rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Укладення договору про закупівлю

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Фінальною стадією проведення публічних торгів є підписання договору про держзакупівлю. Після визначення переможця тендера на майданчику ProZorro розміщується офіційне оголошення замовника про бажання укласти з ним договір. Про результати аукціону інформуються всі замовники, які, в свою чергу, мають право на отримання роз'яснень з приводу конкурентних переваг переможця, а також на оскарження результатів конкурсу при виявленні порушень. Якщо скарг немає, підписується договір.

Ефективність співпраці обох сторін багато в чому залежить від умов угоди. Щоб захистити свої права в разі невиконання умов договору контрагентом, мінімізувати ризик виникнення в майбутньому проблем, складання або аналіз умов договору слід довірити досвідченому юристу. Фахівці ЮК «Легал Солюшнз» допоможуть правильно скласти контракт, при необхідності - змінити його умови, продовжити або оформити відмову.

Особливості укладення, зміни умов, відмови, продовження договору про закупівлю

При проведенні відкритих торгів контракт підписується не раніше ніж через 10 діб, але не пізніше 20-денного періоду з дня офіційної публікації про результати тендеру. Якщо в Антимонопольний комітет надійшли скарги з боку інших учасників торгів, процедура підписання угоди відкладається на невизначений термін, поки не завершиться процес оскарження.

Договір про держзакупівлі складається в будь-який з форм

 • простій письмовій;
 • електронної;
 • з нотаріальним посвідченням.

Згідно з нормами Господарського кодексу (стаття 180) в контракті обов'язково обумовлюються существенніе умови щодо:

 • предмета договору;
 • ціни;
 • терміну дії;

Контракт може бути продовжений на наступний рік, однак сума закупівлі не повинна перевищувати 20% суми минулорічної домовленості.

У разі якщо переможець відмовляється від підписання угоди, закупник вибирає виконавця з числа учасників, що залишилися. При цьому передбачене умовами торгів тендерну забезпечення не повертається.

5 причин замовити послугу із супроводу укладення договору в «Легал Солюшнз»

 1. Довіривши аналіз або складання договору досвідченому юристу, ви заощадите час на вивчення законодавства.
 2. Ви можете бути спокійні з приводу надійного захисту своїх інтересів.
 3. Гарантуємо, що терміни на підписання контракту не будуть пропущені.
 4. Юристи компанії мають багаторічний досвід роботи в даній сфері.
 5. Працюємо по всій Україні. У Києві можлива особиста зустріч, жителям інших населених пунктах відправляємо документи поштою.

Щоб проконсультуватися з фахівцем або безпосередньо замовити послугу, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: зателефонуйте, напишіть на e-mail, в мессенджер, онлайн-чат або залиште заявку в формі зворотного зв'язку.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар