Останні новини:

09 Лютого 2018

Удосконалено порядок фінансування прозорих офісівУдосконалено порядок фінансування прозорих офісів
0/5
Усього голосів: 0

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міським бюджетам рр. Дніпра, Житомира, Каменська, Києва, Кропивницького, Львова, Новограда-Волинського, Одеси, Харкова та Черкас на проведення робіт, пов'язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг в форматі «Прозорий офіс» на 2017 рік.

Такі центри нададуть послуги в сфері соціального захисту громадян на якісно новому рівні, без черг і в установлені терміни.

Мінсоцполітики є головним розпорядником бюджетної субвенції. Місцеві ради визначають розпорядників субвенції за місцевими бюджетом.

Субвенцію спрямують на реконструкцію, будівництво та ремонтні роботи, пов'язані з наданням послуг у форматі «Прозорий офіс».

Відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні 7 лютого. Рішення відповідає середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Нагадаємо, що Кабмін прийняв рішення про створення центрів надання адміністративних послуг в форматі «Прозорий офіс» 11 жовтня 2017 року.

Також розширено перелік послуг, які можна отримати в таких центрах.

Коментарі:
    Додати коментар