Останні новини:

02 Березня 2022

StarLink тепер доступний в УкраїніStarLink тепер доступний в Україні
0/5
Усього голосів: 0

26 лютого 2022 року Міністр цифрової трансформації офіційно звернувся до Ілона Маска — голови корпорації SpaceX з проханням надати допомогу в отриманні станцій супутникового інтернету StarLink.

Старліннк - глобальна система, що дозволяє користуватися безкоштовно супутниковим інтернетом у важкодоступних та віддалених місцях. Ілон Маск практично блискавично відреагував на звернення Мінцифри України та пообіцяв, що станції буде доставлено до України найближчим часом.

Сьогодні, за повідомленням Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, перші станції StarLink були доставлені на територію нашої держави.

У чому особливості StarLink?

Супутниковий Інтернет StarLink відрізняється від звичайної інтернет-інфраструктури. Старлінк неможливо просто вимкнути. Також супутниковий інтернет відрізняється своєю стійкістю до кібератаків та цензури, що зараз дуже важливо для нашої країни.

Проект Ілона Маска StarLink – це супутникова платформа, яка характеризується:

  • наданням доступу до широкосмугового Інтернету;
  • частотою понад 10000 ГГц;
  • швидкістю для кожного абонента, яка варіюється до 1 ГБ (вже сьогодні тест-система SpeedTest фіксує швидкість завантаження від 100 до 200 МБ/с);
  • використовувати StarLink можна як з цивільною, так і військовою метою.

Нагадаємо, що до цього часу з 2020 року проект Ілона Маска працював лише на території Сполучених Штатів Америки та Канади. Тепер він в Україні!

Коментарі:
    Додати коментар