rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерські послуги для підприємств

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Бухгалтерський облік виробництва в комерційній організації краще передати на аутсорсинг. Вам не доведеться наймати в штат бухгалтера в офіс, платити йому зарплату, оскільки в аутсорсингових компаніях фахівець вже отримує все це. Світова практика говорить про те, наскільки позитивна подібна практика. Бізнес розвивається більш швидко і ефективно, ми щодня отримуємо захоплені відгуки власників наших компаній-клієнтів.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ З КОМЕРЦІЙНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ?

Компанія "Легал Солюшнз" працює в Києві і по всій Україні, надаючи бухгалтерські послуги для підприємств і комерційних організацій. Ми приведемо в порядок ваші документи, подбаємо, щоб звітність подавалася вчасно і в повному обсязі, проконсультуємо з приводу бухгалтерського, податкового, фінансового звіту, ЗЕД, податкового планування. Також ми займаємося всім, що пов'язане з кадровим обліком. Працюємо за договором.

Вам нададуть персонального бухгалтера, який буде знаходитися в офісі нашої компанії, але безпосередньо брати участь у всіх ваших бізнес-процесах. Не важливо, ви ТОВ або ФОП, або ЗАТ. Ми вже 5 років працюємо з компаніями будь-яких форм власності та систем оподаткування.

У складі нашої команди тільки відповідальні, етичні та професійні співробітники з вищою освітою у сфері фінансів. Ми підберемо для вас бухгалтера, який раніше вже вів бухгалтерію в тій сфері, де працює ваша компанія. Це дозволить йому відразу ж включитися в роботу. Команду ми підбираємо і тестуємо дуже ретельно.

НІЖ "ЛЕГАЛ СОЛЮШНЗ" ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ, ДЕ БУХГАЛТЕРИ ПРАЦЮЮТЬ НА АУТСОРСИНГУ?

МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ВАС ВИГІДНІ УМОВИ І ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД:

  • наші бухгалтери нададуть повну картину фінансового положення вашої організації;
  • ви отримаєте собі в допомогу відповідального співробітника, який гарантовано збереже активи компанії;
  • ми доступні в робочий час, але з термінових питань - завжди;
  • ви можете розраховувати на наш сприяння, допомогу і консультації в доступній формі;
  • бухгалтер має у нас робоче місце в просторому офісі, обладнане всім необхідним: комп'ютером, ЗА зручним столом, оргтехнікою.

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ БУХГАЛТЕРА СКОРИСТАЙТЕСЬ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС КАНАЛОМ ЗВ'ЯЗКУ:

  • напишіть нам;
  • зателефонуйте за вказаними телефонами;
  • зверніться в онлайн-чаті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар