rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Встановлення факту припинення трудових відносин

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Зазвичай для припинення трудових відносин вам достатньо подати заяву на ім'я керівника.  Роботодавець видає наказ про звільнення, проводить розрахунок, ви отримуєте трудову книжку на руки.

Однак, на практиці така ситуація, як наприклад, банкрутство, призводить до затягування процесу.  Ви не можете працевлаштуватися в інше місце.

Як правильно діяти в разі припинення трудових відносин?

Роботодавцю слід надіслати рекомендованим листом письмову заяву про припинення трудових відносин.  Якщо поштова пересилка неможлива, слід подати заяву до центру зайнятості за місцем теперішнього проживання.

Якщо підприємство ліквідували, поки ви перебували в декретній відпустці, вам також буде потрібно встановлення факту припинення трудових відносин.  Нерідко в таку ситуацію також потрапляють переселенці із зони бойових дій або території Криму.

Трудові спори

Юристи Легал Солюшнз раді вам допомогти.  У наших адвокатів є досвід вирішення подібних питань в досудовому і судовому порядку.

Вирішуємо будь-які суперечки з трудового права:

  • встановлення факту перебування в трудових відносинах;
  • відновлення на роботу;
  • стягнення заробітної плати.

Оперативність, порядність і професіоналізм гарантовані.  Нам довіряють найскладніші справи в області трудового права.  Один в полі не воїн, вам потрібен адвокат по трудових спорах.

В Україні далеко не рідко виникає ситуація, коли порушується закон саме роботодавцем.  Він вважає себе правим і не хоче розійтися мирно.  Нерідко звільнення може бути дуже складним, якщо ви - матеріально відповідальна особа.  Також часто трапляється ситуація, коли співробітника, який бажає звільнитися, звинувачують в розголошенні комерційної таємниці або порушенні авторських прав, пошкодженні майна компанії та інших порушеннях трудових обов'язків.  Всі ці ситуації негативно позначаються на репутації співробітника, його психологічний стан.  Йдеться про досить важкі емоційні переживаннях, моральну шкоду.  І звичайно, такий працівник не може отримати повний розрахунок.  Наприклад, для вагітної жінки чи матері-одиночки така ситуація може стати серйозним випробуванням на міцність.

Нерідко причиною звернення за юридичною допомогою стає звільнення під час відпустки або лікарняного.  Судом таке звільнення дуже легко визнається незаконним.  Існує обов'язок - завчасно попереджати співробітника про звільнення.  Але якщо у вас немає юридичної освіти, то таких тонкощів можна і не знати.  Недобросовісний роботодавець користується юридичною безграмотністю своїх співробітників.

Все можна вирішити.  Допоможемо вам розлучитися з роботодавцем мирно.  Діємо виключно в рамках чинного законодавства.  Зробимо все, щоб уникнути судових позовів.

Звертайтеся:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • в онлайн-чат.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар