Останні новини:

09 Березня 2022

Важлива інформація для боржників



Важлива інформація для боржників
0/5
Усього голосів: 0

У зв'язку з вторгненням та проведенням військових дій російською федерацією в нашій країні, Міністерство юстиції України вжило невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення життєдіяльності українських громадян на час дії воєнного стану на території нашої держави. Насамперед це торкнулося боржників, з доходу яких утримувалася заборгованість, а також на особисті рахунки було накладено арешт.

Яких заходів вжив Мін'юст?

Днями Міністерство юстиції України надіслало офіційні листи із роз'ясненнями подальших дій компетентних державних органів щодо боржників. Зокрема:

  • Пенсійний фонд України повинен припинити (на час дії військового стану) утримання з пенсій фізичних осіб — боржників, які здійснювалися до цього часу відповідно до постанов державних та приватних виконавців;
  • Національний банк України має не враховувати постанови у рамках виконавчого провадження щодо накладення арешту на кошти боржників, які відкривають нові рахунки.

Крім цього, Мін'юстом прийнято рішення про введення заходів, спрямованих на надання фізичним особам — боржникам можливості здійснювати видаткові операції за рахунками. Операції будуть обмежені певною сумою, при цьому раніше накладений арешт не враховуватиметься. Найближчим часом такі заходи будуть урегульовані відповідним нормативно-правовим актом.

Коментарі:
    Додати коментар