rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Компанія в Великобританії LTD

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Великобританія — стабільна європейська юрисдикція, яку багато іноземних громадян розглядають як оптимальне місце для ведення бізнесу.

Реєстрація компаній у Великій Британії має низку нюансів, передбачених місцевим законодавством. З метою економії сил та часу, а також правильного оформлення документів та виконання всіх нормативних вимог, рекомендуємо звернутися до юридичної компанії Legal Solutions.

Реєстрація компанії у Великій Британії — один із напрямів нашої діяльності. Таку послугу ми надамо «під ключ» або допоможемо вам купити офшор Великобританія за доступною ціною.

Якщо ви хочете значно розширити свій бізнес, захистити особисті активи від зобов'язань та найняти персонал, то створення компанії з обмеженою відповідальністю (LTD) — найкращий варіант.

Чим вигідна реєстрація компаній у Великій Британії?

Створення та управління компанією з обмеженою відповідальністю потребує більше документів, ніж індивідуальний підприємець, але це компенсується додатковим захистом з погляду фінансових зобов'язань.

Відповідальність LTD обмежена. Вважаючись самостійною юридичною особою, фірма може володіти майном та активами, брати він борги, пред'являти позови притягатися до відповідальності, але фінанси підприємства повністю відокремлені від власних коштів його владельцев. Це означає, що у разі краху бізнесу ні ви, ні інші засновники не можуть відповідати за будь-які його борги власним майном.

Реєстрація компанії у Великобританії у вигляді LTD має такі переваги:

 1. Відповідальність обмежується часткою у статутному капіталі. Ви захищені від особистого банкрутства у разі краху бізнесу.
 2. Якщо ви плануєте наймати персонал, краще створити компанію з обмеженою відповідальністю та виплачувати заробітну плату за схемою Pay As You Earn (PAYE).
 3. Корпоративний податок на прибуток нижчий.
 4. LTD легше продати повністю або окрему частку. Також реєстрація компанії в Англії дозволяє розширювати свій бізнес, залучаючи інвесторів.
 5. Компанія з обмеженою відповідальністю сприймається як професійна організація, що важливо, якщо ваші клієнти мають інші підприємства або державні організації.

Реєстрація офшорної компанії в Англії: ключові юридичні вимоги

Якщо вас зацікавила Великобританія, офшор допоможуть відкрити спеціалісти юридичної компанії «Легал Солюшнз». Ми знаємо всі тонкощі британського законодавства і вже неодноразово допомагали своїм клієнтам досягти поставленої мети.

Реєстрація компаній в Англії має свої особливості, які потрібно обов'язково враховувати. Наші юристи нададуть детальну консультацію, дадуть відповідь на всі запитання клієнта і виконають поставлене завдання «під ключ».

LTD повинні мати, принаймні, одного директора для ведення бізнесу. Директор фірми згідно із законом зобов'язаний:

 • подавати річний звіт до Реєстраційної палати;
 • складати річну податкову декларацію та подавати її до податкової та митної служби Її Величності (HMRC).

Офшор Великобританія: пакет документів

Щоб займатися бізнесом на території цієї європейської юрисдикції на законних підставах, до реєстраційної палати надається пакет документів. Створюючи офшор Великобританія, наші спеціалісти беруть на себе комплексну підготовку необхідних документів, зокрема:

 • Меморандум про асоціацію. Заява, підписана всіма засновниками. У меморандумі вказується інформація про учасників компанії з обмеженою відповідальністю, директора.
 • Статуту. Це юридичний документ, в якому викладаються права акціонерів та повноваження директорів компанії у рамках ведення бізнесу.
 • Форми IN01. Документ, в якому перераховані відомості про директорів компанії, секретаря, якщо застосовно, акціонерів, а також відомості про випущені акції та статутний капітал.

Реєстрація компанії в Англії: послуги Legal Solutions

Якщо ви вирішили вийти на міжнародний рівень та заснувати свою фірму у Сполученому Королівстві, перший крок — звернення до юристів «Легал Солюшнз». Заручившись нашою підтримкою, вам не доведеться самостійно готувати документи, вивчати безліч нормативних актів, оскільки ми робимо все самостійно, надаючи результату клієнту.

Реєстрація офшорної компанії в Англії включає такі послуги:

 1. Вибір назви. Нова юридична особа повинна мати унікальну назву. Наші спеціалісти проводять ретельну перевірку у регістрі Реєстраційної палати, Відомстві інтелектуальної власності.
 2. Призначення директора та секретаря. Директора управляє підприємством відповідно до статуту та закону, відповідає за подачу річних , а також отримання Реєстраційною палатою всіх повідомлень про зміни.
 3. Вибір місцевого агента (за потреби) з метою мінімізації помилок.
 4. Реєстрація фірми в Реєстраційній палаті. 
 5. Вибір юридичної адреси.
 6. Підготовка пакета документів (установчого договору, статуту тощо).
 7. Визначення розміру статутного капіталу та порядку його формування.
 8. Реєстрація компанії в HM Revenue & Customs (HMRC).

Чому реєстрація компаній в Англії з Legal Solutions — найкращий вибір?

Довірити створення нової юридичної особи в одній із провідних європейських юрисдикцій нам — вигідне та правильне рішення, оскільки ми гарантуємо:

 • 100% успіх;
 • швидке, просте та максимально конфіденційне виконання завдання;
 • підтримку 24/7;
 • виконання роботи «під ключ» з мінімальною участю клієнта.

Унікальна пропозиція від «Легал Солюшнз» — купити офшор Великобританія

Якщо ви хочете відкрити з нуля або купити вже готовий офшор у Сполученому Королівстві, вам знадобиться професійна юридична підтримка та супровід.

Кваліфіковані фахівці Legal Solutions радо допоможуть іноземним підприємцям зареєструвати офшор в Англії. Ми пропонуємо різні пакетні рішення для бізнесу. 

Наші досвідчені співробітники допоможуть підготувати та подати перші звіти наприкінці фінансового року, нададуть бухгалтерські послуги та бізнес-консультації. Також у нашій компетенції вирішення завдань будь-якої складності, пов'язаних з оподаткуванням.

Ми знаємо, як вам розширити бізнес і при цьому заощадити час, сили та гроші. Звертайтесь!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація іноземних компаній (офшорів)Послуга щодо створення та реєстрації іноземних компаній (офшор) складається із кількох складових: Первинна консультація за специфікою діяльності з ...
 • Компанія на АнгільяОФШОР АНГІЛЬЯ (IBC) Офшорне підприємство в Ангільї іменується IBC. Дана абревіатура від International Business Company означає «всесвітня торгова фір...
 • Реєстрація компанії в АндорріФорма правління - князівство, однак практично це республіка, розташована в західній частині Європи, що охоплює територію від Піренеїв Франції до Іспан...
 • Компанія в АнтигуаРЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В АНТИГУА На самій межі Атлантичного океану та Карибського моря розташовані малі Антильські острови, найбільший острів Сент-Джонс...
 • Компанія на Багамських островахРЕЄСТРАЦІЯ ОФШОРУ НА БАГАМСЬКИХ ОСТРОВАХ Співдружність Багамських Островів – це незалежна країна, місце, де можна реєструвати офшори будь-якого типу....


Коментарі:
  Додати коментар