rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
2700

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Заповнити анкету по реєстрації ТОВ

СКАЧАТИ І ЗАПОВНИТИ ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН

Реєстрація ТОВ у Києві «під ключ» — затребувана та актуальна послуга останнім часом. Саме цю організаційну форму обирають бізнесмени, оскільки вона має безліч переваг:

 1. Відповідальність лише в межах частки у статутному капіталі (не поширюється на особисті активи та фінанси).
 2. Відносна простота, доступність та швидкість реєстрації нового господарського товариства 1 від 3 робочих днів.
 3. Відсутність вимог до розміру статутного капіталу (формально можна встановити 1 грн.).
 4. Відсутність обмежень на мінімальну кількість засновників.
 5. Широкі можливості та перспективи для розвитку бізнесу в Україні та за її межами.

Це не вичерпний перелік усіх переваг ведення бізнесу через ТОВ. Реєстрація ТОВ «Україна» — це крок на шляху становлення великомасштабного, перспективного та рентабельного бізнесу. А ми вам з радістю допоможемо.

Фахівці юридичної компанії Legal Solutions — команда професіоналів, які забезпечать комплексний, експертний підхід не лише до створення нового суб'єкта господарювання, а й до супроводу подальшої діяльності компанії.

Послуги з реєстрації ТОВ: що ми пропонуємо клієнтам?

Реєстрація ТОВ у Києві — один із напрямків діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо клієнтам не окремі послуги, а комплексний супровід реєстраційної процедури «під ключ».

Участь клієнта в даній процедурі мінімальна. Все, що вам потрібно — постановка завдання, надання необхідної інформації та довіреності. Ми працюємо оперативно та, в середньому, реєстрація юр. особи ТОВ займає 3 робочі дні.

Що входить до наших послуг:

 1. Юридичні консультації.
 2. Вибір видів економічної діяльності відповідно до КВЕД.
 3. Допомога у визначенні складу засновників, розміру статутного капіталу та порядку його формування.
 4. Вибір юридичної адреси (зокрема послуги з оренди).
 5. Підготовка повного пакету документів.
 6. Розробка статуту (як модельного, так і індивідуального).
 7. Переклад документів українською мовою (якщо засновник є нерезидентом України).
 8. Подання документів державному реєстратору.
 9. Отримання виписки з ЄДР.
 10. Виготовлення друку (за потреби).
 11. Вибір оптимальної системи оподаткування.
 12. Постановка нового суб'єкта господарювання на облік у компетентних державних органах.
 13. Відкриття рахунку в банку.

Якщо вас цікавить реєстрація ТОВ, ціна послуги та інші питання, зв'яжіться з нашим менеджером прямо зараз.

Реєстрація ТОВ в Україні: самостійна реєстрація чи допомога юристів — що вибрати?

Зареєструвати ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) можна самостійно, або вдавшись до нашої допомоги.

У разі, якщо ви вирішили провести реєстрацію самостійно, то безперечно, ви отримаєте безцінний досвід у роботі з багатьма юридичними документами та державними інстанціями, але навряд чи самостійна підготовка пакету документів дасть вам гарантію позитивної відповіді на запит і тим більше не вбереже від додаткових витрат на переробку та перепідготовку документів.

Людині, яка мало знайома з юридичними тонкощами, що вимагають не тільки наявності теоретичних знань, а й умінь результативно застосовувати їх на практиці, складно домогтися позитивного вирішення питання швидко та з малими грошовими витратами. У цьому випадку зручніше та ефективніше для вас буде вдатися до допомоги наших кваліфікованих фахівців.

Адже ми пропонуємо не просто виконати певний набір механічних послідовних дій за вас, а осмислено та грамотно розробити план підготовки документації, підібрати юридичну та фактичну адресу, організувати спілкування з державними реєстраторами та податковими органами, поставити підприємство на облік у всіх державних фондах.

Реєстрація ТОВ Київ: збираємо документи

Перелік документів залежить від того, хто є засновником нового суб'єкта господарювання. Від засновників фізичних осіб-резидентів знадобиться копія паспорта (всі заповнені сторінки) та ідентифікаційного коду засновників.

Нерезиденти надають копію закордонного паспорта (всі заповнені сторінки) та ідентифікаційного коду (якщо є) (якщо немає в наявності потрібно отримати: отримання ідентифікаційного номера.

Засновники юридичних осіб — резидентів України надають лише код ЄДРПОУ та найменування. Всі інші документи ми підготуємо.

Компанії, зареєстровані за кордоном, надають:

 • завірену нотаріусом копію документа, що підтверджує реєстрацію в країні місцезнаходження юридичної особи (вилучення з банківського, торговельного, судового реєстру);
 • документи, що підтверджують повноваження директора, засновника чи іншої особи, яка представляє інтереси іноземної компанії;
 • протокол вищого органу юридичної особи про прийняття рішення виступати засновником створюваного підприємства;
 • копія паспорта та ідентифікаційного номера керівника.

Реєстрація ТОВ «під ключ»: що для цього потрібно?

Від засновника нам знадобиться мінімальна інформація:

 1. Назва юридичної особи (українською мовою є обов'язковою)
 2. Місцезнаходження господарського товариства.
 3. Контактний номер телефону.
 4. Розмір статутного капіталу (якщо статутний капітал сформований майном, то має бути список).
 5. Розподіл часток у статутному капіталі (% між засновниками).
 6. Основні види діяльності.
 7. Найменування виконавчого органу (наприклад, директор, генеральний директор).
 8. Наявність головного бухгалтера є необов'язковою.
 9. Система оподаткування (загальна, ПДВ, єдиний податок).

Весь процес спрямований на внесення підприємства до ЄДР України, щоб ваша господарська діяльність була законною, ви могли отримувати прибуток та здійснювати відрахування до держ. фонди Звернувшись до нашої компанії, ви в максимально короткий термін отримаєте всі необхідні документи!

Реєстрація ТОВ: алгоритм роботи

Співпраця з юридичною компанією Legal Solutions починається з надходження заявки від клієнта. Далі ми виконуємо роботу за таким алгоритмом:

 • організуємо зустріч із клієнтом, під час якої підбираємо найкращий варіант для відкриття бізнесу;
 • отримуємо 50% передоплати;
 • допомагаємо у підборі найменування компанії (перевірку актуальності), підбираємо види діяльності згідно з КВЕД, якщо потрібно, то надаємо юридичну адресу;
 • згідно з отриманими документами та даними, виробляємо розробку необхідних документів (довіреність, статут, протокол, наказ про призначення директора, заяву);
 • супроводжуємо підпис нотаріусом;
 • проводимо реєстрацію та постановку на облік у необхідних органах;
 • виготовляємо друк;
 • віддаємо повний пакет документів та печатку клієнту;
 • отримуємо залишок оплати.

З нами доступна реєстрація в будь-яких районах Києва та по всій Україні. Якщо вас цікавить вартість реєстрації ТОВ в Україні, напишіть чи зателефонуйте нам прямо зараз. Менеджер юридичної компанії «Легал Солюшнз» надасть актуальну інформацію.

Реєстрація нового ТОВ: чому саме ми?

Фахівці юрідичної компанії «Легал Солюшнз» мають багатий досвід роботи у сфері створення та обслуговування бізнесу. Ми беремо на себе всю роботу, пов'язану з реєстрацією підприємства.

Наше завдання в тому, щоб ви не витрачали свій час на паперову тяганину та черги. Усі турботи ми беремо на себе! Вартість завжди прийнятна.

<Р>Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю — це один із основних чинників ведення чесного, прозорого бізнесу. Звичайно, оформлення всіх дозвільних документів спричиняє чималі тимчасові та грошові витрати, але це ніщо в порівнянні з тими проблемами, які можуть виникнути у несумлінних власників, які вирішили обійти закон стороною. Численні штрафні санкції, адміністративна і навіть кримінальна відповідальність передбачається стосовно таких підприємців. Нехтування обов'язковими умовами ведення бізнесу в нашій країні, безперечно, загрожує найнесприятливішими наслідками. Тому найвірніший і єдиний спосіб їх уникнути — легалізувати свою підприємницьку діяльність за допомогою реєстрації юридичної особи.

Якщо ви зараз шукаєте «реєстрація ТОВ сайт», ви знайшли найкращу компанію в Києві та Україні. Тільки спеціалісти «Легал Солюшнз» можуть гарантувати високу якість послуг, оперативність та індивідуальний підхід. Ми знаємо, як допомогти кожному клієнту реалізувати бізнес-ідею та створити нову компанію.

Реєстрація фірм ТОВ: особливості та переваги

Наразі все більше і більше людей у ​​нашій країні обирають для господарювання дану форму — товариство з обмеженою відповідальністю. Це продиктовано вимогами надання меншої кількості документів державному реєстратору порівняно зі створенням підприємств інших форм.

Ця обставина спричиняє значне здешевлення всієї процедури і дозволяє заощадити час. Суспільство може створити одну чи кілька осіб. У разі, якщо у створенні беруть участь кілька осіб, статутний капітал товариства ділиться на частки, а учасники несуть ризики в межах вартості відведених їм часткою капіталу. Це ще один плюс у оформленні саме товариства з обмеженою відповідальністю.

Але існують також і «підводні камені», які необхідно враховувати ще на етапі підготовки до реєстрації товариства. У разі ситуації, коли необхідно порушення процедури банкрутства, засновники статутного капіталу фірми може бути притягнуто до субсидіарної ответственности.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» працює у сфері надання юридичних послуг уже не перший рік. За цей час ми отримали безліч практичних напрацювань у різних напрямках. У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які досконально знають свою справу та маю за плечима не одну результативну угоду.

Наша працелюбність, відповідальність та постійне вдосконалення дозволило нам зайняти топове місце на ринку послуг та отримати безліч позитивних відгуків від клієнтів. Наш девіз — якісна робота, спрямована на ваш успіх. Звертайтесь!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація ФОП, СПДВи — новачок у бізнесі? Щоб легально займатися бізнесом, можна розпочати свій величезний шлях з отримання статусу підприємця (ФОП). Реєстрація в...
 • Реєстрація ППЗаконодавство України пропонує безліч різних організаційно-правових форм ведення бізнесу. Кожен бізнесмен-початківець повинен оцінити особливості реєс...
 • Реєстрація акціонерного товариства (ПАТ, ПрАТ)ЩО ВОНА ЯВЛЯЄ СОБОЮ: Проведення повних зборів учасників АТ; Розробка документації акції, що дозволяє випуск, в комісії з цінних паперів; Укладенн...
 • Реєстрація філії, представництваРЕЄСТРАЦІЯ ФІЛІЇ І ПРЕДСТАВНИЦТВА В КИЄВІ З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ЦЯ ПОСЛУГА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЛІЇ І ПРЕДСТАВНИЦТВА: Розробка наказу про відкриття філії; Роз...
 • Реєстрація іноземного представництваСуб'єкти господарювання, зареєстровані за кордоном, мають право здійснювати господарську діяльність на території України через представництво. Для цьо...


Коментарі:
  Додати коментар