ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77

Умови оплати і повернення

Адміністрація сайту LEGAL.UA (далі - Адміністрація) надає послуги з тією метою, щоб кожен клієнт залишився задоволеним якістю оплаченої послуги. Політика повернення коштів є важливою частиною, яка допомагає покращити роботу компанії, а також відносини між компанією і клієнтом.

Якщо клієнт вносить кошти на рахунок в компанії за послуги, він погоджується з тим, що не буде здійснювати відкликання коштів протягом всього часу користування послугами компанії. Така спроба може бути порушенням договору з Компанією, що може привести до відповідальності, згідно з договором Компанії та законодавством України. У разі якщо клієнт оформив повернення коштів будь-якого з платежів, Компанія може відмовити клієнту в наданні послуги.

Компанія має право здійснити повернення коштів з деяких причин, які також можуть бути узгоджені з клієнтом, використовуючи розрахункові карти та інші платіжні методи.

Компанія здійснює перевірку кожного сплаченого платежу від клієнтів з приводу замовлених послуг.

При встановленні Компанією, що кошти клієнта, що використовуються для оплати послуг, отримані незаконним шляхом, тобто всупереч чинному законодавству України, Компанія може відмовити клієнту в наданні послуги. Компанія також може заблокувати кошти або здійснити повернення, попередньо погодивши всі деталі. Компанія також має право подати інформацію про використання коштів отриманих незаконним шляхом і розкрити персональні дані в компетентні державні органи.

Компанія також залишає за собою право відмовити в поверненні коштів, коли клієнт оформляє повернення відразу ж після отримання послуги, коли клієнт оформляє повернення, не вказавши конкретну причину, або вказавши причину, яка суперечить договору Компанії та правилам використання послуг.