rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:ТУ на продукцію під ключ: розробка, погодження та реєстрація

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Випускаючи власну продукцію, кожен виробник стикається з необхідністю підтвердження якості свого продукту, процесу чи послуг. Це можна зробити за допомогою відповідних документів, встановлених вимог та їх виконання. На цьому етапі необхідно отримати технічні умови на продукцію. Якщо ви хочете, щоб все було зроблено максимально грамотно та правильно, зверніться до фахівців нашої компанії.

Технічні умови на продукцію: особливості

Технічні умови (ТУ) – це нормативний документ, який встановлює конкретні технічні вимоги щодо якості продукції. Будь-який товар, процес або послуги, що надаються, повинні відповідати їм на всі 100.

Крім того, технічні умови визначають порядок, за допомогою якого встановлюється рівень дотримання цих вимог (Закон України «Про стандартизацію»).

Простіше кажучи, технічні умови є стандартом Вашого продукту.

Розробка ТУ на продукцію дозволяє узгодити вимоги до товару щодо запитів споживача. А це позитивно позначається на всьому процесі його реалізації. Підставою для розробки техумов є рішення виробника або вимога замовника.

У ТУ описують:

 • вимоги щодо якості;
 • виконання;
 • головні характеристики;
 • сировина, використана для виробництва;
 • методи випробування;
 • безпека продукту;
 • маркування;
 • особливості транспортування;
 • вимоги щодо зберігання продукції, що виготовляється.

Сам процес розробки керується ДСТУ 2.114-95. У цьому документі описано всі вимоги до різних дій, які здійснюються за умови затвердження технічних умов:

 • зведення;
 • виклад;
 • узгодження.

Головною особливістю ТУ є той факт, що ніхто інший не зможе використовувати його офіційно без спеціального дозволу власника (або компанії).

Як отримати ТУ на продукцію?

Процес отримання технічних умов триватиме не годину і не один день. Часу на це потрібно трохи більше. Якщо вам потрібна допомога, фахівці нашої компанії нададуть її вам.

Працівники нашої організації виконують роботу швидко та якісно. Вони мають величезний досвід роботи в даній сфері, що дозволяє їм знаходити рішення із найскладніших ситуацій.

Якщо вам цікаво, як зробити ТУ на продукцію, фахівці компанії нададуть всю необхідну інформацію, допоможуть грамотно організувати цей процес.

Головними етапами розробки технічних умов є:

 1. Безпосереднє проектування основних ТУ. На цьому етапі прораховуються всі особливі моменти.
 2. Виконання приймальних випробувань продукції. Здійснюється за потреби.
 3. Узгодження проекту з державними органами влади. Один з найважливіших етапів. Відповідно до зауважень, які можуть надати держустанови, до ТУ вносять корективи та відбувається безпосереднє узгодження.
 4. Безпосередня реєстрація технічних умов. Передбачає занесення до Бази даних технічних умов України, оформлені ТУ.

Чому варто замовити ТУ на продукцію у нас?

У пошуках надійного партнера для реєстрації технічних умов, ви гарантовано зустрінете безліч пропозицій. Але будьте уважними та обережними. Адже від цього залежить майбутнє вашого бізнесу.

Фахівці нашої компанії – першокласні працівники. Вони готові знайти рішення із ситуації будь-якого рівня складності. Для них немає нічого неможливого. Цьому сприяє наявність спеціалізованих умінь, знань, досвіду роботи.

При зверненні до компанії кожен отримує:

 • відстоювання власних інтересів представниками установи;
 • підхід, який передбачає мінімізацію витрат;
 • закладання максимально можливого асортименту в ТУ, які мають загальні конструктивні ознаки;
 • виконання приймальних випробувань.

Фахівці працюють оперативно, без додаткових платежів. Вони максимально відповідально ставляться до своєї роботи. Тому кожен клієнт отримує саме те, що заявляє при першому зверненні.

Ціна на послуги відрізняється середньо ціновим діапазоном. Це означає, що вона не перевищує вартості реєстрації технічних умов в інших установах. Зверніться до фахівців компанії, щоб дізнатися більше.

Скільки коштує реєстрація технічних умов на продукцію?

Вартість послуг компанії за реєстрацію ТУ товару залежить від кількох моментів:

 • типу продукту;
 • якості продукту;
 • встановлених вимог;
 • термін виконання поставленого завдання.

Зверніться до представників компанії, щоб дізнатися точну вартість реєстрації ТУ на продукцію. Фахівці нададуть максимально вичерпну інформацію про послугу, допоможуть визначити спірні моменти, займуться процесом реєстрації за необхідностіЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Дозвіл на початок будівельних робітБудівництво можна починати тільки після отримання дозволу на будівельні роботи. Будівництво - це не просто споруда об'єкта, але організаційна, монтаж...
 • Дозвіл на початок роботи нового підприємстваПочати роботу нового підприємства не так просто, як здається на перший погляд. Для отримання дозволу на виконання робіт підприємства необхідно заповни...
 • Введення в експлуатацію об'єктаДля завершення будівництва необхідно отримати дозвіл на експлуатацію об'єкта. Такий дозвіл підтверджує, що об'єкт відповідає всім стандартам законода...
 • Дозвіл Антимонопольного комітетуЩоб отримати згоду Антимонопольного комітету України необхідно укласти угоду (здійснити узгоджені дії). Узгоджені дії: Антиконкурентні (обмеження ...
 • Дозвіл на протипожежні роботиПротипожежні роботи - це діяльність організації по монтажу, розробки, випробувань, експлуатації, виробництві продукції для захисту від загоряння. Щоб...


Коментарі:
  Додати коментар