rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Стягнення боргу по розписці

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Розписка - поширений документ, що підтверджує передачу грошових коштів від кредитора позичальникові. Повернення боргів по розписці краще довірити професіоналу, оскільки часто такий документ складається з порушеннями і довести його справжність і доказову спроможність в судовому порядку стає важко.

Юристи компанії «Легал Солюшнз» допоможуть стягнути гроші за розписці з фізичної особи. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми допоможемо вам повернути кошти.

Перелік послуг

Стягнення заборгованості з фізичної особи за розписці - непросте завдання, що вимагає знання законів і судової практики. Наші фахівці:

 • вивчать ситуацію, проведуть правовий аналіз;
 • досліджують доказову базу;
 • проаналізують розписку;
 • допоможуть скласти грамотну, вмотивовану претензію;
 • почнуть всі можливі спроби з досудового врегулювання спору;
 • підготують пакет документів для звернення до суду;
 • складуть позовну заяву;
 • представлятимуть інтереси клієнта в суді;
 • вживуть заходів для забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно, активи відповідача;
 • направлять заяву про відкриття виконавчого провадження;
 • нададуть юридичний супровід виконання рішення суду;
 • звернуть стягнення на нерухоме, рухоме майно, зарплату, дохід боржника з метою повернення боргу.

Ключові етапи

Стягнення боргу по розписці можна умовно розділити на 3 етапи.

1 етап

Розписка - свого роду договір між фізичними особами про позику. У більшості випадків в розписці немає терміну повернення суми позики.

У такому випадку потрібно скласти претензію і направити її боржнику. З моменту отримання такого листа у останнього є 30 днів для повернення грошей в добровільному порядку.

Якщо претензійна робота не принесла результату і врегулювати спірні правовідносини в добровільному порядку не вийшло, адвокат переходить до наступного етапу.

2 етап

Перед зверненням до суду, крім направлення претензії, юрист збирає відомості про майно боржника і готує необхідні процесуальні документи.

Щоб стягнути борг, юрист має в судовому порядку довести:

 • факт укладення договору позики;
 • недотримання фінансових зобов'язань відповідачем.

Важливо врахувати, що термін позовної давності становить 3 роки. Після закінчення цього терміну пред'являти претензії до боржника не можна. Щоб дотримати всі процесуальні тонкощі і повернути гроші, краще своєчасно звернутися до фахівця.

В судовому порядку кредитор зможе повернути не тільки основну суму боргу, але і стягнути штрафні санкції(за наявності підставі), судові витрати і витрати на послуги адвоката.

3 етап

На стадії виконання судового рішення щодо стягнення боргу також необхідна допомога адвоката. Ми надамо юридичний супровід до моменту повернення грошових коштів або звернення стягнення на майно боржника.

Стягнення коштів по розписці - прерогатива фахівця у галузі юриспруденції. Довірте це завдання професіоналам компанії «Легал Солюшнз».ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар