
 2. Аналіз робочого процесу.
 3. Збір документації.
 4. Розробка системи менеджменту за стандартами технології.
 5. Навчання та впровадження.

Все відбувається під наглядом компетентних юристів, які обізнані у всіх нюансах реалізації сертифікації та міжнародної акредитації.

Після попереднього огляду та навчання, вже при оформленні сертифікату проводиться аудит із перевіркою впроваджених методів. Також подібний аудит здійснюють щорічно з метою контролю за результатами роботи системи менеджменту.

Як швидко пройти сертифікацію ISO 50001

У компанії Legal Solutions допомагають з оформленням документації, щоб наші клієнти могли оперативно отримати сертифікати ISO 50001. Беремо на себе всі завдання зі збирання та підготовки документів, також розробляємо оптимізовану під ваш бізнес СМЯ та забезпечуємо її функціонування.

У нас можна замовити повноцінну процедуру із внесенням до національних реєстрів, щоб ваша сертифікація ISO 50001 пройшла правильно та відповідно до норм.

Що входить до сертифікату ISO 50001

Процедура сертифікації ґрунтується на аудитах та навчаннях, щоб підняти менеджмент компанії на енергоефективний рівень. Це важливий етап переходу, оскільки в умовах виснаження природних ресурсів даний крок покаже підприємство з позитивного боку. Якщо запровадити міжнародний стандарт ISO 50001, то підвищиться ефективність економіки, знизяться експортні витрати та оптимізується реалізація та вартість продукції. В результаті компанія стане більш конкурентоспроможною.

Щоб оформити офіційний сертифікат з акредитацією, він має складатися з багатьох компонентів. У Legal Solutions можна замовити сертифікат ISO 50001 з усім необхідним змістом:

 • дослідженням поточного підходу споживання енергоресурсів;
 • розробкою результативної політики використання енергії;
 • коригування робочих завдань під сформовану систему;
 • системою вимірювання результатів за заданими цілями;
 • навчанням роботи з інформацією для оптимізації енерговитрат;
 • оцінкою роботи введеної системи менеджменту.

Також у наші послуги входить постійне покращення енергетичного менеджменту та проведення потокових аудитів після оформлення сертифікату.

Професійна сертифікація ISO 50001 від юридичної компанії Legal Solutions

Наші послуги спрямовані на комплексне отримання ДСТУ ISO 50001 з усіма офіційними документами згідно з національним та міжнародним стандартом. З нашою командою ви отримуєте:

 1. Коректну підготовку документації від досвідчених юристів.
 2. Детальну консультацію всіх питань.
 3. Проведення аудитів, навчань та інших необхідних практик.
 4. Професійний супровід на всіх етапах впровадження енергоефективної сучасної системи.

Ваша компанія отримає ДСТУ ISO 50001 в оперативні терміни, щоб ефективно реалізовувати свою діяльність з мінімізованою шкодою для навколишнього середовища. Цей сертифікат придатний 3 роки, а також він сумісний з іншими стандартами менеджменту.

Зв'яжіться з нами для обговорення всіх деталей, і ми підберемо індивідуальне рішення під вашу сферу та особливості бізнесу.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар