rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Стягнення заборгованості за господарськими договорами

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Природно, що розбіжності безпосередньо в господарському суді є підсумковим моментом у будь-яких розбіжностях між економічними суб'єктами, і безпосередньо від того, наскільки сильна позиція і правильно оформлені первинні документи у більшості випадків залежить подальший розвиток дій.

Не треба забувати про те, що суми в господарських розбіжностях можуть дорівнювати десятками мільйонів і мають можливість зробити вагому дію по діяльності бізнесу, несучи за собою, у разі програшу в суді величезні збитки і удари по репутації. У зв'язку з цим дуже важливий контроль усього процесу стосунків з партнерами, починаючи від підготовок, закінчуючи оформленням протоколів про наміри, договорів про кваліфікований і ефективний супровід усього судового процесу, якщо знадобиться.

У комплекс послуг, як правило, входить:

 • Детальне дослідження усіх матеріалів справи, опрацювання правової позиції клієнта для того, щоб збудувати найбільш ефективну лінію захисту інтересів;
 • Заходи досудового врегулювання суперечки;
 • Підготовка повного пакетів документації, який потрібний при зверненні в судові органи;
 • Представлення сторони клієнта при судових розглядах;
 • Оформлення і представлення клопотань, відгуків, заперечень, заяв;
 • Контроль виконань вердиктів і постанов судів.

Чому ми?

Здійснити свій захист від вірогідних ризиків і отримати ефективну юридичну діяльність у Вашій організації можливо за допомогою двох способів: прийняти на роботу висококваліфікованого юриста (що нерідко є украй складним завданням), або довірити цю роботу юристам нашої компанії. Беручи за основу свій значний досвід роботи в господарських розбіжностях, ми посприяємо в регулюванні будь-якого важкого завдання.

Наші висококваліфіковані юристи повністю забезпечать Ваш захист в судових органах, проведуть повноцінний аналіз, підготовку і грамотне юридичне оформлення Ваших стосунків з контрагентами і державою.

Юристи нашої компанії застосовують в роботі нестандартні захисні лінії, які спрямовані на успішне вирішення судової суперечки на користь Клієнта.

Послуга:

Однією з підстав виникнення господарських зобов'язань (і найбільш поширеною у сфері економіки) є господарські договори, за допомогою яких опосередкують зв'язки між суб'єктами господарювання, а також між ними і іншими учасниками господарських стосунків.

Господарський договір - це зафіксовані в спеціальному правовому документі на підставі угоди майново-організаційні зобов'язання учасників господарських стосунків (сторін), спрямовані на обслуговування (забезпечення) їх господарської діяльності (господарських потреб) з урахуванням загальногосподарських (публічних) інтересів.

Виділяють багато різних видів господарських договорів, зокрема такі купівлі-продажу товарів, постачання, виконання певних робіт, надання послуг, підряду, оренди та ін.

Процес стягнення заборгованості складається з:

 • Юридичного аналізу документів;
 • Підготовки претензій, листів-вимог, скарг (розрахунокрічних,пені, інфляційних втрат);
 • Підготовки позовних заяв до суду;
 • Представництва інтересів в суді;
 • Отримання рішення, судового наказу (виконавчого документу) і пред'явлення до виконання в органи Державної виконавчої служби;
 • Контролю за діяльністю державних виконавців по розшуку майна боржника, арешту майна і реалізації.
У спорах по стягненню заборгованості за господарськими договорами законодавством України передбачена додаткова штрафна санкція - нарахування річних до суми основного боргу.

Алгоритм дій юридичної компанії "Легал Солюшнз" по стягненню заборгованості після господарських договорів:

 • Консультування клієнта з питань стягнення заборгованості;
 • Допомога Клієнтові у визначенні порядку дій в процесі стягнення заборгованості;
 • Досудове врегулювання господарських суперечок;
 • Підготовка необхідних документів;
 • Судовий захист (включаючи апеляційну і касаційну судову інстанцію).
 • Представництво інтересів при виконанні судового рішення.
Що отримає клієнт після надання послуг - рнішення суду, що набрало чинності.

В якій господарський суд слід подавати позовну заяву?

Згідно зі статтями 20, 29 Господарського процесуального кодексу суперечки, що виникли в зв'язку з укладенням договору, розглядаються госпсудами за місцезнаходженням сторони, яка несе зобов'язання по виконанню певних дій (в даному випадку це виплата грошових коштів). Якщо відповідачів кілька, позов подається за місцем розташування кожного з них - на вибір позивача. Якщо відповідачем виступає юрособа, слід звертатися до суду за місцем розташування головного офісу або філії.

Протягом якого терміну можна звернутися в суд для стягнення заборгованості?

За загальним правилом, закріпленому в Цивільному кодексі, термін позовної давності становить 3 роки. Він нараховується, починаючи з терміну, передбаченого для оплати. За зобов'язаннями, строк виконання яких не визначений або визначений моментом пред'явлення вимоги, термін позовної давності починається від дня, коли у кредитора виникає право пред'явити вимогу про виконання зобов'язання. Якщо боржникові надається пільговий строк для виконання такої вимоги, термін позовної давності починається після закінчення цього терміну.

Навіщо звертатись до адвоката?

Підсумок вирішення розбіжностей між суб'єктами господарювання залежить від того, наскільки сильна ваша позиція і наскільки правильно оформлені документи. Співробітники ЮК «Легал Солюшнз» нададуть правову підтримку в досудовому і судовому врегулюванні спорів. Надалі, щоб уникнути конфліктів, перед укладанням господарських договорів рекомендуємо проконсультуватися з юристом.

Чи звільняє боржника від відповідальності невиконання зобов'язання контрагентом?

Повністю від відповідальності не звільняє. Але відповідно до статті 613 ЦК, якщо прострочив, не прийняв виконане боржником зобов'язання, його виконання може бути відстрочено на час прострочення. Боржник не платить відсотки за цей період. У статті 616 цього Кодексу зазначено, що в разі невиконання зобов'язань кредитором суд може зменшити пеню та неустойку, що стягуються з боржника.

Як пред'явити вимогу про виконання зобов'язань?

У разі невиконання зобов'язань однієї зі сторін господарського договору контрагент направляє боржнику лист-претензію, в якому йдеться про факт порушення зобов'язань і можливі наслідки. Лист не має встановленої законом форми, проте необхідно, щоб воно було коректно викладено, належним чином завірене і зареєстровано. Листи юросіб оформляються на фірмовому бланку. При судовому розгляді документ пред'являється суду.

Який граничний розмір пені можна стягнути за договором?

Як правило, розмір пені встановлюється в договорі. Якщо в документі він не вказаний, пеня розраховується відповідно до норм статті 231 Господарського кодексу. Тобто при порушенні термінів виконання зобов'язання пеня становить 0,01% за кожен день прострочення. Якщо прострочення перевищує 30 днів, додатково стягується 7% -вий штраф (від вартості товарів або послуг).ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар