Останні новини:

26 Грудня 2022

Успішно реєструйте представництво іноземної компанії в УкраїніУспішно реєструйте представництво іноземної компанії в Україні
0/5
Усього голосів: 0

Зараз не зовсім доцільно вести бізнес у межах міста, області чи навіть країни. Підприємці прагнуть розширити сферу діяльності, оптимізувати витрати та забезпечити гарантії збереження свого капіталу.

Для реєстрації іноземної компанії в Україні (представництва) знадобиться невелика кількість документів, а саме:

  • свідоцтво з реєстру іноземної компанії (судове або торговельне);
  • заява про реєстрацію іноземної компанії (представництва);
  •  довідка з банку, де відкриті рахунки компанії;
  • квитанція про сплату державного мита за реєстрацію іноземної компанії.

На перший погляд може здатися, що процедура реєстрації іноземної компанії не така складна. Але людина, яка вперше зіткнулася з цим питанням, може витратити чимало часу та нервів, оскільки існує низка нюансів.

Крім того, в Україні існує перелік видів діяльності ліцензію, на які дуже складно отримати чи практично неможливо. У такому разі можна зареєструвати іноземне представництво в Україні та вже на нього отримати потрібну ліцензію. Тоді необхідно буде надати довіреність на голову представництва.

Потрібна реєстрація іноземної компанії? Наші юристи готові допомогти вам. Вони проаналізують вашу ситуацію та допоможуть обрати правильне рішення. Також нададуть допомогу в оформленні документів, складанні заяви.

Якщо ви хочете відкрити іноземну компанію в Україні –ndash; звертайтесь до нас. Наші спеціалісти нададуть вам якісну та комплексну допомогу не лише у проходженні процедури реєстрації, а й нададуть допомогу для успішного старту бізнесу в Україні.

Реєстрацією іноземних компаній в Україні займається Міністерство економіки України, тому всі документи подаються саме туди лише у місті Київ.

Для економії свого часу звертайтесь до Legal Solutions, наші юристи – експерти у цьому питанні. Ми працюємо строго у правовому полі, знаходимо легальні схеми ведення бізнесу в Україні, які не суперечать міжнародним нормам та законам.

Які вигоди співпраці з Legal Solutions?

Використовуючи індивідуальний підхід, надаємо весь спектр послуг, надаємо гарантію професійної роботи, що веде до економії часу та коштів клієнта. Крім того, ми гарантуємо конфіденційність та допомогу у створенні бізнесу для процвітання та підвищення рівня вашого добробуту. 

Коментарі:
    Додати коментар