Останні новини:

09 Березня 2022

В які країни можна виїхати з України сьогодні?В які країни можна виїхати з України сьогодні?
0/5
Усього голосів: 0

Все, що відбувається в нашій країні останнім часом, непокоїть весь світ. Бойові дії руйнівні не лише для інфраструктури, а й ставлять під загрозу життя та здоров'я всіх українців. Багато жителів нашої країни намагаються залишити межі держави.

Європейські країни відкрили свої межі для біженців. Сусідні держави також приймають наших громадян, надаючи гуманітарну допомогу. Куди краще поїхати сьогодні, розглянемо далі.

Перелік країн для виїзду з України в умовах воєнного часу

Вибір напряму для імміграції сьогодні другорядне питання. Насамперед, потрібно благополучно та безпечно дістатися до державного кордону. Зробити це можна машиною. Також курсують поїзди, на яких можна дістатися населених пунктів, наближених до кордону.

Ось кілька держав, які можна розглядати як оптимальні варіанти для імміграції біженцям із України:

 1. Німеччина. У цій країні наші громадяни можуть отримати притулок на 3 роки. Для цього не знадобиться документальна тяганина, спеціальні дозволи або тривале оформлення.
 2. Португалія. Сьогодні Португалія спростила правила в’їзду для українських громадян. Усім громадянам України, що прибувають, надається номер NIF, а також номер соціального страхування. Вид на проживання видається за спрощеною процедурою на 1 рік. При цьому щомісяця наші громадяни зможуть отримувати допомогу у розмірі 150 євро.
 3. Сьогодні Канада розглядає питання щодо спрощення процедури в'їзду українців шляхом скасування віз.
 4. Сусідні країни, що межують з Україною, — Румунія, Молдова, Угорщина, Словаччина, Польща приймають біженців Щоправда, на пунктах пропуску щодня накопичуються багатокілометрові черги, незважаючи на те, що співробітники пунктів пропуску працюють безперебійно, у посиленому режимі.

Статистика з мігрантів з України

Організація Об'єднаних Націй зафіксувала такі показники міграції з України за останні дні:

 • близько 300 тисяч громадян України перебувають у Польщі;
 • в Угорщині знайшли притулок близько 100 тисяч людей;
 • 30 тисяч біженців прийняла Словаччина;
 • приблизно 40 тисяч громадян України перебувають на території Молдови;
 • Румунія прийняла 35 тисяч біженців.

Сумарно Україну покинули близько 660 тисяч людей. Велике лихо об'єднало багато країн не тільки в Європі, а й у всьому світі. Поки багато держав спрощують в'їзд та правила перебування українців, Об'єднані Арабські Емірати, навпаки, запровадили візовий режим з Україною.

Коментарі:
  Додати коментар