rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Судове стягнення боргів

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


З чого складається послуга?

 • Необхідний пошук даних про фінансовий стан боржника, чіткий аналіз документів, що підтверджують наявність заборгованості, з'ясування причетності до неї боржника;
 • Поступове повернення заборгованості, яке складається з переговорів, роботу з претензіями, інформативний вплив на боржника, і у разі потреби залучення державних і правоохоронних служб.

Чому ми ?

 • Фахівці нашої компанії не перший рік успішно відстоюють інтереси кожної із сторін в спорах, як в досудовому, так і в судовому порядку.
 • Тільки гідна підтримка Вашого бізнесу юристами, яку готова запропонувати наша фірма, допоможе, як перевірити сумлінність і лояльність можливого боржника, так і грамотно провести повернення вже наявної дебіторської заборгованості.

Для кого і навіщо ця послуга?

Зазвичай, потреба в стягненні дебіторської заборгованості стає актуальною через фінансові проблеми одного з підприємств, або при недотриманні умов договору.

Дебіторська заборгованість - це сукупність заборгованості, що належить підприємству від фізичних або юридичних осіб за рахунок стосунків господарського характеру.

По періоду виплат боргу вона ділиться на довгострокову (очікування оплати зверху одного року) і короткостроковий (очікування оплати менш одного року). Дебіторська заборгованість може бути простроченою і нормальною. Нормальною називають:

 • наявність авансових платежів постачальникові;
 • грошові кошти, що видаються під звіт;
 • виконані, але не проплачені послуги (товари).

Прострочена заборгованість утворюється, коли одна із сторін не дотримується правил, які прописані в угоді, тобто не оплачує отримані послуги, або товар в належний час. Вона буває безнадійною і сумнівною.

Безнадійний борг - це борг, який неможливо стягнути. Він утворюється в результаті нездійсненності відкриття виконавчого провадження, або ж після того, як термін позовної давності вийшов.

Борг можна назвати безнадійним за умов:

 • грошові кошти боржника лежать у банку, який визнаний банкротом, і його фінансів не вистачає для закриття заборгованості;
 • терміну позовної давності;
 • банкрутство або ліквідація боржника;
 • відсутність власності у боржника;
 • немає способів визначити місцезнаходження боржника.

Сумнівний борг - це будь-яка заборгованість перед підприємством, яка утворюється після надання послуг, здійснення робіт, або реалізації продукції, коли сума не сплачена в певний термін і немає забезпечення за допомогою гарантій банку поручителем, або запорукою.

Необхідні документи і інформація від клієнта:

Спочатку знадобиться договір, на підставі якого було здійснено постачання або зроблені послуги, витратні накладні або акти прийому-передачі, документи, що підтверджують факт часткової оплати, - виписка з банківської установи по Вашому рахунку, що свідчить про зарахування засобів (передоплати або часткової оплати товару або послуг), або підтверджує те, що гроші не поступили на рахунок, листування між сторонами.

 

Юристи нашої компанії підготують претензію, позов (позивач має право, окрім основного боргу заявити про стягнення з боржника штрафів. Це 3одовых, інфляція, пеня, штраф). Також наші фахівці можуть надати допомогу в отриманні рішення суду і допоможуть його виконати. Ми працюємо з українськими і іноземними компаніями на усій території України.

Алгоритм роботи

Ми використовуємо способи, які гарантують повернення подібних заборгованостей.

Досудове стягнення заборгованості.

Головний упор в алгоритмі роботи нашої фірми поставлений на досудові і позасудові штрафи. Однієї правильної юридичної претензії за розрахунками і переговорів з боржником на первинному етапі, може бути досить для того, щоб він почав робити виплати. Якщо є вірогідність знайти з боржником компроміс про реструктуризацію заборгованості, або часткових виплат і подібний варіант схвалений кредитором, то це найкращий спосіб для стягнення в мінімальні терміни.

Під час підготовчого етапу, ми розробляємо скрипт по стягненню простроченої заборгованості (робиться юридичний аналіз документів, аналіз правового положення боржника, з'ясовується маєток у нього активів).

Досудове повернення дебіторської заборгованості включає наступні етапи:

 • угода про відступне;
 • новація зобов'язання;
 • залік однорідних вимог.
 • факторинг - простіше кажучи, продаж боргу.

Коли переговори з боржником не дали бажаного результату або по ситуації, очевидно, що самий відповідний спосіб стягнення заборгованості - судовий, ми починаємо стягнення боргу через суд.

Успішність процесу при судовому стягненні заборгованості забезпечена при грамотному складанні позову про стягнення боргу. Позов має бути складений відповідно до норм матеріального і процесуального права. При судовому розгляді є можливості повернення боргу за рахунок світової угоди сторін.

Повернення дебіторської заборгованості через суд включає наступні етапи:

 • підготовка позовної заяви;
 • розрахунок суми штрафних санкцій, інфляційних витрат за увесь період заборгованості (окрім основної суми боргу) і судових витрат;
 • участь наших юристів в судових засіданнях;
 • повний юридичний супровід справи упродовж судового процесу.
Юристи нашої компанії обіцяють якісне і оперативне стягнення будь-кому, навіть безнадійній дебіторській заборгованості. З нами Ви обов'язково повернете борг в повному об'ємі, отримаєте відсотки за користування чужими грошовими коштами і відшкодуєте судові витрати!

Стягнення боргу - дуже трудомістка і копітка робота. Звернувшись до нас Ви отримаєте якісний супровід, конфіденційність, досвідчений підхід професіонала.

Додаткові послуги:

 1. Супровід процедури примусового виконання судового рішення про стягнення дебіторської заборгованості, який полягає в роботі з органами державної виконавчої служби;
 2. Написання заяв в правоохоронні органи для виконання судового рішення про стягнення заборгованості;
 3. Списання безнадійної дебіторської заборгованості і інші бухгалтерські послуги при роботі з дебіторською заборгованістю.

Яка відповідальність покладається на виконавця за невиконання договірних зобов'язань, пов'язаних з наданням послуг?

Згідно зі статтею 906 Цивільного кодексу при невиконанні або неналежному виконанні умов угоди виконавець компенсує збитки, що виникли внаслідок порушення. Якщо договір безвідплатний, сума відшкодування не може перевищувати 2 неоподаткованих доходів громадян. При виникненні труднощів у вирішенні ситуації рекомендуємо звертатися до юриста.

У чому полягає судовий порядок вирішення спорів за договором? До якого суду слід звертатися в разі виникнення розбіжностей з контрагентом за договором?

Вирішенням спорів за договорами в Україні займаються суди загальної юрисдикції та господарські суди. Однак в ряді ситуацій можливе мирне врегулювання спору. Вирішити конфлікт у досудовому порядку допоможе юрист, адвокат з компанії «Легал Солюшнз».

Які заходи варто вжити з метою забезпечення виконання зобов'язання?

У чинному Цивільному кодексі передбачено 6 таких заходів. До них відносяться застава, завдаток, гарантія, порука, утримання, неустойка. Деякі з них можуть застосовуватися одночасно, і ця умова прописується в договорі.

Які штрафні санкції застосовуються за невиконання зобов'язань?

Як прописано в законодавстві і як показує судова практика, санкції у вигляді неустойки, штрафу, пені є важливою частиною будь-якого договору. Неустойка - гроші або майно, передані кредитору у разі порушення умов договору. Штраф розраховується як відсоток від невиконаних або неналежним чином виконаних зобов'язань, пеня - відсоток за кожен день прострочення.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар